American Day

Tutaj rozmawiamy o tym, co nam w duszy gra, a nie jest związane z tematyką forum.
Awatar użytkownika
NajPhil
Publicysta
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy

American Day

Postautor: NajPhil » 19 sierpnia 2014, 18:57

Wszystkich, którym się będzie nudzić, zapraszam na imprezkę American Day. Coś dla miłośników amerykańskiej motoryzacji, klimatu lat 50. oraz pinup girls To już będzie czwarta odsłona tego festiwalu próżności.

Impreza jak zwykle w ostatnią sobotę sierpnia (dokładnie 30 sierpnia) przy salonie Liberatora w Warszawie na Górczewskiej 30. Zaczynamy od godziny 12. Wstęp oczywiście wolny. Do wieczora fajna zabawa dla całej rodziny, będą kąciki dla dzieciaków. Po zmroku z reguły robi się już gorąco i mniej cywilizowanie.

Zagra kilka zespołów w stylu rockabilly, będą wybory miss pinup oraz najlepszej maszyny, grill i piwko na miejscu, a także pojawi się monster truck, by rozkosznie zgnieść jakiegoś poloneza. Będą też chłopcy od customów, hot rodów, skaczących poduszek oraz stoiska kilku salonów tatuażu.

Mój plakacik oraz kilka fotek.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A to filmiki z poprzednich edycji.

http://www.youtube.com/watch?v=st4pkMiJNv0

http://www.youtube.com/watch?v=vfSYvnMxZ6U

Wszystko można dotknąć, posiedzieć na motorze czy cyknąć sobie fotkę siedząc za kółkiem jakiegoś monstera.
Serdecznie zapraszam!
Jakhudu?
~ to po elfiemu znaczy - "Co słychać?"
Vermallu cum festi dalbo!
~ To, tak dokładnie nie wiem co oznacza, ale jak facet tak powiedział w sklepie, to kupił bardzo ładne wiadro.

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 35 razy

Re: American Day

Postautor: adventurka » 19 sierpnia 2014, 22:16

Łał, szkoda, że do Warszawy tak daleko :)
Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
Rola
Publicysta
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy
Kontakt:

Postautor: Rola » 20 sierpnia 2014, 02:23

NajPhil pisze:Mój plakacik

Tj. Twój kolaż czy od podstaw malowałeś?

Bo ja lubię takie "starocie":
Obrazek

Awatar użytkownika
NajPhil
Publicysta

Postautor: NajPhil » 20 sierpnia 2014, 10:28

heh, nie. To tylko było połączenie w jedno 5 elementów z bogatej biblioteki fotek i rysunków Harleya.
Jakhudu?
~ To, tak dokładnie nie wiem co oznacza, ale jak facet tak powiedział w sklepie, to kupił bardzo ładne wiadro.

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Postautor: Gocciana » 20 sierpnia 2014, 13:02

NajPhil pisze:Zagra kilka zespołów w stylu rockabilly, będą wybory miss pinup oraz najlepszej maszyny, grill i piwko na miejscu, a także pojawi się monster truck, by rozkosznie zgnieść jakiegoś poloneza. Będą też chłopcy od customów, hot rodów, skaczących poduszek oraz stoiska kilku salonów tatuażu.

Czyli na nudę... nuda ;) Gdyby to był jakiś inny 'dzień', nie amerykański, to byłoby mi żal, że raczej mnie tam nie będzie ;) A tak, to parafrazując - ale to już było i... szkoda, że nie wróci więcej :P

P.S.

Abstrahując od... tematu, fotki super :]
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
NajPhil
Publicysta

Postautor: NajPhil » 20 sierpnia 2014, 16:10

A tam, marudzisz. Ja też nie przepadam za motoryzacją, a miło spędzam czas na imprezie. A i zawsze są momenty, w których pod wieczór ktoś stwierdza - Ja nie dam rady? Potrzymaj mi piwo :P

http://www.youtube.com/watch?v=DsUnLJeGlhI
Jakhudu?

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Postautor: Urszula » 21 sierpnia 2014, 20:32

Zgrabna z ciebie dziołcha :rotfl: ;P
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Postautor: Gocciana » 24 sierpnia 2014, 23:07

NajPhil pisze:A tam, marudzisz. Ja też nie przepadam za motoryzacją, a miło spędzam czas na imprezie. A i zawsze są momenty, w których pod wieczór ktoś stwierdza - Ja nie dam rady? Potrzymaj mi piwo :P

Ależ ja za motoryzacją przepadam (nawet rozważam kupno motoru) i imprezami tyszz :D Tylko po dziurki od nosa mam tej 'hamerykańskiej' tandety. Począwszy od wszelakich reality show w tv i długo by wymieniać, na czym... 'skończywszy' :P
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
NajPhil
Publicysta

Postautor: NajPhil » 31 sierpnia 2014, 11:52

I po imprezie. Jechałem z silnym postanowieniem narobienia fajnych zdjęć, ale gdy zacząłem cykać podeszli znajomi z butelką Red Label i mi się odwidziało. :)

Obrazek
Jakhudu?

Wróć do „Miejsce na pogaduszki o wszystkim”