Sherlock Holmes: przebudzenie - problem z kucaniem.

Lordareon
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Sherlock Holmes: przebudzenie - problem z kucaniem.

Postautor: Lordareon » 17 marca 2014, 17:23

Witam!! Mam taki problem otóż: mam wersje remastered gry prosto ze steama i w "Czarnej Szarotce" w Szwajcarii w momencie kiedy muszę wejśc do laboratorium po strzykawy nie mogę kucnąc (kwoli ścisłości nie mogę kucnąć wogóle, opisałem ten moment bo kucnięcie jest w nim konieczne do posunięcia dalej fabuły). Lewy control odpowiada za zmiane kamery, a w opcjach sterowania nie ma nawet czegoś takiego jak kucnięcie. Jakieś pomysły jak rozwiązać problem. Z góry dzięki za zaangażowanie.

Lordareon
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Re: Problem z kucaniem.

Postautor: Lordareon » 17 marca 2014, 18:35

Witam ponownie. Chciałem tylko powiadomić i zostawić tipa dla potomnych. Otóż rozwiązałem problem. Okazało się że, trzeba wejść do owego laboratorium patrząc sobie pod nogi. Lol :P. Temat do zamknięcia.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 109 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 126 razy

Re: Sherlock Holmes: przebudzenie - problem z kucaniem.

Postautor: Urszula » 17 marca 2014, 19:11

Tematu nie zamknę, może ktoś jeszcze będzie miał z tym problem. Dzięki za podanie rozwiązania, :)
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Wróć do „Sherlock Holmes: przebudzenie”