Metafobia

Dział z grami uruchamianym w przęglądarce internetowej
Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 123 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 132 razy

Metafobia

Postautor: Urszula » 21 czerwca 2019, 21:16

Obrazek

Metaphobia to dochodzeniowa gra w stylu klasycznych przygód z lat 90-tych.

OPOWIEŚĆ
Wkrótce po wyborze burmistrza Carl Elmstat zostaje zamordowany przez złodzieja, który zostaje szybko złapany, skazany i wysłany do więzienia - sprawa zamknięta. Syn Carla, Richard, jest jednak zaniepokojony szczegółami i postanawia przeprowadzić dalsze dochodzenie na własną rękę. Jego główny podejrzany? Polityczny rywal jego ojca - Edward Raban. Podczas dochodzenia Richard dowie się, że prawda kryjąca się za morderstwem jest ukryta głęboko pod ziemią - głębiej niż kiedykolwiek sobie wyobrażał.

Pobierz i graj
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
kNOT
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 14 razy

Re: Metafobia

Postautor: kNOT » 24 czerwca 2019, 22:24

Krótka, prosta i całkiem fajna, tylko z wyjątkowo idiotycznym pomysłem na fabułę.

Kilka razy sprawdzałem, czy autorami nie są przysłowiowi nastoletni Amerykanie...
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają...

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 123 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 132 razy

Postautor: Urszula » 24 czerwca 2019, 22:33

:rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl2:
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
PawelJasiak
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 2 razy

Postautor: PawelJasiak » 14 lipca 2019, 03:48

Ukończyłem, jest całkiem spoko jak na darmówkę. Generalnie duch Gabriela Knighta jakoś unosi się nad tą grą ;] w sensie fabuła jest bardzo podobnie skonstruowana, śledztwo idzie według tych samych punktów.

Wróć do „Gry online”