Magritte - ocena użytkownika

Co myślisz o grze?

10. Idealna pod każdym względem
0
Brak głosów
9. Prawie doskonała
1
33%
8. Świetna z małymi niedociągnięciami
0
Brak głosów
7. Dobra, ale czegoś jej brakuje
1
33%
6. Mogłaby być troszkę lepsza
1
33%
5. Niczym specjalnym się nie wyróżnia
0
Brak głosów
4. Więcej wad niż zalet
0
Brak głosów
3. Mogło być jeszcze gorzej
0
Brak głosów
2. Kiepska, to mało powiedziane
0
Brak głosów
1. Szkoda pieniędzy i zachodu
0
Brak głosów

Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 103 razy

Magritte - ocena użytkownika

Postautor: Urszula » 23 stycznia 2013, 12:51

Obrazek

Mile widziane uzasadnienie oceny

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 77 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 33 razy

Re: Magritte - ocena użytkownika

Postautor: adventurka » 17 lipca 2013, 20:40

[align=justify]Miła dla oka i pouczająca. Na pewno warta uwagi. Myślę, że autor osiągnął cel. Zaprezentował wielkiego malarza (a przy okazji Wrocław) w sposób typowy dla przygodówek point & click - rozmawiamy, szukamy przedmiotów i wskazówek, rozwiązujemy zagadki. Ponoć darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, ale... wg mnie czegoś w tym wszystkim zabrakło. Może klimatu tajemniczości? Świat gry wydaje mi się zbyt dosłowny, nic mnie w nim nie zaskakuje, ani nie daje do myślenia. Może po prostu spodziewałam się więcej magii.[/align]
Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Kontakt:

Postautor: Vicek » 17 lipca 2013, 21:06

Dla mnie ta gra jest magiczna. Mocno zaangażowałem się w opowiadaną historię, która jest intrygująca, tajemnicza i daje do myślenia ;)
Istny surrealistyczny sen!
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
PlaskiKubek
Publicysta
Podziękował(a): 1 raz
Kontakt:

Postautor: PlaskiKubek » 13 lipca 2014, 12:34

Grając w grę, chwilami, miałem wrażenie uczestniczenia w jakichś narkotycznych wizjach szaleńca. To jest dla mnie duży plus, bo ja lubię taki nietypowy klimat. O ile treść tej gry jest naprawdę intrygująca, o tyle oprawa graficzna jak dla mnie jest zbyt skąpa i statyczna, a to ujmuje nieco atmosferze. Największym minusem jest jednak długość gry. Po jej ukończeniu nie czułem zbyt dużej satysfakcji, a produkcja pozostawiła mnie z lekkim niedosytem.
6+/10
Robię filmy na YouTube:
https://www.youtube.com/user/plaskikubek
Prowadzę bloga poświęconego popkulturze:
http://kurturka.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Kontakt:

Postautor: Vicek » 24 lipca 2014, 11:54

PlaskiKubek pisze: Największym minusem jest jednak długość gry. Po jej ukończeniu nie czułem zbyt dużej satysfakcji, a produkcja pozostawiła mnie z lekkim niedosytem.
6+/10

Właśnie dlatego z reguły nie przyznaję ocen punktowych grom darmowym (w tym wypadku oceniłem grę na potrzeby recenzji). Autor też człowiek i raczej trudno od niego oczekiwać, żeby przez parę lat spędzał każdą wolną chwilę na tworzeniu czegoś, na czym nie zarobi ani grosza. Zresztą Magritte jest częścią pracy dyplomowej, więc pewnie czas realizacji projektu nie mógł być przesadnie długi.
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Wróć do „Magritte”