Crazy Bloody Robots

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Re: Crazy Bloody Robots

Postautor: Sir_Kiełbasa » 07 lutego 2014, 20:25

jarecki83 pisze:Ale generalnie nie jest źle, dla każdego coś się znajdzie, oby tylko nie ograniczać się na polski rynek.

Oraz do nowości i przygodówek. ;)

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 33 razy
Kontakt:

Postautor: Vicek » 07 lutego 2014, 20:26

Gocciana pisze:A ja się nie cieszę, bo jak prawdziwa czarownica (a co, podobno każda kobieta nią jest) widzę przyszłość przygodówek i wcale mi się ona nie podoba. Prosta kreska, faeria kolorów, brak zagadek (bo młodzież się zniechęci), czyli co? Dno i tona mułu. Nie wierzyłam w upadek tego gatunku, ale po trosze zaczynam wierzyć i fajnie mi nie jest ;)

Przygodówki nie upadną z powodu kolorowych teł w Crazy Bloody Robots :P
Kolorowe tła i niezbyt trudne zagadki mieliśmy chociażby w Yesterday i gra dostała od Ciebie 9/10. Może nie warto skreślać gier zbyt szybko, pierwsze wrażenie może być mylące.
No i tak jak napisała Ula, nie ma sensu narzekać na wszystko co nie pasuje do naszych osobistych preferencji. To że wychodzi dużo różnych przygodówek nie jest niczym złym. Są przecież zróżnicowane - i graficznie, i tematycznie. Mieliśmy ostatnio udane gry w stylistyce humorystycznego fantasy (The Book of Unwritten Tales, The Inner World), mrocznego fantasy (The Dark Eye i Memoria), horroru (tu można podać co najmniej kilka tytułów), kryminału (Raven), retro sci-fi (Gemini Rue, Primordia), były też urocze klikadła (Lilly Looking Through, Botanicula) i filmy interaktywne (The Walking Dead). Praktycznie każdy może znaleźć coś dla siebie. A że zdarzają się gry słabe - tak było zawsze.
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
jarecki83
Publicysta
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 11 razy

Postautor: jarecki83 » 07 lutego 2014, 21:27

Sir_Kiełbasa pisze:
jarecki83 pisze:Ale generalnie nie jest źle, dla każdego coś się znajdzie, oby tylko nie ograniczać się na polski rynek.

Oraz do nowości i przygodówek. ;)

Ale mahjongi to słaba opcja, ja klepię combosy w starym Street Fighterze ;) Chyba nigdy z tego nie wyrosnę :dziadek:

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Postautor: Sir_Kiełbasa » 08 lutego 2014, 17:36

A gdzie tam SF do Mahjong, panie... Klepanie po pikselowym ryju nikomu nic nie daje. :P

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Postautor: Gocciana » 08 lutego 2014, 20:25

@ Vicek
Pewnie masz rację Vicku :tak: Żadna ze mnie czarownica, raczej zbyt często nachodzi mnie czarnowidztwo :P
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 33 razy
Kontakt:

Postautor: Vicek » 03 marca 2014, 15:09

Obrazek

Coraz bardziej przypomina mi to Day of the Tentacle :)
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 60 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 28 razy

Postautor: kassiopestka » 03 marca 2014, 16:14

Obejrzałam foty na Fejsie - no micha misie nadal do nich szczerzy, nic na to nie poradzę. :P :P :P
A poza tym to nie jest taka oczoje... kolorystyka, te kolorki są jednak troszkę przygaszone.

Awatar użytkownika
jarecki83
Publicysta
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 11 razy

Postautor: jarecki83 » 03 marca 2014, 18:52

Na tym screenie tylko zielonej macki brakuje ;) Ciekawe, czy będzie można przewrócić kolumnę głośnikową?

Wróć do „Gry wstrzymane”