Adventure Time: Finn and Jake Investigations

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 82 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 103 razy

Adventure Time: Finn and Jake Investigations

Postautor: Urszula » 28 września 2015, 16:53

Obrazek

Do planu wydawniczego Cenegi, trafiła gra Adventure Time: Finn and Jake Investigations, gra przygodowa z elementami akcji. Premiera gry Adventure Time: Finn and Jake Investigations odbędzie się 23 października 2015 roku. Tytuł będzie dostępny w angielskiej wersji językowej na konsolach: PlayStation®3, PlayStation®4, Xbox 360 i Xbox One.

Finn i Jake postanawiają pójść w ślady swoich rodziców - prywatnych detektywów. W Krainie Ooo dochodzi do niewytłumaczalnych zniknięć i tajemniczych zjawisk. Zadaniem graczy będzie przesłuchanie barwnych mieszkańców Krainy Ooo, pokonanie złoczyńców w niezwykle dynamicznej walce, rozwiązywanie łamigłówek, odkrycie sekretów i znajomych miejsc, dzięki czemu poczują, że biorą udział w kolejnym odcinku Pory na Przygodę. Grając jako Finn, wraz z pomocą swojego najlepszego zioma Jake’a, gracz spotka nowych bohaterów oraz starych i lubianych znajomych: BMO, Królewnę Grudkowego Kosmosu, Lodowego Króla, Gienia, a także wielu innych!

Cechy gry:

· Zobacz znanych bohaterów i miejsca z serialu Pora na Przygodę w fantastycznej grafice 3D
· 5 wyjątkowych tajemnic do rozwikłania przez Finna i Jake’a
· Rozwiązuj łamigłówki korzystając z różnych przedmiotów i zdolności zmiany kształtu Jake’a
· Pomóż Jake’owi i Finnowi w walce ze złymi gośćmi
· Spotkaj starych znajomych i poznaj nowych bohaterów: Królewna Grudkowego Kosmosu, BMO, Cytryndor, Lodowy Król, Królewna Balonowa i innych

Grę można już zamówić na muve.pl lub sklep gry-online.pl.

http://www.youtube.com/watch?v=CE8QGzBGaCY
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
kNOT
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Re: Adventure Time: Finn and Jake Investigations

Postautor: kNOT » 28 września 2015, 17:32

I jeszcze na 3DS i WiiU oraz PC...

A wcześniej były Adventure Time: Hey Ice King! Why'd You Steal Our Garbage?! i Adventure Time: Explore the Dungeon Because I Don't Know! oraz coś mniejszego...

Będę musiał 3DSa odkurzyć albo w końcu WiiU kupić :E
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają...

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 82 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 103 razy

Re: Adventure Time: Finn and Jake Investigations

Postautor: Urszula » 28 września 2015, 17:47

Cenega nic nie pisała o innych platformach, ja opublikowałam informację, jaką otrzymałam e-mailem :)
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Wróć do „Konsole”