The Journey Of Iesir - demo dostępne do pobrania - wstrzymana

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator
Podziękował(a): 31 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 31 razy

The Journey Of Iesir - demo dostępne do pobrania - wstrzymana

Postautor: Adam_OK » 05 października 2016, 20:40

Studio Dream Cauldron od kilku lat (co najmniej od 2010) pracuje nad grą o tytule "The Journey of Iesir". Jest to gra osadzona w świecie przypominającym średniowieczną Europę łączącym legendy o Wikingach z ruchem hipisów z lat 70-tych poprzedniego stulecia. Głównym bohaterem jest niejaki Michael - pisarz poszukujący inspiracji do swojego najnowszego dzieła. Jak to wygląda, można sprawdzić samemu, bo od niedawna jest dostępne demo. Waży ono niecałe 260 MB i można je pobrać z tego miejsca . Zachęcam do wypróbowania tego demka i do podzielenie się wrażeniami z gry na naszym forum. Niestety, nic nie wiadomo o dacie premiery pełnej wersji, ale jak tylko się o tym dowiemy, to taką informację zamieścimy na naszym portalu. Na zachętę kilka obrazków:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Czasem trzeba się cofnąć, aby móc pójść dalej.
Moja lista gier ukończonych
W sprawach forum i www piszcie: adam_ok(at)przygodomania.pl

Awatar użytkownika
twig
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 28 razy

Re: Demo The Journey Of Iesir dostępne do pobrania

Postautor: twig » 05 października 2016, 21:05

Prace nad grą zostały wstrzymane do odwołania, więc ja bym się na szybką premierę nie napalał.
Hurra i wciąż szukasz dziur
Gram: ---
Niedawno ukończyłem: Anna's Quest
W sprawach PrzygodoManii piszcie na twig(małpa)przygodomania(kropka)pl
Przygodomania - z miłości do przygodówek. Wszystko o przygodówkach: solucje, recenzje, galerie, łatki, zapisy z gier

Wróć do „Gry wstrzymane”