Age of Wulin (i ogólnie MMO)

Porozmawiaj o grach, o których nikt nie mówi adventure
Awatar użytkownika
Scoffer
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634#p1876
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 4 razy

Age of Wulin (i ogólnie MMO)

Postautor: Scoffer » 13 marca 2015, 13:51

Głowę bym dała, że widziałam już na forum temat o MMO (ale teraz nie widzę, więc szkoda głowy). A więc ogólnie: grywacie w jakieś? Polecacie któreś? Zainteresowało mnie Age of Wulin (stąd tytuł) i nawet trochę w nie popykałam, nie znudziło mnie aż tak jak inne gry tego typu, ładna grafika, klimaty orientalne i chyba sporo pobocznych rzeczy do robienia poza katowaniem przeciwników. Jednak zdecydowanie czuję, że raczej preferuję rozgrywkę zorientowaną na jedną osobę. Jak tam z tym u Was, moi drodzy forumowicze?
Wszystkie drogi przede mną!

Awatar użytkownika
Rola
Publicysta
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 7 razy
Kontakt:

Re: Age of Wulin (i ogólnie MMO)

Postautor: Rola » 13 marca 2015, 15:27

Przyznaję, że poza kilkoma partyjkami po sieci w gronie znajomych (takie LAN-party), to w multiplayer praktycznie nie grałem.

Dlaczego?

Zbyt dużo zależy od tego z kim gramy. Może być świetnie, może być koszmarnie (coś jak z seksem?)
Jesteśmy uzależnieni od naszej drużyny (czy jak tam zwał). Jeśli zaczniemy opuszczać terminy, grzecznie nas wykopią.
Tymczasem w singleplayer komputer nie piszczy, że chce grać teraz - ani nie dąsa się i nie odmawia. Gram kiedy chcę.
Dla niektórych współzawodnictwo to adrenalina i podnieta. Dla innych - stres i wstyd po przegranej. Zauważyliście, że ci Azjaci nie dostają zawałów przy singleplayer, ale w czasie potyczek po sieci.
Jakby same gry nie były dość drogie (a do multiplayer musimy mieć oryginał), nasz sprzęt musi być przyzwoitej mocy, by móc współzawodniczyć... tyle że to nie koniec wydatków. MMO oznacza pokątny czy oficjalny handelek przedmiotami... (temat na osobny artykuł).

ater12

Postautor: ater12 » 30 marca 2016, 17:15

No czasami samemu też ok.

Mogera

Postautor: Mogera » 05 maja 2018, 22:50

Ja na szczęście miała blisko siebie odpowiednich graczy, z którymi wciągnęliśmy się w tę zabawę. Jednak na dłuższą metę nawet z dobrymi graczami szybko zaczyna nudzić.

Wróć do „Gry nieprzygodowe”