Księgarnia wysyłkowa

Tutaj rozmawiamy o tym, co nam w duszy gra, a nie jest związane z tematyką forum.
Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 101 razy

Księgarnia wysyłkowa

Postautor: Urszula » 23 czerwca 2014, 11:58

Księgarnia wysyłkowa na allegro to szczyt kompetencji. Zamówione książki przez allegro o wampirach nie wysłała, a wysłała jakieś inne książki. Tłumaczenie pomyłki to hit tygodnia, "Ja takich książek nie czytam, a okładki były podobne i dlatego się pomyliłem". Od 5.06 wysyła książki te właściwie, ale jak dotąd nie doszły. W telefonicznej rozmowie, pan stwierdził "Nie mogę sprawdzić, czy przesyłka została zrealizowana, bo stoję na ulicy". Powiedziałam grzecznie panu, że w takim bądź razie zacznę spór na allegro, pan odpowiedział, że by nie chciał sporu i żebym mu dała czas dojścia do domu. Na pytanie kiedy to nastąpi, jak nie doszedł od 5.06 odpowiedział "wkrótce". :mysli: :[
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Svenson
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Re: Księgarnia wysyłkowa

Postautor: Svenson » 23 czerwca 2014, 12:30

Słuchaj, a może mieszka bardzo daleko...;) na pocieszenie zobacz sobie tego sprzedawcę
http://www.wiocha.pl/1120071,Telefon-kupiony-na-Allegro

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 101 razy

Postautor: Urszula » 23 czerwca 2014, 12:41

Wszelkie tego typu zachowania, są naganne. Ostatnio dostałam negatywa, za to, że raczyłam się upominać o swoją wylicytowaną grę przez okres 3 miesięcy. Za to, że wszczęłam spór i w końcu wystawiłam negatywa za brak gry (oczywiście brak reakcji na e-maile). Gdy w końcu gra jakimś cudem doszła, pan chciał unieważnić komentarz, na co się nie zgodziłam. Więc dostałam negatywa za negatywa. Pan grzecznie pisał o mnie "gościu" choć podpisuje się w meilach z imienia i nazwiska. W każdym bądź razie stracił potencjalnego kupca.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Postautor: Sir_Kiełbasa » 23 czerwca 2014, 15:32

I dlatego raczej unikam Allegro. :) Chociaż kupuję już kilka lat od jednego gościa poza Allegro, który też na Allegro sprzedaje i widzę, że ma różne komentarze. Że nie odbiera telefonów, nie odpisuje na mejle, jest gburowaty itp. Jakoś dziwnie tego nie doświadczyłem. :)

Wróć do „Miejsce na pogaduszki o wszystkim”