Cognition episode 3:the oracle - solucja, poradnik

Awatar użytkownika
Emma
Publicysta
Posty: 908
Rejestracja: 29 grudnia 2012, 22:17
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 5 razy
Płeć: Kobieta

Cognition episode 3:the oracle - solucja, poradnik

Postautor: Emma » 06 września 2015, 19:45

Wszelkie prawa autorskie do solucji są moją własnością.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!
Emma

COGNITION - SOLUCJA
AN ERICA REED THRILLER
EPIZOD 3 – THE ORACLE


Animacja – streszczenie poprzednich epizodów.

MIEJSCE ZBRODNI – NA ZEWNĄTRZ ENTHON TOWERS:
Pogadaj z funkcjonariuszem Duffer’em. Obejrzyj budynek, panel na kolumnie i udaj się na miejsce zbrodni. Sprawdź radiowóz, Van policyjny, krew na ulicy, ulicę i krzaki. Zastosuj moc na radiowozie – Animacja. Zabierz z karoserii auta breloczek zbliżeniowy. Zwróć uwagę na ławkę i spróbuj dostać się do Vana, ale jest zamknięty. Idź do Duffer’a, zastosuj na nim moc, wybierz wspomnienie z lusterkiem i kliknij na nie. Zagadaj do Duffer’a i spytaj go o ciało. Podejdź do ogrodzonego fragmentu zieleni i obejrzyj go ( opcja lupy ).

Użyj w ekwipunku mocy na kwiatku i nożu – Animacja. Czas wejść do budynku, kliknij na drzwi –Animacja. Po animacji zabezpiecz miejsce zbrodni, klikając pachołkiem i taśmą policyjną na radiowóz oraz włącz syrenę w Vanie. Gdy mężczyźni będą ze sobą rozmawiać, użyj breloczka zbliżeniowego na panelu i wejdź do budynku. –Animacja.Zabierz czarny kwiat i znów podejdź do oficera, tym razem zapytaj go o nóż. Gdy wręczy ci kluczyki, udaj się do Vana, otwórz auto i obejrzyj zebrane dowody, o rany, za dużo to ich nie ma. Zabierz pachołek, taśmę policyjną i nóż.

ENTHON TOWERS - BALKON:
Skieruj się do windy, kliknij na nią – Animacja. Po wyjściu idź na lewo, po drodze przeczytaj wiadomość, którą wysłał do ciebie Terence. Będąc na balkonie, obejrzyj widok i stół. Użyj mocy na zapalniczce Johna i zabierz ją. Zwróć uwagę na kwiaty, doniczkę i krew na stole. Przesuń doniczkę, zastosuj moc na uchu Joeya. W trakcie wspomnień strzel z broni, przyznaj się d o winy i dwukrotnie dźgnij ofiarę nożem. Zabierz ze stołu kolejny breloczek zbliżeniowy i zadzwoń do Rose ( klikając na jej imię w telefonie z lewej strony ) – Animacja. Skieruj się do windy, tym razem wciśnij przycisk do 33 Apartamentu. Idź na lewo, do kuchni, pogadaj ze Scorobeusem, przeczytaj list od Cordelii położony na blacie w kuchni. Użyj na nim mocy – Animacja.

GŁÓWNA SIEDZIBA FBI W BOSTONIE:
Jako Cordelia :porozmawiaj z Johnem na wszystkie tematy. Połącz w ekwipunku wizytówkę Rose z telefonem komórkowym. Obejrzyj też akta na biurku, jest tam teczka ze sprawą Maksa, przyjrzyj się jej numerowi.

ENTHON TOWERS - APARTAMENT:

Idź do biura Maksa, znajdującego się na lewo od telewizora. Użyj mocy na dokumentach, leżących na biurku.

Jako Cordelia: Pogadaj z Maksem na wszystkie tematy, przy okazji otrzymasz dokumenty, które wg Maksa powinien podpisać Keith.Przejdź do salonu i użyj mocy na kwiatku w wazonie. Wejdź po spiralnych schodach i porozmawiaj z Keithem do wyczerpania tematów.

Jako Erica: idź na górę i użyj mocy na modelu układu słonecznego.

Jako Cordelia: porozmawiaj z Keithem o naprawie modelu. Daj mu dokumenty do podpisania i zejdź na dół.

Jako Erica: włącz wizję z Johnem i z nim porozmawiaj na wszystkie tematy. Opuść wizję i w swoim telefonie sprawdź footboll i wciśnij lupę, a potem wybierz „Patriots” oraz „Redskins”, i ponownie wciśnij lupę. Wróć do wizji.

Jako Cordelia: porozmawiaj z Johnem i podaj mu wynik meczu.

Jako Erica: idź za schodami na dole do pokoju Cordelii. Z szuflady zabierz folder 1, a z szafy folder 2. Użyj mocy na biżuterii znajdującej się na biurku. Po wizji, otwórz szufladę biurka i przeczytaj notatnik. Przejdź do kuchni i włącz swą moc, zaznacz przedmioty:
pierwszą wazę na stole,
kubeł na śmieci
szklany stół.
Aktywujemy wizję. Użyj swych zdolności na duchach.

Jako Cordelia: użyj swych zdolności na papierach w kuchni. Idź do swojej sypialni i zabierz naszyjnik – leży na biurku. Idź na górę i zabierz pióro, leżące na biurku Keitha. Połącz w ekwipunku pióro z naszyjnikiem. Połóż naszyjnik na stole obok Keitha. Zejdź na dół i pióro połóż na papierach w kuchni. Następnie użyj na nich mocy. Kliknij na Maksa, a dowiesz się, że Davies chce zeznania finansowego. Wejdź do gabinetu Maksa i użyj jego telefonu. Każ Skorobeusowi przynieść zeznania. Wróć do kuchni, zabierz papiery Maksa i idź do sypialni Cordelii. Dokumenty Maksa schowaj do szaf i opuść pokój.

Jako Erica: winda zjedź do lobby. Porozmawiaj z McAdamsem i pokaż mu zapalniczkę Johna. Spójrz na pomarańczowy obraz z podpisem Yuko. Windą udaj się na balkon. Porozmawiaj ze Skorobeusem, a potem sprawdź obraz czerwony z podpisem od Oli. Pojedź winda wyżej i sprawdź kolejny obraz tym razem biały z jakimś chińskim podpisem. Idź do sypialni Cordelii i zabierz z biurka naszyjnik. Sprawdź obraz purpurowy z podpisem Sean Patience. Wejdź wyżej i spójrz na obraz koloru niebieskiego – bliźniaczki z dziwnym podpisem. W gabinecie Maksa, sprawdź obraz koloru zielonego. Uzyj na obrazie ręki, a odkryjesz sejf. Kombinacja sejfu to kolejność w jakiej cierpiały ofiary, sprawdź w folderze Cordelii i wciśnij guzik:
czerwony,
biały,
pomarańczowy,
zielony.

Sprawdź dokumenty znajdujące się w sejfie i zabierz je. W ekwipunku, użyj mocy na naszyjniku i dokumencie.

Jako Cordelia: porozmawiaj z Keithem, a potem idź na górę by zabrać model układu słonecznego. Wróć do gabinetu Maksa i postaw model na biurku. Keith da nam rakietę, którą umieść na modelu. Użyj telefonu i zabierz rakietę z modelu. W telefonie otwórz klapę USB i podłącz do niej rakietę. Użyj niebieskiego przycisku na dole i zobacz video. Opuść gabinet i odłóż rakietę na model.

Jako Erica: otwórz dossier w telefonie przeczytaj informacje o spalonym dokumencie i wywiadzie Maksa. Przesłuchaj go w ekwipunku. Sprawdź model, brakuje kamery. Użyj zdolności na modelu. Windą udaj się do lobby i porozmawiaj z McAdamsem. Gdy zostaniesz zaatakowana użyj swych zdolności. Kliknij na obrazek, na którym widać kamerę ukrytą w jego kieszeni. Zabierz z kieszeni McAdamsa rakietę i wróć do gabinetu Maksa. W ekwipunku połącz rakietę z telefonem, połącz się z dossier i przeczytaj wiadomość. Ponownie połącz kamerę z telefonem i wciskając przycisk na konsoli użyj głosu Maksa z wywiadu. Otwórz klapę USB i podłącz kamerę. Oglądnij video – kod to 26739, który wpisz na telefonie.

PIWNICA:

Jako Cordelia: kliknij na drzwi.

Jako Erica: użyj zapalniczki, by przeczytać wiadomość.

Jako Cordelia: przejdź przez dziurę w ścianie.

Jako Erica: wróć do windy i przejdź przez drzwi obok

Jako Cordelia: użyj mocy na klawiaturze. Zobaczysz cyfry – 256. Porozmawiaj z Maksem i każ mu wcisnąć te cyfry. Użyj mocy na numerze 1 widzianym w kamerze, a znajdziesz kolejne cyfry – 156. Każ je wcisnąć Maksowi. Następnie użyj mocy na cyfrze 4, a poznasz kolejne 456 , które ma wcisnąć Maks. Następnie każ Maksowi wcisnąć cyfry 356, a potem klikamy na kamerę. Kliknij na puszkę znajdującą się nad Maksem, a potem z nim rozmawiamy. Użyj broni na puszcze, aby ją zestrzelić. Przeczytaj wiadomość na kamerze.

Jako Erica: porozmawiaj z Johnem. Przeglądnij papiery na biurku, a potem użyj na nich swych zdolności. Zabierz notatkę i klucz. Użyj zapalniczki na ciemnym pomieszczeniu, a potem użyj klucza po lewej na Le Pendu. Ustaw na Le Pendu literki K-E-I-T-H.

Jako Cordelia: użyj broni.Epizod 4 - zobacz poradnik

Wróć do „Cognition episode 3: the oracle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość