Bohemian Killing - konkurs

Czyli miejsce, gdzie można wygrać grę
Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator
Podziękował(a): 33 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 31 razy

Bohemian Killing - konkurs

Postautor: Adam_OK » 18 lipca 2016, 09:31

Kody z grą na Steama
BOHEMIAN KILLING OD IQ PUBLISHING

Lubisz filmy lub książki opowiadające o procesach sądowych?
Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie. Spróbuj szczęścia i weź udział w konkursie.

Wśród tych, którzy nadeślą rozwiązanie zadania, rozlosujemy
trzy kody na Steama do pobrania gry Bohemian Killing po polsku.

Fundatorem nagród jest firma IQ Publishing - polski wydawca tej gry.

ZADANIE KONKURSOWE

"Drogi Graczu! Właśnie zostałeś oskarżony o to, że zbyt dużo czasu spędzasz przy komputerze, grając w przygodówki. Grozi Ci wieloletnie więzienie bez dostępu do komputera i gier. Musisz się więc bronić. Napisz swoją mowę obronną i prześlij ją e-mailem jako rozwiązanie konkursu, a jeśli ława przysięgłych*) uzna ją za odpowiednio dobrą, to dostaniesz nie tylko wolność, ale również jeden z egzemplarzy gry Bohemian Killing ufundowany przez naszego sponsora - wydawcę tej gry w Polsce - firmę IQ Publishing."

*) ława przysięgłych to oczywiście redakcja Przygodomanii

Warunki uczestnictwa w konkursie

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem Przygodomanii i przesłać swoją mowę obrończą. Odpowiedź należy wysłać pod adres podany poniżej.

Ukryta zawartość
To forum wymaga zarejestrowania i zalogowania się, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

E-mail powinien być zatytułowany Konkurs z Bohemian Killing, a w treści oprócz rozwiązania, powinien się znajdować nick, pod jakim jesteście zarejestrowani na forum.

Na rozwiązania czekamy do 5.08.2016 do godziny 2000.

Obrazek
Redakcja przygodomanii.pl życzy szczęścia.

Regulamin konkursu:
  1. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik forum, poza redakcją.
  2. Dozwolone jest jedynie jedno zgłoszenie konkursowe na osobę, gospodarstwo domowe, adres e-mail.
  3. Każdy użytkownik może wygrać tylko jedną nagrodę.
  4. Zgłoszenie musi zawierać poprawną odpowiedź, nick używany na forum oraz adres do wysyłki nagrody. Dodatkowo prosi się o odpowiednie zatytułowanie maila.
  5. Nagrody zostaną rozlosowane wśród tych osób, które nadeślą zgłoszenia zawierające w/w dane przed upływem czasu trwania konkursu.
  6. Zgłoszenia nadesłane po upływie wyznaczonego terminu lub z kilku kont nie wezmą udziału w losowaniu nagród.
  7. Nagrody nie podlegają wymianie.
Czasem trzeba się cofnąć, aby móc pójść dalej.
Moja lista gier ukończonych
W sprawach forum i www piszcie: adam_ok(at)przygodomania.pl

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Re: Bohemian Killing - konkurs

Postautor: Urszula » 25 lipca 2016, 10:31

Zapraszamy do kolejnej wspólnej zabawy. :)
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
she-sherlock
Publicysta
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy
Kontakt:

Postautor: she-sherlock » 25 lipca 2016, 11:20

Dobra giera, warto powalczyć i coś kreatywnego wymyślić :) Powodzenia!
Moja strona z recenzjami gier, kliknij!:
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator

Postautor: Adam_OK » 25 lipca 2016, 14:10

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnym naszym konkursie.

Awatar użytkownika
earwig11
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 43 razy

Postautor: earwig11 » 26 lipca 2016, 19:44

Interesujący konkurs, ale ja odpadam. Następnym razem prosiłbym coś dla uzdolnionych inaczej (jakiś projekt graficzny może...) :E

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Postautor: Urszula » 26 lipca 2016, 20:43

:D :D :D ty masz talent, tylko wakacje dają o sobie znać.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
DonRaperos
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 12 razy

Postautor: DonRaperos » 27 lipca 2016, 19:54

Zapraszam również do konkursu na moim kanale, gdzie do wygrania jest kod na steam z Bohemian Killing :)

https://www.youtube.com/watch?v=mGgg5EKqlkc

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator

Postautor: Adam_OK » 07 sierpnia 2016, 09:23

Ława przysięgłych skończyła swe obrady, więc nadszedł czas na ogłoszenie wyroku. Generalnie wasze mowy obronne były bardzo dobre, ale z nich trzeba było wybrać te najlepsze. Ich autorami są:

db666
the_Matrix
zmienna89

Gratulujemy, kody zostaną za chwilę wysłane.

Awatar użytkownika
earwig11
Przyjaciel forum

Postautor: earwig11 » 07 sierpnia 2016, 11:01

Umieścicie tutaj zwycięskie prace? Chętnie bym poczytał.

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator

Postautor: Adam_OK » 07 sierpnia 2016, 11:32

earwig11 pisze:Umieścicie tutaj zwycięskie prace? Chętnie bym poczytał.

Pomyślimy nad tym :)

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 35 razy

Postautor: adventurka » 07 sierpnia 2016, 11:34

db666
Szanowna Ławo Przysięgłych

Przygodówka jest jak piękna kobieta, w której, jak za kliknięciem czarodziejskiej myszki zakochałem się od pierwszego zagrania.

Czy kochaliście kiedyś miłością bezinteresowną, nieżądającą poświęceń. Miłością, która jest jak powiew świeżego powietrza, jak promyk słońca w pochmurny dzień. Miłością, która nie zna granic, ba, nawet potrafi przenosić góry?
Taka jest właśnie moja miłość do przygodówek.
Już nie potrafię, nie chcę i nie umiem bez nich żyć. I myślę, że i Wy, członkowie Ławy Przysięgłych również nie potraficie, nie chcecie i nie umiecie żyć bez przygodówek.

Proszę zatem o bardzo, bardzo łagodny wymiar kary, a właściwie o nagrodę, bo czyż można tak okrutnie karać za miłość?

the_matrix
Wysoki Sądzie.

Spotkaliśmy się tu dzisiaj, aby rozważyć sprawę o mój czas spędzany przed komputerem, grając w przygodówki. Jestem graczem od wielu, wielu lat, znaczy się od szkoły podstawowej czyli lata 1991,1992 itd. W tedy to rodzice kupili mi pierwszy komputer którym był wspaniały i pamiętny Commodore C64. Kasety i gry na nich, wyskakujący Error i ponowne ładowanie gry – ach wspaniałe czasy. Grałem jeszcze na telewizorze. Kolorów to była pełna paleta ;) Na jednej kasecie po 30, 40 lub 50 gier, nie to co teraz, na jednej płycie Blu-Ray jedna gra. Później nastała Amiga 500 i dyskietki. Te czasy pamiętam najlepiej ze względu na liczne gry w jakie się na niej grało. Seria Goblins, Flight of the Amazon Queen, Skaut Kwatermaster, Curse of Enchantia , Loom, Universe, Indiana Jones the Last Crusade, Indiana Jones the Fate of Atlantis (11 dyskietek!!!), itd. To były czasy. Grało się a już następna gra w kolejce. Na giełdy się do Katowic jeździło, najpierw do domu kultury huty Baildon, a później pod Spodek (kto mieszkał na Śląsku ten pamięta te wspaniałe czasy). Kolejnym moim sprzętem była Amiga 1200, gry na płytach CD, Teenagent, Indiana Jones już nie na dyskietkach, przecież z żonglowania nimi można było dostać NERWICY. Jedna lokacja lub jakiś dialog z osobą, a tu – Insert disk 3, Insert disk 6, Insert disk 1, bla, bla, bla i znowu to samo. Ale uważam że były to wspaniałe czasy. Nikt nie martwił się piractwem i innymi problemami. Następnie nabyłem PSX. Czas Crasha Bandicoota, Residenta Evla, Final Fantasy 7 Broken Sword 1 i 2, itd. Również wspaniałe czasy, przesiadka z Amigi i Commodora na takie szare cudeńko to było coś. Realistyczna (jak na tamte czasy) grafika, trwały pad który nie jedno przeżył ;) szybkie wgrywanie się gier i w ogóle fajnie było. Później szkoła średnia i pierwszy komputer klasy PC- AMD Duron 700 i karta Nvidia Riva TNT 2 WOW, i pierwsze gry Broken Sword na komputerze z myszką i klawiaturą to całkiem co innego niż gra na padzie. Od Broken Sworda nie mogłem się oderwać. Ta przygoda przeżywana ponownie lecz na komputerze to inny wymiar przyjemności. Podobnie jak Discworld 2, bagaż, Rincewinda i te sprawy ;) Później były tylko wymiany sprzętu na nowszy aby to nowsze gry grać i cieszyć się coraz to lepszą grafiką. Syberia, Syberia 2, seria Tajne Akta, seria Art of Murder, Samorost, Machinarium, Paradise, itd. Można by tak wymieniać bez końca. Niestety życie, praca, rodzina nie zawsze pozwalają na tak długie przyjemności. Są inne priorytety, ale również są i chwile relaksu, kiedy to mogę się wyłączyć ze słuchawkami na uszach i oddać całkowicie przygodzie i przyjemności z grania. Czasy moich początków z grami wspominam doskonale i będą o nich odpowiadać wnukom, aby wiedzieli że było coś takiego jak kasety, dyskietki, itd. Nie tylko smartfony, smartwatche itp. Gry przygodowe Wysoki Sądzie są najlepszą odskocznią od codziennych obowiązków, stresu w pracy i pozwalają chodź na chwilę oddać się fantazji i magii gier. Te szukanie przedmiotów, łącznie i używanie ich w odpowiednich miejscach sprawia niesamowitą frajdę. Jeśli Wysoki Sąd skarze mnie, zostanę na zawsze osobą "niepełnosprawną", która została pozbawiona środków do grania!!! Proszę o uniewinnienie mnie i oczyszczenie ze stawianych mi zarzutów!!! Dziękuję Wszystkim za wysłuchanie mojej mowy obronnej w tej sprawie!!!

zmienna89
Droga Ławo Przysięgłych!

Jak to powiedział pewien wszystkim dobrze znany pisarz Johann Wolfgang Goethe "Gry są kamieniem probierczym inteligencji". Jak więc można kogoś karać za rozówj inteligencji? Gry przygodowe dodatkowo rozwijają wyobraźnię i kreatywne myślenie! Kto z Państwa pomyślałby o schowaniu drabiny do kieszeni? Pewnie nikt! A proszę spojrzeć tylko na pierwszą przygodówkę jaka wpadnie w ręcę, że tak właśnie postępują bohaterowie.

Ukaranie wiezięniem nie jest dobrym pomysłem w stosunku do graczy przygodówek, ponieważ i tak już mam kilka pomysłów jak się wydostać mając w zanadrzu pomysły np. Georga Stobbarta;) Podsumowując: Mówi się, że życie jest zbyt krótkie, by je poświęcić grom przygodowym. Ale to już wina życia, a nie gier. Dziękuję i wnoszę o uniewinnienie.
Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

the_matrix
Obserwator
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=52040#p52040
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Postautor: the_matrix » 07 sierpnia 2016, 15:23

Bardzo dziękuję za wspaniałą nagrodę!!! Miła niespodzianka przy niedzieli. Gratulacje dla pozostałych zwycięzców. Ich prace również godne Tej wspaniałej nagrody!!! Ciekawy konkurs, jak każdy na Przygodomanii!!! Dla organizatorów ogromne brawa za tak różnorodne zadania i wspaniałe nagrody!!! Pozdrawiam Wszystkich Przygodomaniaków i życzę udanej niedzieli!!!

Awatar użytkownika
yemet
Poszukiwacz Przygód
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy

Postautor: yemet » 07 sierpnia 2016, 17:00

Wielkie dzięki za wklejenie zwycięskich prac. Aż miałem łzy w oczach. :)

Awatar użytkownika
earwig11
Przyjaciel forum

Postautor: earwig11 » 07 sierpnia 2016, 18:40

Gratulacje dla zwycięzców. Oryginalne mowy obronne, każdy z oskarżonych z innej strony próbował podejść ławę przysięgłych.

db666
Obserwator

Postautor: db666 » 08 sierpnia 2016, 11:27

Bardzo dziękuję za nagrodę i oczywiście gratuluję pozostałym uniewinnionym. A tak nawiasem mówiąc jak tu nie wierzyć w potęgę miłości. :D

MarcinMakaj

Postautor: MarcinMakaj » 08 sierpnia 2016, 15:08

Cześć, twórca Bohemian Killing z tej strony.

Chciałbym bardzo podziękować Przygodomanii za zorganizowanie fajnego konkursu i pogratulować zwycięzcom! Have fun :)

Wróć do „Konkursy”