Brzydkie książątko - ocena użytkownika

Co myślisz o grze?

10. Idealna pod każdym względem
0
Brak głosów
9. Prawie doskonała
0
Brak głosów
8. Świetna z małymi niedociągnięciami
0
Brak głosów
7. Dobra, ale czegoś jej brakuje
2
67%
6. Mogłaby być troszkę lepsza
1
33%
5. Niczym specjalnym się nie wyróżnia
0
Brak głosów
4. Więcej wad niż zalet
0
Brak głosów
3. Mogło być jeszcze gorzej
0
Brak głosów
2. Kiepska, to mało powiedziane
0
Brak głosów
1. Szkoda pieniędzy i zachodu
0
Brak głosów

Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
Izysnofret
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Brzydkie książątko - ocena użytkownika

Postautor: Izysnofret » 06 stycznia 2012, 11:55

Obrazek

Mile widziane uzasadnienie oceny

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 103 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 119 razy

Re: Brzydkie książątko - ocena użytkownika

Postautor: Urszula » 06 stycznia 2012, 12:11

No i moje pierwsze wrażenia gra ładna taka cukierkowa dla młodych graczy, ale no właśnie jest, ale. Niestety ktoś się nie przyłożył do sterowania. Sterowanie jest po prostu koszmarne, dlaczego ano, dlatego że Andersen, co chwile na coś wpada i trudno mu potem z danej lokalizacji wyjść cała postać się trzęsie podskakuje. W porcie przejście obok grubasa jest niemożliwe. Nie ma natomiast możliwości wywabienia go, z stamtąd. Tkwiłam dobre dziesięć minut musiałam wyłączyć grę ponownie włączyć, aby grubas zdecydował się usunąć. Biorąc po uwagę to, że gra jest kierowana do najmłodszych graczy jest to zdecydowanie bardzo uciążliwe. Natomiast cała reszta mi jak na razie się podoba.. Muzyka grafika i to, co w bajkach powinno być walka dobra ze złem. Wymieszane są postacie z różnych bajek. Wprawdzie mało pedagogiczne jest kopanie koguta w kuper dla zdobycia paru piór lub świnki, aby zechciała iść podjeść sobie mlecz. Nie mniej gra również uczy, że pracą można osiągnąć cel. Zresztą w tej bajce kopie się we wszystko, co można żeby zdobyć pieniądze to taki mało ambitny sposób zdobywania gotówki. Jednak jak na razie gra jest miłą odskocznią od gier bardziej ambitnych czy wręcz trudnych. Gdybym miała jej wystawić ocenę ze względu na sterownie otrzymałaby zaledwie 7/10. Dobrze żeby wyszedł do niej patch poprawiający te błędy.

Grę ukończyłam musiałam jeszcze kopać kolegę w szkole, aby mu wypadł trybik skradziony z mechanizmu. Zagadki przystosowane do wieku, czyli proste gra króciutka, ale pewnie dłuższa i trudniejsza zmęczyłaby młodego gracza. Sterowanie do końca było pod psem po prostu mówiąc krótko do bani. Powinna być zdecydowanie poprawiona. Moja ogólna ocena wynosi 7/10
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator
Podziękował(a): 43 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 33 razy

Postautor: Adam_OK » 24 lutego 2013, 11:33

Też dałem 7/10 - gra miła, lekka i przyjemna. Sterowanie może i nieco uciążliwe, niemniej można przy niej spędzić miło kilka godzin.
Czasem trzeba się cofnąć, aby móc pójść dalej.
Moja lista gier ukończonych
W sprawach forum i www piszcie: adam_ok(at)przygodomania.pl

qwerty
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 8 razy

Postautor: qwerty » 25 lutego 2013, 02:21

Ponieważ bardzo dawno w to grałem i praktycznie niczego nie pamiętam, ograniczę się jedynie do wystawienia oceny (na podstawie moich starych zapisków).

6/10
Na tapecie:
Przygodówka: Space Bar / Professor Leyton and the Diabolical Box (NDS)
RPG: Final Fantasy (PSP)
Taktyczna: Front Mission (SNES)
Survival Horror: Silent Hill
FPS: Half-Life 2: Episode 2
Akcja: Little Nightmares: Secrets of the Maw
Logiczna: Babel Tower

Wróć do „HCA Brzydkie książątko: baśniowe przygody Hansa Christiana Andersena”