Murdered: Soul Suspect - gra Squre Enix

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Re: Murdered: Soul Suspect - gra Squre Enix

Postautor: Sir_Kiełbasa » 24 lipca 2014, 15:56

Adam_OK pisze:
Na PS4 i X1 po 26,86Ł czyli też całkiem. Ciekawe, że na starsze konsole ceny są nieco wyższe.

Pewnie po to, aby "zachęcić" graczy do kupienia nowej konsoli ;)

Dla takiej gry? No nie wiem... :mysli: Albo na starsze konsole już mniej robią? Chociaż nie powinni, bo ich jest więcej na rynku niż nowych. Ale znowu gdybym sam miał PS3 i pieniądze to z przesiadką bym nie czekał.

Awatar użytkownika
Madzius888
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 4 razy
Kontakt:

Postautor: Madzius888 » 24 lipca 2014, 19:25

Sir_Kiełbasa pisze:Nawiązując do postu/dyskusji dotyczącego/-cej padnięcia producenta i ewentualnego spadku cen, którego teraz nie mogę znaleźć (postu, nie producenta, ewentualnie spadku, choć by się przydało parę groszy) to widzę, że w Amazonie ceny poleciały. Edycja limitowana na PC za 9,85Ł. Na PS4 i X1 po 26,86Ł czyli też całkiem. Ciekawe, że na starsze konsole ceny są nieco wyższe. :mysli:

Mało znam firmę Square Enix, ale napisał moomphas, że czekać, bo one generalnie szybko spadają. Więc może połączenie dwóch czynników.. w każdym razie kupiłam klucz za 25zł, to dużo mniej niż na początku.

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Postautor: Sir_Kiełbasa » 24 lipca 2014, 20:17

Madzius888 pisze:Mało znam firmę Square Enix

A SE była producentem czy dystrybutorem? Bo chodziło o to, że producent padł, ale już teraz nie wiem, czy to o Murdered chodziło. :mysli:

w każdym razie kupiłam klucz za 25zł, to dużo mniej niż na początku.

No widzisz, a limitkę masz TYLKO za drugie tyle. Moim zdaniem, porównując ceny, to klucz powinien chodzić w granicach 10zł.

Awatar użytkownika
Madzius888
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 4 razy
Kontakt:

Postautor: Madzius888 » 24 lipca 2014, 21:48

Tak, tak, to tutaj producent upadł, SE jest dystrybutorem. No cóż, nie nie jest to na tyle taka cudowność, że muszę mieć w pudełku, wystarczy mi elektronicznie, a drugą połowę wydam inaczej ;)

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 67 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 28 razy

Postautor: kassiopestka » 06 kwietnia 2017, 13:58

Kochani, powiedzcie, proszę, jak bardzo gra jest straszna, czy są jakieś sekwencje wymagające refleksu, bo przy sterowaniu klawiaturą może być z tym u mnie ciężko, np. z ucieczką przed demonami, a przede wszystkim, jak ją ściągać na pasek, bo tradycyjny klawisz w jej przypadku nie działa, dałam sobie pełny ekran (strasznie nie lubię grać w oknie) i musiałam ją wyłączyć, żeby odzyskać dostęp do świata. :P

Awatar użytkownika
earwig11
Przyjaciel forum
Otrzymał(a) podziękowania: 38 razy

Postautor: earwig11 » 06 kwietnia 2017, 20:40

Jeżeli alt+tab nie działa, ale grę można uruchomić w oknie to spróbuj programu Borderless Gaming:

https://github.com/Codeusa/Borderless-Gaming/releases

Usuwa on ramkę z okna i dzięki temu gra wygląda jakby była uruchomiona w fullscreen. Szybka instrukcja: uruchamiasz Borderless Gaming, startujesz grę i zmieniasz na tryb okienkowy, przełączasz się z powrotem na BG, po lewej stronie będziesz miała wszystkie uruchomione procesy, przenosisz ten z grą na prawą stronę i voila! Ramka powinna automagicznie zniknąć.

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 67 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 28 razy

Postautor: kassiopestka » 06 kwietnia 2017, 21:52

Bardzo dziękuję, Alt i Tab działa (choć nie za każdym razem). :)

Wróć do „Murdered: śledztwo zza grobu”