Reperfection

Awatar użytkownika
twig
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 32 razy

Reperfection

Postautor: twig » 24 listopada 2012, 01:29

Za pośrednictwem sklepu Zodiac już teraz można złożyć zamówienie na pierwszą część epizodycznej przygodówki Reperfection niezależnego studia Tinnitus Games. Zamawiając grę wcześniej zapłacimy za nią 6,99 € (zamiast 7,99 €). Premiera nastąpi 6 grudnia. Reperfection dostępna będzie w trzech wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej i włoskiej.

Reperfection to przedstawiona za pomocą komiksowych planszy historia Bena Freemana mieszkającego w wraz z żoną i synem w domu na przedmieściach. Pewnego dnia Ben po powrocie z pracy dowiaduje się o tragicznej śmierci żony w wypadku samochodowym. Traumatyczne przeżycie wyzwala ukrytą umiejętność Bena - mężczyzna cofa się w czasie i próbuje uratować żonę. Niestety pociąga to za sobą nieprzewidziane konsekwencje. Gra stylizowana będzie na czarno-biały komiks z okazjonalnymi, kolorowymi wstawkami mającymi podkreślić istotne obiekty pojawiające się na ekranie. Zadaniem gracza będzie pomoc Benowi w poprawianiu jego przeszłości. Rozgrywka polegać będzie na rozwiązywaniu zagadek i odblokowywaniu kolejnych paneli.

Grę tworzą Oliver Specht, Michael Holzapfel i Anne von Vaszary, którzy wcześniej pracowali nad Black Mirror 2 i 3 oraz The Lost Chronicles of Zerzura. Całość składać się będzie z 5 epizodów, które mają ukazywać się w około półrocznych odstępach czasu.

Reperfection bierze udział w programie Steam Greenlight - jeżeli chcecie, aby ukazała się na platformie Steam, to możecie na nią zagłosować na tej stronie: klik.

Poniżej trailer pierwszego epizodu.

http://www.youtube.com/watch?v=TnuSxVMkG-I
Hurra i wciąż szukasz dziur
Gram: Inner World 2
W sprawach PrzygodoManii piszcie na twig(małpa)przygodomania(kropka)pl
Przygodomania - z miłości do przygodówek. Wszystko o przygodówkach: solucje, recenzje, galerie, łatki, zapisy z gier

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Re: Reperfection

Postautor: Gocciana » 24 listopada 2012, 15:31

Fabuła raczej fajna, ale komiksowe plansze? Chyba nie dla mnie, z komiksów dawno wyrosłam ;P Ale pewnie do niektórych 'to' ...trafi ;)
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Ilcoron
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 4 razy

Postautor: Ilcoron » 24 listopada 2012, 16:10

Gocciana pisze:z komiksów dawno wyrosłam ;P

Wszak wiadomo nie od dzisiaj, że komiksy są wyłącznie rozrywką dla dzieci. Podobnie jak gry komputerowe. :rotfl2:

Nie umiem tego rozgryźć. Połączenie visual novel, hidden object i point and clicka? W każdym razie bardziej niż o sposób rozgrywki spokojny jestem o solidną podstawę fabularną (Anne von Vaszary). Gdyby jeszcze nie to krojenie na odcinki :/

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 86 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 36 razy

Postautor: adventurka » 28 sierpnia 2013, 21:32

Z wiadomości z Gamescom - prace nad drugim odcinkiem cyklu zostają zawieszone. Deweloperzy oficjalnie mówią o konieczności zajęcia się innymi zadaniami, jednak wiadomo też, że brakuje im pieniędzy na rozwój projektu.
Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 92 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 31 razy

Postautor: kassiopestka » 29 sierpnia 2013, 09:16

Pomysł bardzo ciekawy. Ale chyba dziwnie grałoby się z nieruchawymi postaciami... Na filmiku zastanowiło mnie to, że kobieta w samochodzie (po wypadku) wygląda, jakby spała, za to w trumnie ma otwarte oczy... Dziwne, chyba ze czegoś nie zajarzyłam, ale nie kce misie drugi raz oglądać... :P

Awatar użytkownika
pelagia
Moderator
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy

Postautor: pelagia » 29 sierpnia 2013, 09:50

Nigdy nie lubiłam komiksów, nie lubię i już nie polubię, tak więc nie jestem zainteresowana tą grą. :P
Kontakt w sprawach forum: pelagia[at]przygodomania.pl

Wróć do „Reperfection”