Czy warto zagrać w obie gry?

Awatar użytkownika
vill_

Czy warto zagrać w obie gry?

Postautor: vill_ » 23 lutego 2015, 16:48

Chciałabym zagrać w wychwalane Memento Mori 2, ale wcześniej wypadałoby sięgnąć po podstawowe Memento Mori. Niestety to nie wyszło po polsku, a ja nie lubię żyć w stresie, że nie zrozumiem gry z powodu umknięcia językowego ;) Więc pytanie - czy powstało fanowskie spolszczenie bądź - czy mogę zagrać w dwójkę i nie zepsuje mi to zabawy?

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 100 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 119 razy

Re: Czy warto zagrać w obie gry?

Postautor: Urszula » 23 lutego 2015, 17:12

Dwójka to dalsze losy bohaterów z pierwszej części, więc troszkę stracisz. Nic nie wiem o fanowskim spolszczeniu dokończonym czyli takim, które znajdziesz w sieci.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
NajPhil
Publicysta
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy

Re: Czy warto zagrać w obie gry?

Postautor: NajPhil » 23 lutego 2015, 17:16

Spolszczenia nie ma. W jedynce angielski jest do ogarnięcia na średnim poziomie. W dwójkę można grać śmiało bez znajomości jedynki, bo to jest zupełnie nowe rozdanie i osobna historia. Jedynie bohaterowie są Ci sami i jeśli chcesz poznać ich przeszłość, to w sumie wystarczy przeczytać jakąś recenzję lub solucje pierwszej części. ;)
Jakhudu?
~ to po elfiemu znaczy - "Co słychać?"
Vermallu cum festi dalbo!
~ To, tak dokładnie nie wiem co oznacza, ale jak facet tak powiedział w sklepie, to kupił bardzo ładne wiadro.

Wróć do „Memento mori 2”