Wymienię na Kajko i Kokosz

Ebraxas

Wymienię na Kajko i Kokosz

Postautor: Ebraxas » 06 lutego 2015, 21:33

TEMAT NIEAKTUALNY. Proszę o skasowanie.
Ostatnio zmieniony 09 marca 2015, 18:37 przez Ebraxas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 103 razy

Re: Wymienię na Kajko i Kokosz

Postautor: Urszula » 06 lutego 2015, 21:39

Ja bym była bardzo zainteresowana Runaway oraz Tonym w tych wielkich pudłach, ale kupnem tych gier, a nie wymianą.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Ebraxas

Postautor: Ebraxas » 06 lutego 2015, 22:28

Urszula pisze:Ja bym była bardzo zainteresowana Runaway oraz Tonym w tych wielkich pudłach, ale kupnem tych gier, a nie wymianą.

Droga Urszulo, na chwilę obecną tylko wymiana na poszukiwane gry. A swoją drogą to po ile chodzą takie edycje? Wersji boxowych miałem więcej ale z braku miejsca wyrzuciłem je wiele lat temu :zalamka:
Bardzo fajne forum i strona. Odświeżyłem sobie nieco po latach zamiłowanie do point& clicków a zaczynałem od Larrego w latach 80-tych. Pamiętam, że dłużej zajmowało mi przejście weryfikacji wieku niż gra :) Dopiero poźniej ktoś mi powiedział o "magicznej" kombinacji klawiszy, która to omijała. Potem grałem w Monkey Island, bez solucji. To była satysfakcja jak ją przeszedłem i podpowiadłem potem chłopakom na podwórku co i jak przejść.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 103 razy

Postautor: Urszula » 06 lutego 2015, 22:33

Zbieram gry, więc swojego Kajka i Kokosza nie oddam, gdybyś jednak zdecydował się na sprzedaż tych dwóch gier, o których pisałam to jestem chętna do negocjacji. :)
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Wróć do „Zamiana”