wiedzmin 2 edycja rozszerzona za przygodowke

Babajaga1
Obserwator
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

wiedzmin 2 edycja rozszerzona za przygodowke

Postautor: Babajaga1 » 22 listopada 2013, 22:01

Witam mam na zamiane wiedzmina 2 wersje rozszerzona Dubbing PL na serwisie Gog.com (konto z tą gra przez przypadek zarejestrowałem kod w celu sprawdzenia :rotfl: )

Zamienie za jakąś wersje pudełkowa premierowa jakieś fajnej gry najlepiej przygodówki do mojej kolekcji :P

Szczerze nie mam pojęcia ile to warte możecie mi śmiało napisać będę wdzieczny ale mi sie nie przyda ponieważ posiadam za słaby komputer

Awatar użytkownika
ALEX
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy

Re: wiedzmin 2 edycja rozszerzona za przygodowke

Postautor: ALEX » 22 listopada 2013, 22:18

Raczej nie znajdziesz chętnego na wymianę za premierowe pudełko (tym bardziej fajnej gry). Wiedźmin 2 jest regularnie w różnych wyprzedażach i ostatnio można go kupić za ok 12zł. Mało osób też bawi się w kupowanie kont z grami (tylko nieliczne największe sknery i dusigrosze) i każdy woli kolekcjonować gry na własne koncie. Biorąc pod uwagę również, że najtańsza wysyłka listem wynosi ok 5zł, to dość kiepski interes. Poczekaj lepiej aż będziesz miał lepszego PC, albo po prostu spraw komuś prezent.
NEW YEAR, NEW RULES, NEW LIFE

Wróć do „Zamiana”