Beyond: dwie dusze - wydanie

Awatar użytkownika
UpartaZołza
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Beyond: dwie dusze - wydanie

Postautor: UpartaZołza » 01 czerwca 2014, 16:54

Edycja specjalna:
-steelbook w plastikowej nakładce
-płyta z grą oraz instrukcja

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Aut viam inveniam aut faciam.
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Awatar użytkownika
yxam
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy
Kontakt:

Re: Beyond: dwie dusze - wydanie

Postautor: yxam » 10 września 2014, 18:36

Edycja zwykła, wg mnie lepiej wygląda niż specjalna ;)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Postautor: Sir_Kiełbasa » 11 września 2014, 10:47

Nie widać fotek.

Awatar użytkownika
ALEX
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Postautor: ALEX » 05 października 2014, 21:15

Sir_Kiełbasa pisze:Nie widać fotek.

Teraz widać fotki, ale spod grubej warstwy napisów nie widać bardzo co jest na okładce. :D Szkoda, że w normalnych wydaniach gier nie stosuje się nanoszenia tego informacyjnego badziewia na rękaw pudełka. Każdy byłby zadowolony. :)

A co do samej okładki to również uważam że grafika na edycji specjalnej jest zupełnie nijaka i nie przyciąga uwagi.
NEW YEAR, NEW RULES, NEW LIFE

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate

Postautor: Sir_Kiełbasa » 06 października 2014, 17:34

ALEX pisze:Teraz widać fotki

Widać już od dawna. Szkoda, że administracja nie skasowała mojego posta po moim zgłoszeniu, który już nie ma sensu i tylko zawala. A podobno już się dba o czystość wątkową. :bezradny:

ale spod grubej warstwy napisów nie widać bardzo co jest na okładce. :D

W wersji europejskiej jest lepiej.
Obrazek

A może wolisz takie wydanie? :)

Obrazek

Szkoda, że w normalnych wydaniach gier nie stosuje się nanoszenia tego informacyjnego badziewia na rękaw pudełka. Każdy byłby zadowolony. :)

Na jaki rękaw? Chodzi o tekturową/plastykową nasuwkę? Panie, to przecież już by była edycja specjalna! :D

A co do samej okładki to również uważam że grafika na edycji specjalnej jest zupełnie nijaka i nie przyciąga uwagi.

A mnie się bardzo podoba. Brzydka jest na zwykłym wydaniu. :tak:

Awatar użytkownika
ALEX
Przyjaciel forum

Postautor: ALEX » 18 października 2014, 18:45

Sir_Kiełbasa pisze:
Widać już od dawna. Szkoda, że administracja nie skasowała mojego posta po moim zgłoszeniu, który już nie ma sensu i tylko zawala. A podobno już się dba o czystość wątkową. :bezradny:

Niestety ostatnio znów mam mało czasu, więc moje posty na forum pojawiają się ze sporym lagiem. ;)

A może wolisz takie wydanie? :) http://s1.postimg.org/qiq9m9qqn/beyond.jpg

Naprawdę świetne. :okok: Lubię minimalizm, a taka forma wzbudza ciekawość. :)

Na jaki rękaw? Chodzi o tekturową/plastykową nasuwkę? Panie, to przecież już by była edycja specjalna! :D

Tak własnie o to "coś" chodzi. Każdy dystrybutor inaczej ją nazywa. :) Wszyscy byliby wtedy zadowoleni.
Panie, to przecież już by była edycja specjalna! :D

Hehe, edycja specjalna #driveclub była promowana właśnie poprzez:

"Specjalna okładka tekturowa, potraktowana folią i okraszona unikalną grafiką z gry" :D

Ale zreflektowali się w porę że to straszny wstyd i szybko dorzucili Steelbook by wyjść z twarzą. :)

A mnie się bardzo podoba. Brzydka jest na zwykłym wydaniu.

Ja mam odwrotne zdanie. Na normalnej okładce twarz Elen z zamkniętymi oczami i tak wykadrowana wygląda dość tajemniczo i wzbudza zainteresowanie. Za to Ellen ze Steelbooka jak jakaś nijaka. Patrząc na grafikę widzę po prostu gapiącą się na mnie nastolatke i nie wiem czy to jakiś symulator licealistki, przygodówka czy inne coś. :P Zero artyznu, przekazu i wzbudzania zainteresowania.

Swoją drogą pozwolę sobie na małe przemyślenia. Do kogo wogóle adresowane są te wszystkie banery reklamowe szpecące okładkę. Ludzie którzy kupuja gry w sklepach to albo casuale/osoby kupujace gry dla dzieci i innych albo świadomi gracze. Gracz kupujac gre i tak najpierw czyta o niej w necie gdzie ma podane te same informacje (chociaż w dużej części przypadków skoro ktoś jest graczem to ma już rozeznanie w branży i te wszystkie nadruki to dla niego nie tajemnica). A casual i tak nie wie co to Quantic Dreams, SCE, PSN i wątpiew by kupił grę o której nic nie wie bo wielkimi literami pisało że usłyszy Sochę. I tak przeczyta opis z tyłu pudełka i zignoruje banery. Pewnie w tej kwestii niewiele się zmieni, ale mam nadzie że chociaż skończą z głupimi tekstami na pudełkach. Ostatnio uważniej przyjrzalem się okładce Uncharted 3 i na froncie reklama głosi " W trybie wieloosobowym poczujesz się jak w kinie" Obrazek Obrazek ObrazekSerio,kinie?Czyli co??? Nie nacieszę się klimatem bo będzie mnie irytować wogół gimbaza bez kultury a 2 tygodnie po premierze zastanę pustki? :mysli: Marketingowcy... :|

Awatar użytkownika
wolfman
Poszukiwacz Przygód
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Postautor: wolfman » 18 października 2014, 20:38

"Ja mam odwrotne zdanie. Na normalnej okładce twarz Elen z zamkniętymi oczami i tak wykadrowana wygląda dość tajemniczo i wzbudza zainteresowanie."

Obie sa nijakie. Na jednym jak gimbaza , ktora stoi smutna za kare w kącie, a druga jak gimbaza wracajaca z nieudanych wagarow. Nigdzie nie idzie na zandje wyczuc klimatu sf.

Nic z tym nie zrobisz, na malej okladce musza zmiescic max reklam gry, sam sobie odpowiedziales. Zeruja na casualach. Pro gracze to piraci w wiekszosci, jest ich mniejszosc i kupuja wybiorcze tytuly. A lamie trzeba pociskac kity

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty

Postautor: Sir_Kiełbasa » 23 października 2014, 21:39

ALEX pisze:Naprawdę świetne. :okok: Lubię minimalizm, a taka forma wzbudza ciekawość. :)

Niestety to nie metalowe pudełko, tylko tekturowa okładka.

Hehe, edycja specjalna #driveclub była promowana właśnie poprzez:

Tu był jakiś link? Bo nic nie widzę.

Swoją drogą pozwolę sobie na małe przemyślenia. Do kogo wogóle adresowane są te wszystkie banery reklamowe szpecące okładkę. Ludzie którzy kupuja gry w sklepach to albo casuale/osoby kupujace gry dla dzieci i innych albo świadomi gracze. Gracz kupujac gre i tak najpierw czyta o niej w necie gdzie ma podane te same informacje (chociaż w dużej części przypadków skoro ktoś jest graczem to ma już rozeznanie w branży i te wszystkie nadruki to dla niego nie tajemnica). A casual i tak nie wie co to Quantic Dreams, SCE, PSN i wątpiew by kupił grę o której nic nie wie bo wielkimi literami pisało że usłyszy Sochę. I tak przeczyta opis z tyłu pudełka i zignoruje banery.

Jest tak samo jak z tym suwakiem na listach wyborczych - ludzi się traktuje jak idiotów. Inna sprawa, że to nie jest do końca bezpodstawne podejście. :D

Pewnie w tej kwestii niewiele się zmieni, ale mam nadzie że chociaż skończą z głupimi tekstami na pudełkach. Ostatnio uważniej przyjrzalem się okładce Uncharted 3 i na froncie reklama głosi " W trybie wieloosobowym poczujesz się jak w kinie" Obrazek Obrazek ObrazekSerio,kinie?Czyli co??? Nie nacieszę się klimatem bo będzie mnie irytować wogół gimbaza bez kultury a 2 tygodnie po premierze zastanę pustki? :mysli: Marketingowcy... :|

A kto kiedyś pisał na pudłach "dodatkowo ekskluzywne pudełko dvd" i drukował od przodu miniaturkę tegoż ekskluziwu? :D

Awatar użytkownika
ALEX
Przyjaciel forum

Postautor: ALEX » 25 października 2014, 13:04

Sir_Kiełbasa pisze:
Tu był jakiś link? Bo nic nie widzę.

http://www.pssite.com/news-35330-znamy_ ... eclub.html

Specjalna okładka tekturowa, potraktowana folią i okraszona unikalną grafiką z gry
:)

Wróć do „Beyond: dwie dusze”