Zwierzęta

Tutaj rozmawiamy o tym, co nam w duszy gra, a nie jest związane z tematyką forum.
Awatar użytkownika
michal0308
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://przygodomania.pl/forum/viewtopic ... 1869#p1869
Podziękował(a): 13 razy

Nasze zwierzaki

Postautor: michal0308 » 05 maja 2012, 19:15

Miałem się już dawno pochwalić na przygodowkach.pl swoim piesem, ale jakoś nie wyszło, więc teraz tutaj umieszczę ;).

Oto i on:

Obrazek

(EDIT: Wabi się Czarek, a właściwie, to Czarek III(prawie jak Tobby III :D), bo przed nim było Czarków dwóch, z których tylko jednego znałem, albo drugiego po prostu nie pamiętam, bo byłem za młody, a wiem ze zdjęć. Najlepiej, jak ktoś na Cezarego woła: "Czarek", bo wtedy to tylko mi się to z psem kojarzy :E.)
Chwalcie się swoimi czworo- czy też wielonogami :).
Ostatnio zmieniony 26 maja 2013, 09:47 przez michal0308, łącznie zmieniany 4 razy.
Obecnie: Gram w: Trickshot, Disciples 2, różnie.
Niedawno: Ukończyłem: The Next BIG Thing.

Awatar użytkownika
Antenka18
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 2 razy

Re: Nasze zwierzaki

Postautor: Antenka18 » 11 czerwca 2012, 21:36

A to mój pies próbuje dokopać się do Chin.
Obrazek

Awatar użytkownika
monila1000
Przyjaciel forum

Postautor: monila1000 » 12 czerwca 2012, 14:27

ja mam świniaczka morskiego o imieniu Lucky :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
buziaczki :bużki:
Obrazek
__________________________________________________________________________________________________________
Grać, grać, grać
i nie przestawać,
bo bez gry,
świat jest zły. - dość paranoiczne, ale ważne że własne :)

Awatar użytkownika
pelagia
Moderator
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy

Postautor: pelagia » 25 maja 2013, 12:37

Ona jest moja, ale tylko chwilowo. Wypadła z gniazda na drzewie i znalazła gniazdko u mnie. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tak śpi :D

Obrazek
Kontakt w sprawach forum: pelagia[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 102 razy

Postautor: Urszula » 25 maja 2013, 13:21

Hoja ma trujące liście, więc niech ta sroczka lepiej jej nie dziubie. Fajnie wygląda. :)
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
alexandra
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 5 razy

Postautor: alexandra » 25 maja 2013, 13:36

Pel, świetna jest ta sroczka :) jak byłam młodsza to z moim ś.p. Tatą też ratowaliśmy wszystkie ptaki. Do dziś pamiętam jak mieliśmy młodą kawkę i wleciała mojej babci z wrzaskiem do zupy pomidorowej :) tylko człowiek się szybko przyzwyczaja, a trzeba dać odlecieć...

Zdjęcie jak sroczka śpi rozśmieszyło mnie do łez :) w ogóle sroki to takie popularne ptaszyny, krzykaczki, a mało kto widzi ich niezwykłą urodę, są prześliczne :)

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 56 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 22 razy

Postautor: kassiopestka » 26 maja 2013, 06:37

Rozkoszniaczki. Pel wzruszyłaś mnie. :) :* W dzieciństwie mieliśmy tak małego gołąbka i wróbelka. Wróbel skakał po sznurkach na balkonie i nie chciał odlecieć, jak już wyzdrowiał. Oczywiście do czasu... :)
A ja mam piesa, imieniem Ozzy i wydaje mi się, że już wstawiałam jego fotę, ale może to na Przygodówkach było. Czy jest tu gdzieś w jakimś innym wątku? Pytam, żeby nie dublować.

Awatar użytkownika
michal0308
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://przygodomania.pl/forum/viewtopic ... 1869#p1869

Postautor: michal0308 » 26 maja 2013, 09:40

Heheh, my też mieliśmy parę gołębi, którym coś się przytrafiło. Tak to lubiłem w dzieciństwie :). Ładna sroczka. Pestku, raczej nie wstawiałaś na tym forum. A czy Twój Ozzy jest podobny do psa Yxama? :) Bo tak mi się cosik kojarzy :D.
A, zedytowałem troszkę mój pierwszy post.

Awatar użytkownika
tynieczka
Moderator
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 8 razy

Postautor: tynieczka » 26 maja 2013, 12:28

Michałku do pseiska Yxama to była podobna moja Sisi, ktorą musiałam uśpić :( Teraz mam już innego, też przygarniętego, od złego człowieka, którego bym ... :[ . Muszę jej trzasnąć aktualną fotę to wstawię ;)
Kontakt w sprawach forum: tynieczka[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60

Postautor: kassiopestka » 26 maja 2013, 14:32

Moja psina jest czarnym kundliszczem z białym krawatem i białymi łapkami, przy czym na dwóch to ma tylko trzy paluszki białe - zabawnie to wygląda. :) Ma 4 i pół roku (prawie), bo to zimowy piesek (wet ocenił, że urodził się tak końcem listopada albo początkiem grudnia).
Jest bardzo żywy, zabawny i boi się obcych (niestety - jak to pies ze schroniska). Uwielbia się pieszczotować, można 10x przechodzić przez przedpokój tam i z powrotem, a pies leży w strategicznym miejscu (żeby go nikt nie ominął) i za każdym razem przewraca się na grzbiet, żeby go głaskać po brzuszku.

Obrazek
To jeszcze fotka ze schroniska, nie chciałam zgodzić się na psa, to mnie podeszli i przysłali fotkę małego misia :P - zakochałam się od pierwszego wejrzenia i przez kilka dni drżałam, że go jeszcze weźmie ktoś inny... :P :P :P

Obrazek

Obrazek
Na tych dwóch fotkach ma jakiś roczek z kawałkiem.

Obrazek
Tu trochę już starszy, to różowe to to, co zostało z piszczącej świnki. :P

Obrazek
A to jedno ze świeższych zdjęć, choć też chyba sprzed roku albo i dawniejsze. Ale już się nie zmienia. :) Jeszcze nie był oswojony z nowym łóżkiem i wolał bezpiecznie ukryć się za... :D

Awatar użytkownika
michal0308
Publicysta

Postautor: michal0308 » 26 maja 2013, 22:08

Tynka, wiem, co czujesz. Jak mój Czarek II zdechł, to stwierdziłem, że ja już żadnego psa nie chcę. Z czasem przeszło, ale szkoda mi go dalej. Boję się teraz co będzie, jak ten zdechnie. Najgorzej jest, jak ucieknie czasami i go nie ma dwa dni(podejrzewam, że jest w tym czasie na pannicach :E), wtedy odchodzę od zmysłów. Już mi tak zrobił co najmniej dwa razy. Potem wracał wychudzony i brudny, żeby się najeść, a jak się go już zamknęło, to tak piszczał, że olaboga :D. Teraz ma prawie 6 latek - w listopadzie skończy. Szybko ten czas leci, niestety. Pamiętam jak był szczeniakiem jeszcze i został mi dany wraz z zielonym sweterkiem ;>.
Pestko, tak, przypominam sobie teraz Ozzy'ego :). Fajną był misiowatą kuleczką, teraz wyrósł i też ładny.

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta

Postautor: kassiopestka » 27 maja 2013, 02:23

No niestety, odejście zwierzątka to nigdy nie jest rzecz do pogodzenia. Nasz poprzedni był bardzo stary i schorowany, a i tak boli to do dziś.
A ty mieszkasz na wsi, Michału, że piesek może sobie tak ganiać? U mnie nie do pomyślenia teraz. Ten poprzedni owszem, wystarczyło drzwi uchylić, a on w długą - mieszkamy pod niewielkim lasem, za lasem łąki, miał gdzie hasać, ale to były bezpieczniejsze czasy, byłam wtedy dzieckiem. Teraz tyle aut i w ogóle tempo życia inne, tego nawet nie spuszczam ze smyczy, bo jest szalonym gupolem, i pędzi na oślep, jak widzi jakiegoś psa, ma długą smycz automatyczną i tak gania w ramach jej długości...
Oraz po mieszkaniu, wzdłuż i wszerz, przeskakując przeszkody po drodze (np. fotel), wariatuńcio niesamowity, choć z wiekiem już mniej, jak był szczeniakiem, to szlo oszaleć, bo się w ogóle nie poruszał normalnie, tylko niemal zawsze galopem :P. Oraz podgryzał wszystkich po łydkach. :P :P :P

Awatar użytkownika
tynieczka
Moderator

Postautor: tynieczka » 27 maja 2013, 11:41

kassiopestka pisze:wariatuńcio niesamowity, choć z wiekiem już mniej, jak był szczeniakiem, to szlo oszaleć, bo się w ogóle nie poruszał normalnie, tylko niemal zawsze galopem :P. Oraz podgryzał wszystkich po łydkach. :P :P :P

Dziubie, a po kim to ma ;) Każdy piesio upodabnia się do właściciela, nie ? :rotfl2:

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Postautor: Gocciana » 27 maja 2013, 12:45

Ewa, sroczka świetna i matkuj jej dopóki możesz, ale nie za długo, bo trudno Ci się będzie z nią rozstać ;) Kiedyś też miałam w domu srokę, wiem co mówię :tak: A psiaki - cudowne :) Wszystkie psy zresztą...tak mają, pewnie przez ich 'wielkie serce' :] Dlatego jest nam tak źle, gdy ...odchodzą!
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta

Postautor: kassiopestka » 27 maja 2013, 21:35

tynieczka pisze:Dziubie, a po kim to ma ;) Każdy piesio upodabnia się do właściciela, nie ? :rotfl2:

Nikogo nie podgryzam po łydkach. :P :P :P :E

Awatar użytkownika
tynieczka
Moderator

Postautor: tynieczka » 28 maja 2013, 15:07

A szkoda, bo mógłby być fajny widok :rotfl2: ;)

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta

Postautor: kassiopestka » 28 maja 2013, 16:17

:rotfl2: :rotfl2: :rotfl2: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Pogłupliście Tyńkowa. :*

Awatar użytkownika
pelagia
Moderator

Postautor: pelagia » 28 maja 2013, 16:35

Moja sroczka jeszcze nie podgryza mnie po łydkach, ale po palcach i owszem :D przy karmieniu :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
tynieczka
Moderator

Postautor: tynieczka » 28 maja 2013, 16:38

To tylko Ty jej nie poobgryzaj pazurków :rotfl2: ;)

Awatar użytkownika
pelagia
Moderator

Postautor: pelagia » 28 maja 2013, 16:43

Pazurki ma, nie powiem, odczułam je na własnej skórze :E :D

Wróć do „Miejsce na pogaduszki o wszystkim”