Cdp.pl - rozdaje nagrody!!!

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Cdp.pl - rozdaje nagrody!!!

Postautor: Urszula » 25 stycznia 2013, 19:45

W końcu doszły do mnie zakupione gry, wydane ostatnio przez cdp.pl, a mianowicie Klątwa Wron oraz Harvey”s New eyes. Na opakowaniu było napisane, że w związku z zakupem gier dostanę prezent od cdp.pl.
Odpakowałam grę, w środku płyta i karteczka z wyjątkowym kodem dla mnie. Mam się zarejestrować na cdp.pl, a otrzymam ten wyjątkowy prezent, za zakupienie gry. Grzecznie wpisałam wyjątkowy kod czekając na wyjątkowy prezent, a tu niespodzianka pokazała się półeczka z grami, które od dawna są za darmo do pobrania na cdp.pl bez konieczności logowania się i wpisywania wyjątkowego numeru kuponu. Gratuluję cdp.pl nabijania ludzi w butelkę, wprawdzie kupując gry na nic nie liczyłam, ale swoje wyjątkowe numery kuponów powinni zostawić sobie. Jestem całą tą sytuacją zniesmaczona, a wszelkie info od firmy, będę traktować jako spam, bo tylko o to chodziło, żeby mieć kolejny adres e-mail do rozsyłania informacji.
Tak wygląda moja półka z wyjątkowymi nagrodami dla mnie, za wpisanie tegoż wyjątkowego kodu.

https://cdp.pl/gry-na-pc-za-darmo?utm_s ... y_za_darmo
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Emilio
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Re: Cdp.pl - rozdaje nagrody!!!

Postautor: Emilio » 25 stycznia 2013, 20:36

No to faktycznie pojechali po bandzie. Chyba myślą, że gracze to bezmózgi i dadza sie nabić w butlę. Osobiście poczułem się ... chyba nawet poniżony w jakiś sposób. Grunt, że kasiora wpływa na konto, a gracze... no cóż, nie ci to inni. A miałem o nich nawet dobre zdanie. Do dziś.

Awatar użytkownika
wujo444
Publicysta
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 4 razy

Postautor: wujo444 » 25 stycznia 2013, 21:29

Żeby było jeszcze śmieszniej - te gry poza Teenagentem PL są w sieci dostępne... za darmo. Wielka łaska.
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2013, 22:27 przez wujo444, łącznie zmieniany 1 raz.
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 25 stycznia 2013, 21:36

Chyba wychodzą z założenia, że darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby :milczek: Nawiasem kod bardzo długi, bo liczy aż 32 znaki, to się musieli wysilić. :rotfl2:
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 28 razy

Postautor: kassiopestka » 25 stycznia 2013, 23:00

A ten Teenagent PL to jakis odswiezony czy to nic wlasnie? I jest tam jeszcze jakas przygodowka w tym zestawie? Bo nie mam az takiej orientacji.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 25 stycznia 2013, 23:08

Wszystkie gry możesz w każdej chwili pobrać, a w zestawie za wyjątkiem Teenagenta nie ma żadnej gry przygodowej. Nie potrzebujesz kodu, by te gry po prostu mieć. Dlatego wielką paranoją jest pisanie, że mają dla gracza prezent i wyjątkowy kod. Nie chcę pisać niegrzecznie, gdzie wyjątkowo mogą go użyć.
Moje gry

Wróć do „Archiwum wiadomości”