Kapitan Morgane i legenda Złotego Żółwia - po polsku

Awatar użytkownika
kNOT
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 11 razy

Re: Kapitan Morgane i legenda Złotego Żółwia - po polsku

Postautor: kNOT » 18 czerwca 2012, 20:12

Jeszcze wczoraj wieczorem Jekyll & Hyde zamiast 20 złotych kosztował tylko 5. Bez pudełka.
Nie obrażę się, gdy będę mógł kupić Morgane za 15 złotych. Bez niepotrzebnego pudełka...
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają...

Awatar użytkownika
ALEX
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 2 razy

Postautor: ALEX » 18 czerwca 2012, 21:12

Lekko offtopując:

Pomijając wrażenia estetyczne i samą chęć posiadania gry w formie materialnej pamiętam gdy dystrybucja cyfrowa zaczęła się rozwijać zapewniano że dzięki temu będzie wygodniej dla graczy oraz taniej ze względu na mniej kosztowną dystrybucje. Co otrzymaliśmy w efekcie? Pomijając rzekomą wygodę ( nie wiem jak szybkie trzeba mieć łącze by ściąganie tych kilku GB było szybsze od zainstalowania ze standardowego napędu nie wspominając o modemie lub kablu) jakoś nie zauważyłem by było taniej. Gry w tradycyjnych sklepach zazwyczaj kosztują mniej lub tyle samo i często posiadają polską wersje czego nie można powiedzieć o cyfrowych odpowiednikach. Owszem, taki Steam urządza promocje i obniżki ale przecenione gry oferują też zwykłe sklepy jak muve nie wspominając o różnych reedycjach i tanich seriach. Dla mnie ten model sprzedaży jest ciekawy i pewnie są jego zwolennicy ale naprawdę jest mi się dopatrzeć jakiejkolwiek przewagi nad zwykłymi wydaniami.

A wracając do tematu też uważam jest za drogo. Cenega wydawała w tej samej cenie bardziej znane marki w formie pudełkowej (chociażby w zeszłym miesiącu znany konsolowy Alan Wake + 2 DLC) niż Kapitan Morgane który nawet zagranicznymi ocenami nie zachwyca ( oczywiście się nie nimi nie sugeruje ale wpływ na markę to ma ).

Mam nadzieje że gra będzie dołączona kiedyś do CDA ( a patrząc na pełniaki DVD z ostatniego roku to wcale nie niemożliwe ), wtedy kupie od razu. :D Pobawiłem się na weekendzie demkiem i gra wygląda sympatycznie ale demo jest bardzo ograniczone, a i mój angielski który radzi sobie przy oglądaniu filmów nie pozwolił jednak pocieszyć się próbną wersją. :D
NEW YEAR, NEW RULES, NEW LIFE

Awatar użytkownika
kNOT
Przyjaciel forum

Postautor: kNOT » 02 lipca 2012, 19:06

Jednak 45 było ceną promocyjną, teraz jest snowa 50 ;)

Na szczęście gra 'bardzo dobrze' się sprzedaje - przebojem wdarła się na 60-te miejsce (na 189!) najlepiej sprzedających się gier w wersji cyfrowej, tuż po niezapomnianym Wildlife Park 3 :rotfl2:

Spokojnie więc liczę na okresową obniżkę...

---

Motyla noga! W trakcie mojego pisania Morgana wspięła się na 53 miejsce :E To ktoś to za tyle kupuje?

---

A dzisiaj jest już 39-ta :strach:
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają...

Awatar użytkownika
ALEX
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 2 razy

Postautor: ALEX » 04 lipca 2012, 13:10

Ciekawe tylko jak to się przenosi na konkretne liczby :)

Szkoda że nie pochwalili się jeszcze żadnymi wynikami z cyfrowej dystrybucji. Ciekawi mnie jak u nas wygląda ten obszar rynku.

Swoją drogą co by nie mówić o Muve Digital mają u mnie plusa za zamieszczanie zlokalizowanych gier czego nie można powiedzieć o GOG i będącym cieniem wielkiego wydawcy CD Projekt.
NEW YEAR, NEW RULES, NEW LIFE

Awatar użytkownika
kNOT
Przyjaciel forum

Postautor: kNOT » 04 lipca 2012, 18:53

Tego nie wie nikt... Może za wyjątkiem złośliwca, który wyzerował Morgan statystyki, przez co przez chwilę była bidulka najmniej popularną grą (190), ale teraz jest już na szczęście 131 :P

Czyżby ktoś z Muve (Cenegi) czytywał moje wypociny? :E

---

Na dzisiaj gra jest 35-ta...

---

24 ;P

Awatar użytkownika
Svenson
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Postautor: Svenson » 16 maja 2014, 08:49

Czyli ma się rozumieć, że wydano tę grę w Polsce jedynie w wersji cyfrowej ? i nie ma szans na wersję pudełkową, hmm pytam czy coś się nie zmieniło w tym temacie, bo niedawno przeszedłem So Blonde i chciałem zagrać w drugą część. Jednak cyfrówki nie kupię i już :P
Znalazłem co prawda wersję box na amazonie za niecałe 4 funty ;)

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 92 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 31 razy

Postautor: kassiopestka » 16 maja 2014, 09:09

Chyba tylko cyfrową, też bym chciała mieć pudełeczko. :(

Awatar użytkownika
Svenson
Przyjaciel forum

Postautor: Svenson » 16 maja 2014, 09:30

Jak się upewnię, że tylko cyfrowa to zamówię z amazona z przesyłką wyjdzie niecałe 9 funtów, czyli 45 zł, więc tragedii nie ma

Awatar użytkownika
twig
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 32 razy

Postautor: twig » 16 maja 2014, 11:28

Ja zamawiałem tę grę dla mnie i dla Urszuli na Zaavi: http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/captain-morgane-and-the-golden-turtle/10528943.html - 4 funty i przesyłka do Polski gratis :D
Hurra i wciąż szukasz dziur
Gram: Inner World 2
W sprawach PrzygodoManii piszcie na twig(małpa)przygodomania(kropka)pl
Przygodomania - z miłości do przygodówek. Wszystko o przygodówkach: solucje, recenzje, galerie, łatki, zapisy z gier

Awatar użytkownika
vaapku
Administrator
Podziękował(a): 17 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Postautor: vaapku » 16 maja 2014, 11:36

A o mnie to nie pomyśleli :(
Tego jeszcze nie grali.
vaapku(at)przygodomania(kropa)pl

Awatar użytkownika
Svenson
Przyjaciel forum

Postautor: Svenson » 16 maja 2014, 11:40

twig pisze:Ja zamawiałem tę grę dla mnie i dla Urszuli na Zaavi: http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/captain-morgane-and-the-golden-turtle/10528943.html - 4 funty i przesyłka do Polski gratis :D

Darmowa mówisz... :D to całkiem zachęcające. Zanim założę konto chciałem zapytać jakie są rodzaje płatności i ile czekaliście na dostawę do Polski

Awatar użytkownika
twig
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 32 razy

Postautor: twig » 16 maja 2014, 12:19

Płaciłem za pomocą PayPala - nie pamiętam w tej chwili ile czekałem (zamawiałem w zeszłym roku chyba w połowie listopada i z tego co kojarzę, to dostałem ją na początku grudnia).
Hurra i wciąż szukasz dziur
Gram: Inner World 2
W sprawach PrzygodoManii piszcie na twig(małpa)przygodomania(kropka)pl
Przygodomania - z miłości do przygodówek. Wszystko o przygodówkach: solucje, recenzje, galerie, łatki, zapisy z gier

Awatar użytkownika
Svenson
Przyjaciel forum

Postautor: Svenson » 18 maja 2014, 15:00

twig pisze:Płaciłem za pomocą PayPala - nie pamiętam w tej chwili ile czekałem (zamawiałem w zeszłym roku chyba w połowie listopada i z tego co kojarzę, to dostałem ją na początku grudnia).

Zamówiłem dziś, zapłaciłem debetówką. Dostawa jest faktycznie darmowa :) , zobaczymy za ile dojdzie. Dzięki za link.

Wróć do „Kapitan Morgane i legenda Złotego Żółwia”