Simon the sorcerer 3D: Szymek czarodziej - jak mam przejść most w rozdziale 6?

Awatar użytkownika
jackowsky
Przyjaciel forum
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&start=50#p9799
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 15 razy

Simon the sorcerer 3D: Szymek czarodziej - jak mam przejść most w rozdziale 6?

Postautor: jackowsky » 28 czerwca 2016, 21:52

No właśnie. Jak mam przejść ten most? Nie biegnę, próbuję tyłem i przodem i nic mi to nie daje. Za każdym razem ląduję na początku.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 84 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Re: Jak mam przejść most w rozdziale 6?

Postautor: Urszula » 28 czerwca 2016, 22:03

jackowski, ja to przechodziłam nie wiem ile razy, ale to był jakiś koszmar, szłam wolno i jak on mi się przechylał w lewo, to ja tyczkę ciągnęłam w prawo. Było to trudne i upierdliwe, ale spróbuj na zasadzie skoczka na linie, idź powoli i kombinuj, jak on się pochyla na prawo to użyj strzałki po lewej tylko delikatnie i odwrotnie. Jest na forum zapis po tym nieszczęsnym spacerze po linie. (klęłam okrutnie na wszelkie elementy zręcznościowe w tej grze)
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Re: Simon the sorcerer 3D: Szymek czarodziej - jak mam przejść most w rozdziale 6?

Postautor: Urszula » 28 czerwca 2016, 22:24

Nie doczytałam, ty mówisz o tym ostatnim moście zanim trafisz do komputera, nie wiem jak mam ci pomóc. To kolejna upierdliwa rzecz, też mnie cofało, o ile dobrze pamiętam, nie mogłam tam używać przyspieszenia. Szłam na pewno przodem, a nie tyłem.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

Awatar użytkownika
jackowsky
Przyjaciel forum
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&start=50#p9799

Re: Simon the sorcerer 3D: Szymek czarodziej - jak mam przejść most w rozdziale 6?

Postautor: jackowsky » 28 czerwca 2016, 22:34

Tak, idąc tym mostem mam dojść do centrum kontrolnego (czy dowodzenia?)

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 28 czerwca 2016, 22:56

Nie pamiętam tego dokładnie, ale czy to była ta droga, gdzie Bagniak otwierał co chwilę jakby klapę w wieży? Jeśli tak, to tam trzeba było robić manewr taki, że jak on otwierał w wieży tę klapę, trzeba było kawałek wracać, jak zamykał znów iść do przodu i tak kilkanaście razy, aż się w końcu go przeszło do końca.
Moje gry

Awatar użytkownika
earwig11
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 39 razy

Postautor: earwig11 » 29 czerwca 2016, 00:08

Urszula ma rację. Bagniak nie może cię zobaczyć że idziesz w kierunku centrum kontroli. Więc jak otwiera drzwi od swojej wieży to musisz natychmiast się obrócić i wracać z powrotem. Jak się schowa to ty znowu zwrot o 180, i tak w kółko.

Awatar użytkownika
jackowsky
Przyjaciel forum

Postautor: jackowsky » 29 czerwca 2016, 15:49

No tak, w sumie proste. :) Dzięki.

Wróć do „Simon the sorcerer 3D: Szymek czarodziej”