Sport

Awatar użytkownika
alexandra
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 5 razy

Sport

Postautor: alexandra » 08 czerwca 2012, 14:53

:) chyba nie ma jeszcze żadnego wątku na temat sportu, a że dziś zaczyna się długo oczekiwane święto piłki nożnej... to co Kochani, browary i szaliki przygotowane? :)

jaki wynik obstawiacie? Polska - Grecja 3:1 z hat trickiem Lewego :dziadek:

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 84 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Re: Sport

Postautor: Urszula » 08 czerwca 2012, 15:31

Nie jestem kibicem, cały ten szum i zamieszanie mnie drażni. Polska dzisiaj dostanie w tyłek, czyli wpuści 3 szmaty i pójdzie topić żale w piwie kibica.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
alexandra
Przyjaciel forum

Postautor: alexandra » 08 czerwca 2012, 15:43

Ulka, pesymistycznie...

Ja zawsze nastawiam się mega pozytywnie, bo i kibic i patriotka ze mnie przeogromna :)

Awatar użytkownika
Xantia
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Postautor: Xantia » 08 czerwca 2012, 16:01

Mnie to wszystko kojarzy się z przewałami, ogromnymi pieniędzmi w dużej mierze utopionymi w błoto i FIFĄ, która jest państwem w państwie. Igrzysk i chleba ;) Póżniej, jak w innych krajach będzie się rozbierać nierentowne stadiony. No pewnie, parę dróg zbudowano. Zawsze to jakiś ochłap.Pomimo to życzę naszym wygranej, choć jak dostaną po porach to płakać nie będę. :P

Awatar użytkownika
twig
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 17 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 26 razy

Postautor: twig » 08 czerwca 2012, 16:19

Za ciepło na szaliki. Piwa nie piję. Nie mam telewizora - i nie planuję oglądać żadnego meczu. Na szczęście mieszkam na wschodzie od Wisły, więc Euro (prawie) nie robi mi różnicy. Współczuję wszystkim, którzy muszą mieszkać w (lub w pobliżu) strefie kibica.
Hurra i wciąż szukasz dziur
Gram: ---
Niedawno ukończyłem: Anna's Quest
W sprawach PrzygodoManii piszcie na twig(małpa)przygodomania(kropka)pl
Przygodomania - z miłości do przygodówek. Wszystko o przygodówkach: solucje, recenzje, galerie, łatki, zapisy z gier

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 08 czerwca 2012, 16:27

W geście patriotyzmu, mogę portki naszych piłkarzy wywiesić za okno, żeby się przewietrzyły bo smrodu kupa.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

Awatar użytkownika
Xantia
Przyjaciel forum

Postautor: Xantia » 08 czerwca 2012, 16:38

Ha! ha! twig przybij piątkę. Też nie mam telewizora i nie piję piwa. Nie jestem osamotniony, a ile mam dzięki temu czasu, oszczędzonych nerwów i zdrową wątrobę, nie mówiąc o kieszeni. Ula! tak trzymaj. Alexandra życzę pozytywnych wrażeń :)

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 08 czerwca 2012, 16:43

Nie wiem, czy tym razem jednak nie zrobię wyjątku i nie będę oglądać meczu, bo Błaszczykowski będzie pokazywał, co ma w spodniach. :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: Jeśli chce się chwalić, to musi mieć coś wyjątkowego
http://www.sport.pl/euro2012/10,109079, ... c_to_.html
Moje gry

Awatar użytkownika
Scoffer
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634#p1876
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Postautor: Scoffer » 08 czerwca 2012, 20:10

No to był remis. Z tego powodu uprzejmi sąsiedzi wyją mi za oknem. Na wszystkie egzaminy muszę się otrzeć prawie o strefę kibica, bo mam w ścisłym centrum, więc jestem głęboko zachwycona :[ Dodatkowo nie rozumiem, dlaczego tylko piłka nożna ma być wysokokreowanym sportem. Grr.
Wszystkie drogi przede mną!

Awatar użytkownika
vaapku
Administrator
Podziękował(a): 17 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy

Postautor: vaapku » 08 czerwca 2012, 20:15

A Polska - Kanada - 3:0 :D :D
Również nie piję piwa (wyjątek był, jak Resovia awansowała w Lublanie do finału pucharu CEV). Oglądałam drugą połowę meczu, ale bez szczególnych emocji.
Tego jeszcze nie grali.
vaapku(at)przygodomania(kropa)pl

Awatar użytkownika
Emilio
Publicysta

Postautor: Emilio » 08 czerwca 2012, 22:09

A ja po meczu jestem lekko zniesmaczony. To mógł byc piękny wynik. Nasi grali całkiem do rzeczy (patrz I-sza połowa). Szczęsny mnie tak wku... załamał, że normalnie przestałem go podziwiać, za to Tytoń pokazał klasę - bez żadnej rozgrzewki od razu na karniaka poszedł i go wyjął. Pięknie !!!!!! Mam nadzieję, że tym samym otworzył sobie furtke do wielkiej kariery na miare Jurka Dudka. Ogólne mecz cienki. Oby Czesi dowalili Ruskom (notabene ostatnio III miejsce na Euro).

Awatar użytkownika
Prymus
Poszukiwacz Przygód

Postautor: Prymus » 08 czerwca 2012, 22:43

A ja byłem w strefie kibica. W deszczu stałem do końca i kibicowałem naszym. Piękne przeżycie. A co do następnego meczu z Rosją: strach się bać.
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 34 razy
Kontakt:

Postautor: Vicek » 08 czerwca 2012, 22:58

Polacy w drugiej połowie grają słabo i sprawiają wrażenie, jakby nie mieli już siły biegać, a trener Franciszek nie przeprowadza żadnej zmiany (nie liczę wprowadzenia rezerwowego bramkarza). Geniusz taktyczny.
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
Eramas
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy

Postautor: Eramas » 09 czerwca 2012, 01:43

Prymus pisze:A ja byłem w strefie kibica. W deszczu stałem do końca i kibicowałem naszym. Piękne przeżycie. A co do następnego meczu z Rosją: strach się bać.

Byłeś we Wrocławiu? Bo też byłem i faktycznie deszczem jak miotło, to tragedia. No ale atmosfera świetna.

Vicek pisze:a trener Franciszek nie przeprowadza żadnej zmiany (nie liczę wprowadzenia rezerwowego bramkarza). Geniusz taktyczny.

"92 minuta, Grosicki gotowy do wejścia" - kpina po prostu.

Awatar użytkownika
ALEX
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Postautor: ALEX » 09 czerwca 2012, 11:51

Szkoda że wczoraj tak słabo poszło nam w 2 połowie. Po meczu Rosja - Czechy mam spore obawy o pozytywny wynik następnego spotkania. :|
NEW YEAR, NEW RULES, NEW LIFE

Awatar użytkownika
Prymus
Poszukiwacz Przygód

Postautor: Prymus » 09 czerwca 2012, 11:54

Eramas pisze:Byłeś we Wrocławiu? Bo też byłem i faktycznie deszczem jak miotło, to tragedia. No ale atmosfera świetna.

Byłem. Nie musiałem daleko jechać :).
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
alexandra
Przyjaciel forum

Postautor: alexandra » 09 czerwca 2012, 20:17

No to widzę, że nie jestem sama w kwestii kibicowania... :)

Co do meczu, pierwsza połowa rewelacja, piękny gol Lewego, co do drugiej to podzielam zdanie, zmarnowany potencjał i szanse, Szczęsny chyba za bardzo uwierzył, że jest superstar futbolu, moim zdaniem nie powinien grać już do końca, w Tytoniu zawsze widziałam talent odkąd się pojawił. Bardzo podobała mi się postawa naszych "obcokrajowców" w drużynie.

Nie byłam w strefie kibica, mecz obejrzeliśmy ze znajomymi przy grillu, tv wystawiliśmy na taras, ale później pojechaliśmy na imprezkę i muszę powiedzieć, że zrobił na mnie duże wrażenie widok na Starówce... mnóstwa koszulek nie tylko czerwono-białych, ale i zielonych - w Toruniu jest ok. 1500 Irlandczyków i wszyscy mieli praktycznie takie same t-shirty w swoich narodowych barwach. Co ciekawe, do przyjazdu do Torunia nakłonił ich również Irlandczyk, który prowadząc bloga zachwalał i zapraszał do Torunia. :)

Mecz Rosjan z Czechów mnie zaskoczył - pytanie teraz, czy Czechy są w tak słabej formie, czy Rosja w tak rewelacyjnej. Nie mogę się doczekać wtorkowego meczu.

No a dziś czekam z niecierpliwością na mecz Niemców z Portugalią, może być świetny.

qwerty
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 8 razy

Postautor: qwerty » 09 czerwca 2012, 20:30

Emilio pisze: Oby Czesi dowalili Ruskom (notabene ostatnio III miejsce na Euro).

Jak widzę, zawiść nie jest ci obca. A może masz komleks? Jakie to polskie...

BTW: Oby Rosjanie dowalili Polaczkom (notabene ostatnio nie wyszli z grupy na Euro) :diabel:
Na tapecie:
Przygodówka: Space Bar / Adventures of the Smart Patrol
RPG: Final Fantasy (PSP)
Taktyczna: Front Mission (SNES)
Survival Horror: Silent Hill
FPS: Half-Life
Akcja: Cold Zero: Ostatni sprawiedliwy
Logiczna: Babel Tower

Awatar użytkownika
Prymus
Poszukiwacz Przygód

Postautor: Prymus » 10 czerwca 2012, 12:36

Nie ma to jak duch sportu. Nawet tutaj są dyskusje, kto komu ma dowalić. A ja stałem stałem i kibicowałem obok greków (ktorych zresztą nie było zbyt dużo). Jedni oklaskiwali hymn tych drugich. Nawet po utracie gola gratulowaliśmy sobie i kibicowaliśmy dalej. Podobnie czesi z rosjanami. Jedni częstowali piwem drugich. Nikogo nie obchodził zbytnio wynik. Liczyły się tylko emocje towarzyszące podczas meczu. A tutaj? Jeszcze zanim mecz się zacznie mówi się, kto ma wygrać.

Awatar użytkownika
Eramas
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy

Postautor: Eramas » 10 czerwca 2012, 15:19

Prymus pisze:Podobnie czesi z rosjanami. Jedni częstowali piwem drugich. Nikogo nie obchodził zbytnio wynik. Liczyły się tylko emocje towarzyszące podczas meczu.

Cóż, widocznie nie widziałeś tego, co robili niektórzy Rosjanie w strefie. Rzucanie krzesełkami, wylewanie piwa na innych kibiców, szarpanie. Trzoda. O incydencie na stadionie wrocławskim nawet nie chcę się rozpisywać.

Wróć do „Sport”