Szukam nazw dwóch utworów.

Tutaj rozmawiamy o tym, co nam w duszy gra, a nie jest związane z tematyką forum.
Awatar użytkownika
Packie
Obserwator

Szukam nazw dwóch utworów.

Postautor: Packie » 02 sierpnia 2014, 11:08

Cześć :)

Będąc na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie pewien muzyk akordeonista zagrał bardzo ładne utwory. Wstawiam część filmiku, na którym jest właśnie kawałek pierwszego oraz drugi utwór. Bardzo zależy mi na tym, aby poznać ich nazwy, ponieważ bardzo mi się spodobały. Słyszałem je już kilka razy, ale dopiero to wykonanie mi pokazało, jakie są one piękne.

View My Video

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 46 razy
Kontakt:

Re: Szukam nazw dwóch utworów.

Postautor: Vicek » 02 sierpnia 2014, 11:31

_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
Packie
Obserwator

Postautor: Packie » 02 sierpnia 2014, 11:33

Dziękuję Vicek! :)

Edit: Teraz przypadkiem znalazłem drugi utwór :D Vivaldi - Cztery Pory Roku (Zima).

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Postautor: Gocciana » 03 sierpnia 2014, 13:11

Packie, fajnie, że w tak młodym wieku podoba Ci się taka muza :tak: Pozdrawiam :)

http://www.youtube.com/watch?v=PNc278W45ck
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
Packie
Obserwator

Postautor: Packie » 03 sierpnia 2014, 22:42

Gocciana cóż, każdy ma swój gust, ale na pewno w u osób w moim wieku jest niewielki procent tych, którzy lubią taką muzykę. Słuchając takiej muzyki można bardzo fajnie uruchomić wyobraźnię, a gdy jest jeszcze ona grana w tak ciekawych czy historycznych miejscach jak np. moje nagranie z Krakowskiego Przedmieścia, to zdecydowanie dzięki niej czuć ten klimat... a wykonanie zamieszczone przez Ciebie jest na prawdę bardzo ciekawe :)

Pozdrawiam również :)

Wróć do „Miejsce na pogaduszki o wszystkim”