Yesterday Premiera PL

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 92 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 31 razy

Re: Yesterday Premiera PL

Postautor: kassiopestka » 14 września 2016, 16:02

To samo właśnie zrobiłam i w tym samym celu - i dobrze, bo wiele kwestii mi się przypomniało, które mi zupełnie wyleciały z głowy. A teraz mam na świeżutko i przebieram nóżkami w oczekiwaniu na "dwójkę".

Jak skończysz grę i będziesz chciał sprawdzić inne wersje zakończenia, niech cię nie zrazi, że wchodzisz w nią i zaczyna się od początku. Trzeba przewinąć intro i filmik z Henrym, a potem wejść w gwiazdkę (z lewej strony paska w dole ekranu) i wybrać zapis z ostatniego obrazka, to właśnie ten moment, kiedy dokonujesz wyboru. Tylko oczywiście musisz wcześniej pamiętać o zdobyciu baterii - jak ktoś nie odinstalował gry, to ten zapis z początku pobytu w ruinach kościoła też jest pod gwiazdką.

Awatar użytkownika
jackowsky
Przyjaciel forum
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&start=50#p9799
Podziękował(a): 20 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 17 razy

Postautor: jackowsky » 14 września 2016, 18:22

Dzięki.
Ostatnio skończone: Endless Fables 2: Frozen Path PL (50%), Freedom Force vs The 3rd Reich PL (40%), Ve Stinu Havrana (50%), The Inner World: The Last Wind Monk PL (75%)
Gram: Pillars of Eternity II: Deadfire PL
W tle: pauza

Awatar użytkownika
jackowsky
Przyjaciel forum
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&start=50#p9799
Podziękował(a): 20 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 17 razy

Postautor: jackowsky » 24 listopada 2016, 18:39

Właśnie przypomniałem sobie Yesterday i zabieram się za drugą część. Obejrzałem też bonusowe zakończenie. Świetne. :rotfl2:
Ostatnio skończone: Endless Fables 2: Frozen Path PL (50%), Freedom Force vs The 3rd Reich PL (40%), Ve Stinu Havrana (50%), The Inner World: The Last Wind Monk PL (75%)
Gram: Pillars of Eternity II: Deadfire PL
W tle: pauza

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 92 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 31 razy

Postautor: kassiopestka » 26 listopada 2016, 04:51

Jestem bardzo ciekawa, czy w drugiej części też ukryli bonusowe zakończenie, a jeśli tak, to kiedy ktoś na nie wpadnie.

Wróć do „Yesterday”