Cognition episode 3:the oracle - solucja, poradnik

Awatar użytkownika
Emma
Publicysta
Posty: 908
Rejestracja: 29 grudnia 2012, 22:17
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 5 razy
Płeć: Kobieta

Cognition episode 3:the oracle - solucja, poradnik

Postautor: Emma » 06 września 2015, 19:45

Wszelkie prawa autorskie do solucji są moją własnością.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione!
Emma

COGNITION - SOLUCJA
AN ERICA REED THRILLER
EPIZOD 3 – THE ORACLE


Animacja – streszczenie poprzednich epizodów.

MIEJSCE ZBRODNI – NA ZEWNĄTRZ ENTHON TOWERS:
Pogadaj z funkcjonariuszem Duffer’em. Obejrzyj budynek, panel na kolumnie i udaj się na miejsce zbrodni. Sprawdź radiowóz, Van policyjny, krew na ulicy, ulicę i krzaki. Zastosuj moc na radiowozie – Animacja. Zabierz z karoserii auta breloczek zbliżeniowy. Zwróć uwagę na ławkę i spróbuj dostać się do Vana, ale jest zamknięty. Idź do Duffer’a, zastosuj na nim moc, wybierz wspomnienie z lusterkiem i kliknij na nie. Zagadaj do Duffer’a i spytaj go o ciało. Podejdź do ogrodzonego fragmentu zieleni i obejrzyj go ( opcja lupy ).

Obrazek
Użyj w ekwipunku mocy na kwiatku i nożu – Animacja. Czas wejść do budynku, kliknij na drzwi –Animacja. Po animacji zabezpiecz miejsce zbrodni, klikając pachołkiem i taśmą policyjną na radiowóz oraz włącz syrenę w Vanie. Gdy mężczyźni będą ze sobą rozmawiać, użyj breloczka zbliżeniowego na panelu i wejdź do budynku. –Animacja.Zabierz czarny kwiat i znów podejdź do oficera, tym razem zapytaj go o nóż. Gdy wręczy ci kluczyki, udaj się do Vana, otwórz auto i obejrzyj zebrane dowody, o rany, za dużo to ich nie ma. Zabierz pachołek, taśmę policyjną i nóż.

ENTHON TOWERS - BALKON:
Skieruj się do windy, kliknij na nią – Animacja. Po wyjściu idź na lewo, po drodze przeczytaj wiadomość, którą wysłał do ciebie Terence. Będąc na balkonie, obejrzyj widok i stół. Użyj mocy na zapalniczce Johna i zabierz ją. Zwróć uwagę na kwiaty, doniczkę i krew na stole. Przesuń doniczkę, zastosuj moc na uchu Joeya. W trakcie wspomnień strzel z broni, przyznaj się d o winy i dwukrotnie dźgnij ofiarę nożem. Zabierz ze stołu kolejny breloczek zbliżeniowy i zadzwoń do Rose ( klikając na jej imię w telefonie z lewej strony ) – Animacja. Skieruj się do windy, tym razem wciśnij przycisk do 33 Apartamentu. Idź na lewo, do kuchni, pogadaj ze Scorobeusem, przeczytaj list od Cordelii położony na blacie w kuchni. Użyj na nim mocy – Animacja.

GŁÓWNA SIEDZIBA FBI W BOSTONIE:
Jako Cordelia porozmawiaj z Johnem na wszystkie tematy. Połącz w ekwipunku wizytówkę Rose z telefonem komórkowym. Obejrzyj też akta na biurku, jest tam teczka ze sprawą Maksa, przyjrzyj się jej numerowi.

ENTHON TOWERS - APARTAMENT:

Idź do biura Maksa, znajdującego się na lewo od telewizora. Użyj mocy na dokumentach, leżących na biurku.

Obrazek
Jako Cordelia: Pogadaj z Maksem na wszystkie tematy, przy okazji otrzymasz dokumenty, które wg Maksa powinien podpisać Keith.


CDN


Epizod 4 - zobacz poradnik

Wróć do „Cognition episode 3: the oracle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość