Anna: extended edition - ocena użytkownika

Co myślisz o grze?

10. Idealna pod każdym względem
0
Brak głosów
9. Prawie doskonała
0
Brak głosów
8. Świetna z małymi niedociągnięciami
1
50%
7. Dobra, ale czegoś jej brakuje
0
Brak głosów
6. Mogłaby być troszkę lepsza
1
50%
5. Niczym specjalnym się nie wyróżnia
0
Brak głosów
4. Więcej wad niż zalet
0
Brak głosów
3. Mogło być jeszcze gorzej
0
Brak głosów
2. Kiepska, to mało powiedziane
0
Brak głosów
1. Szkoda pieniędzy i zachodu
0
Brak głosów

Liczba głosów: 2

Awatar użytkownika
pelagia
Moderator
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy

Anna: extended edition - ocena użytkownika

Postautor: pelagia » 13 maja 2013, 12:38

Obrazek

Mile widziane uzasadnienie oceny

Awatar użytkownika
pelagia
Moderator
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy

Re: Anna: extended edition - ocena użytkownika

Postautor: pelagia » 03 sierpnia 2013, 20:35

W tej grze jest wszystko co lubię - upiorny dom, klimatyczna muzyka i realistyczne dźwięki. Ciekawe zagadki, no i ten dreszczyk emocji. Jest o niebo lepsza od swojej siermiężnej poprzedniczki, tylko dlaczego taka krótka?
Kontakt w sprawach forum: pelagia[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
Madzius888
Przyjaciel forum
Otrzymał(a) podziękowania: 4 razy
Kontakt:

Postautor: Madzius888 » 24 marca 2014, 13:12

Podobała mi się fabuła, była niezwykła, twórcy musieli przeczytać naprawdę dużo na nie powiem, bardzo interesujący temat. Po mistrzowsku odkrywali kolejne warstwy bardzo złożonej historii. Poczytałam opinie tu i tam, muszę się nie zgodzić z głównym zarzutem, bo wszystko było bardzo logiczne i spójne, jeżeli oczywiście przeczytało się dostępne zbierane dokumenty. I dokładnie tak sobie myślę i gram, aż tu mniej więcej w połowie gry GAME OVER..

Niestety absolutnie wszystkie pozytywy zepsuło mi poganianie w formie szybko wyczerpującego się nawet nie wiem czego - oka. Spróbowałam znaleźć odpowiedź na forach na to, co się dzieje i jak tego uniknąć. Miał to być strach, próbowałam więc poruszać się powoli niezależenie od zmian otoczenia, co najprawdopodobniej program wykrywa dzięki wykonywaniu ruchów myszką i nic. Zginęłam raz, drugi... Może nie jest - w każdym razie mam żal do twórców za to, że nie wyjaśnili mechanizmu - ale jak to widzę, to Anna okazała się dla mnie tak naprawdę jedną wielką czasówką. Drugą część przeszłam już niestety szybciutko z solucją, żeby zobaczyć zakończenie.

Na razie nie oceniam, emocje są za świeże :zmeczony:

Awatar użytkownika
Szczery
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?p=45388#p45388
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 2 razy

Postautor: Szczery » 20 lutego 2017, 07:50

Madzius, podejrzewam że aby ograniczyć spadki zdrowia, trzeba unikać Kuklińskiego ( jak ochrzciłem tę kukłę), bo to przy jej obecności najczęściej obrywałem czerwonym okiem na twarz. Kiedy więc pojawia się Kukliński, lepiej przejść się na spacer i liczyć na to, że jak wrócimy to nie będzie go już w naszym miejscu docelowym. Szkoda, że zanim się w tym połapałem to mialem juz 35%, więc dalej musialem ratować się częstym savowaniem i wczytywaniem jeśli robiło się zbyt niebezpiecznie.
Gra mi się podobała, odpaliłem " na próbę" i wsiąkłem na dłużej. Bardzo fajne operowanie grozą, a przy tym to wciąż pełnokrwista przygodówka, mimo innego sposobu poruszania się, przypomniało mi się granie w dzieciństwie w Necronomicon. Historia którą nam przyjdzie stpniowo odkryć też jest ciekawa i w miarę elektryzująca. Główny problem to niestety wspomniana długość. Mi gra pękła w dwa wieczory...
Aktualnie grane:
- Sherlock Holmes: Przebudzenie
- Edna & Harvey: The Breakout

Wróć do „Anna: extended edition”