KINO 7D, 360 stopni

Tutaj rozmawiamy o tym, co nam w duszy gra, a nie jest związane z tematyką forum.
DODO4STORY
Podziękował(a): 2 razy

KINO 7D, 360 stopni

Postautor: DODO4STORY » 10 sierpnia 2015, 09:33

Z góry dziękujemy wszystkim którzy wezmą udział w naszej ankiecie :)

Planujemy zbudować kino 7D z ekranem 360 stopni, w którym będzie można grać ze znajomymi lub nowo poznanymi osobami w gry rozrywkowe i edukacyjne. Gry będą wyświetlane w trzech wymiarach przestrzeni, z dodatkowymi efektami specjalnymi wykorzystującymi takie bodźce, jak: dotyk, ruch fotela skoordynowany z przebiegiem gry, zapachy, temperaturę, wiatr, wodę, dym w postaci pary wodnej. W efekcie będziesz mogła/ mógł doznać podczas gry niespotykanych wcześniej wrażeń.
Chcielibyśmy jak najlepiej dostosować naszą propozycję do Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości. Prosimy w związku z tym o odpowiedź na kilka krótkich pytań :)

https://docs.google.com/forms/d/1WaEmns ... rm?c=0&w=1

Pozdrawiamy! :)

dodo4story

Awatar użytkownika
Sherlock Holmes
Przyjaciel forum
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=38495#p38495
Otrzymał(a) podziękowania: 4 razy

Re: KINO 7D, 360 stopni

Postautor: Sherlock Holmes » 10 sierpnia 2015, 15:17

Wypełniłem, ciekawie byłoby zagrać w jakąś przygodówkę w ten sposób, choć z 20 innymi osobami ? Byłoby ciężko się dogadać :P
Śmiesznie by się grało w Deponię z zapachem śmieci lub w Syberię z tak niską temperaturą :D heh
Pomysł ciekawy, choć na razie tego nie widzę w innej postaci niż np. poznawanie Kosmosu czy Oceanu, czyli w sumie jak w zwykłym kinie 7D, co nie raz gdzieś na wakacjach lub jakiś parkach rozrywki się spotyka ;) Ale jak będzie możliwość zagrania w przygodówkę to na pewno skorzystam heh :D
Pozdrawiam,
Sherlock Holmes

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Postautor: Gocciana » 10 sierpnia 2015, 19:50

Ja też wypełniłam ankietę, ale chyba na końcu 'zaniżyłam' kwotę pieniędzy, którą byłabym skłonna na ów cel przeznaczyć. No i... summa summarum coś się zawiesiło ;) No cóż, 7D to dla mnie za dużo raczej :D
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

DODO4STORY
Podziękował(a): 2 razy

Postautor: DODO4STORY » 20 sierpnia 2015, 09:07

Dziękujemy za opinię! :)
Samo kino rzeczywiście nastawione jest na tematykę przyrodniczą (Centrum Natura) ale chcieliśmy wiedzieć co myślicie o wprowadzeniu również innych atrakcji ;)
Damy znać jak będzie możliwość zagrania w przygodówki!
:)

Awatar użytkownika
noctropolis
Obserwator
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 2 razy

Postautor: noctropolis » 20 sierpnia 2015, 09:37

Mnie w sumie ciekawi, w jaki sposób dopasować samą grę do odpalenia na ekranie 360 stopni. O ile w przypadku jakichś symulatorów rajdowych czy lotniczych widziałem, że ludzie korzystają z dodatkowych monitorów rozszerzających pole widzenia na boki, o tyle odpalenie tego na pełnych 360 stopniach wydaje mi się niemożliwe (nie widziałem jeszcze czegoś takiego), nie mówiąc już o innych typach gier, jak np. przygodówki.

Wróć do „Miejsce na pogaduszki o wszystkim”