Może coś o sobie?

Tutaj rozmawiamy o tym, co nam w duszy gra, a nie jest związane z tematyką forum.
Awatar użytkownika
Nfsfan83
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=29309#p29309
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 66 razy
Kontakt:

Re: Może coś o sobie?

Postautor: Nfsfan83 » 15 października 2014, 17:41

A oki :) no wole luźniejsze niż obecnie modne "opino-jajki" :rotfl2:
Fan klasycznych 2D point 'n' click przygodówek. Monkey Island 1-3, Broken Sword 1-2 oraz Indiana Jones Fate Of Atlantis.
Poradnik - box https://picasaweb.google.com/1152212250 ... AdaniaPudA
Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/superbravo666/featured

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Postautor: Gocciana » 17 października 2014, 15:04

Nfsfan83 pisze:A oki :) no wole luźniejsze niż obecnie modne "opino-jajki" :rotfl2:

Słusznie! Dla facetów nawet niezdrowe są :D
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
tiger250
Obserwator
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy
Kontakt:

Postautor: tiger250 » 16 grudnia 2014, 23:31

Dzień dobry wszystkim! :-)

Trafiłem tutaj dzięki Kassiopestce, którą odnalazłem przypadkiem na zupełnie innym forum :D
Ciesze się, że znalazłem tutaj chyba wszystkich z martwej już strony przygodowki.pl. Kiedyś niezbyt często się tam udzielałem, ale mam nadzieję teraz to zmienić, bo widze, że atmosfera panuje tutaj bardzo fajna!

To teraz może coś o sobie, będzie krótko i zwięźle, jeżeli ktoś będzie chciał się czegoś więcej o mnie dowiedzieć, to proszę śmiało pytać!

Imię: Jurek
Miejsce zamieszkania: Niedaleko Polski
zawód wykonywany: Grafik 3D
Hobby: CZYTANIE, granie w przygodówki i katowanie kilku instrumentów muzycznych :)

Pozdrawiam wszystkich!! :papa2:

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 84 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Postautor: Urszula » 16 grudnia 2014, 23:55

Witaj, dużo jeszcze osób z "martwych" przygodówek brakuje, ale mam nadzieję, że kiedyś się tu zjawią. :)
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 67 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 28 razy

Postautor: kassiopestka » 17 grudnia 2014, 01:10

Cieszę się, że taki oto efekt moich kilku wpisów i mamy nowego/starego usera. :) :)

Awatar użytkownika
pa1ner
Przyjaciel forum
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: 1. Machinarium.
2. Botanicula.
3. Gemini Rue.
4. Dear Esther.
5. 9.03m
6. Still life
Podziękował(a): 33 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 5 razy

Postautor: pa1ner » 17 grudnia 2014, 08:49

Cześć tiger250! :)

Także jestem nowym "nabytkiem", więc może kilka słów o sobie. Moje życie dzieli są na dwa etapy. Za moment oddzielający uważam zdiagnozowanie mojej neurologicznej choroby, choroby Wilsona.

W pierwszym etapie byłem popłuczynami po człowieku. Miałem wiele objawów, których się wstydziłem a które przypisywałem sobie. Środowisko w którym przebywałem tylko utwierdzało mnie, że drżenie kończyn, nadmiernie ślinienie, niewyraźne pisanie czy brak koncentracji to kwestia tego jaki się urodziłem. Rodzice też wielokrotnie mi dawali odczuć to, że jestem gorszy od innych i że przynoszę im wstyd. Uciekałem w świat gier, bo w grach online mogłem być kimś zupełnie innym, kimś śmiałym, z kim ludzie chcieli rozmawiać, byłem po prostu normalny. Z czasem brak koncentracji odebrał mi nawet mój azyl w postaci gier. Wtedy się kładłem na łóżku i uciekałem w świat muzyki, najczęściej muzyki z gier przygodowych, ona dawała mi tak bardzo potrzebne ukojenie.

Gdy byłem już na skraju porażki poszedłem do lekarza, ten gdy tylko mnie zobaczył powiedział, że trzeba zacząć działać. Tak zaczęła się tułaczka po lekarzach, w końcu trafiłem do szpitala. Wszystko działo się bardzo szybko, nie miałem czasu się zastanawiać o co chodzi. W szpitalu przyszła nadzieja, że może coś stoi za tym jaki jestem, coś innego niż ja sam. Po miesięcznym pobycie lekarze w akcie desperacji, wysłali mnie na badania okulistyczne, nikt nie przypuszczał, że to może pomóc. Okulistka znalazła w moich oczach niezwykle rzadki miedziany pierścień, który pasował tylko do jednej choroby...

Metamorfoza jaką przeszedłem jest niemal kontrastowa. Wszystkie objawy zniknęły, poprzez specjalną dietę i leki od których jestem uzależniony do końca życia, ale prawdziwa zmiana zaszła w psychice, nic we mnie nie pozostało z czasów przed diagnozą. Teraz jestem odważnym, śmiałym człowiekiem, który zawsze wie czego chce. Nie wątpię w siebie i swoje możliwości. Jestem ciekawy życia i nie straszne jest mi próbować wielu dziwacznych rzeczy. Jestem szczery i cenię szczerość u innych. A poza tym optymista i marzyciel. :D

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Postautor: Gocciana » 17 grudnia 2014, 16:34

Witam Cię tiger250, jako stara/nowa - jeszcze przygodówkowa :)

Hejka pa1ner :) Wiara czyni cuda, szczególnie ta która dotyczy samego siebie i osób Ci najbliższych! Świetnie, że 'wróciłeś do żywych', tak trzymaj i nigdy się nie poddawaj! Skoro tu zawitałeś, to zostań z nami. Wita Cię na forum optymistko - pesymistka (mam tak cyklicznie ;)). :)
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 67 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 28 razy

Postautor: kassiopestka » 18 grudnia 2014, 00:34

pa1ner - się wzruszyłam i podbudowałam, jak wielka siła drzemie w człowieku. Wszystkiego naj!!! :) :) :)

Awatar użytkownika
Emma
Publicysta
Podziękował(a): 9 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 5 razy

Postautor: Emma » 18 grudnia 2014, 15:57

Ja tez jestem pod wrażeniem Twojej walki. Życzę Ci wszystkiego dobrego, wytrwałości i spełnienia wszystkich marzeń. :okok: :okok:

Awatar użytkownika
UpartaZołza
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Postautor: UpartaZołza » 19 maja 2015, 13:54

Vicek zawsze narzeka na slidery w przygodówkach, coś mi się wydaje że chyba za nimi nie przepada (odkrywcze!). Oczywiste jest więc, że gdy tylko miałam okazję zaciągnęłam biedaka do wielkiego slidera 5x5... :D Miejsce dramatu: Palmiarnia Miejska w Gliwicach.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 maja 2015, 13:59 przez UpartaZołza, łącznie zmieniany 1 raz.
Aut viam inveniam aut faciam.
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Awatar użytkownika
Nfsfan83
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=29309#p29309
Kontakt:

Postautor: Nfsfan83 » 19 maja 2015, 13:58

UpartaZołza pisze:Vicek zawsze narzeka na slidery w przygodówkach, coś mi się wydaje że chyba za nimi nie przepada (odkrywcze!). Oczywiste jest więc, że gdy tylko miałam okazję zaciągnęłam biedaka do wielkiego slidera 5x5... :D Miejsce dramatu: Palmiarnia Miejska w Gliwicach.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Hej strona nie widoczna. Nie można zobaczyć zdjęć, to Vicek :)
Fan klasycznych 2D point 'n' click przygodówek. Monkey Island 1-3, Broken Sword 1-2 oraz Indiana Jones Fate Of Atlantis.

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 34 razy
Kontakt:

Postautor: Vicek » 19 maja 2015, 14:09

Nfsfan83 pisze:
UpartaZołza pisze:Vicek zawsze narzeka na slidery w przygodówkach, coś mi się wydaje że chyba za nimi nie przepada (odkrywcze!). Oczywiste jest więc, że gdy tylko miałam okazję zaciągnęłam biedaka do wielkiego slidera 5x5... :D Miejsce dramatu: Palmiarnia Miejska w Gliwicach.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Hej strona nie widoczna. Nie można zobaczyć zdjęć, to Vicek :)

Ale co Vicek? Na tych zdjęciach jest mój ryj, jeśli chciałeś o to zapytać ;)
A klikać w zdjęcia nie musisz, są już dobrze widoczne ;)
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
Nfsfan83
Publicysta
Kontakt:

Postautor: Nfsfan83 » 19 maja 2015, 14:45

No czy Vicek to Vicek tam :) fajna zabawa, bawisz się w Palmiarniach zamiast nagrywać gameplay-a :D

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator
Podziękował(a): 28 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 29 razy

Postautor: Adam_OK » 19 maja 2015, 15:46

Vicka widać, nie widać tylko, czy tego slidera ułożyl do końca, czy nie.
Czasem trzeba się cofnąć, aby móc pójść dalej.
Moja lista gier ukończonych
W sprawach forum i www piszcie: adam_ok(at)przygodomania.pl

Awatar użytkownika
UpartaZołza
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Postautor: UpartaZołza » 19 maja 2015, 16:13

Adam_OK pisze:Vicka widać, nie widać tylko, czy tego slidera ułożyl do końca, czy nie.

A tego to ja już nie będę zdradzać czy ułożył czy nie :P W każdym razie jakaś dziewczynka zapatrzyła się na Vicka, a jaj mama widząc jak "świetnie" Vickowi to wychodzi skomentowała: chodź, to może potrwać do wieczora" :E
Aut viam inveniam aut faciam.
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator
Podziękował(a): 28 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 29 razy

Postautor: Adam_OK » 19 maja 2015, 16:45

UpartaZołza pisze:
Adam_OK pisze:Vicka widać, nie widać tylko, czy tego slidera ułożyl do końca, czy nie.

A tego to ja już nie będę zdradzać czy ułożył czy nie :P W każdym razie jakaś dziewczynka zapatrzyła się na Vicka, a jaj mama widząc jak "świetnie" Vickowi to wychodzi skomentowała: chodź, to może potrwać do wieczora" :E

No nie bądź zołzą, powiedz, czy ułożył, czy nie :E
Czasem trzeba się cofnąć, aby móc pójść dalej.
Moja lista gier ukończonych
W sprawach forum i www piszcie: adam_ok(at)przygodomania.pl

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Postautor: Sir_Kiełbasa » 19 maja 2015, 17:17

Obstawiam, że zrobił sejwa i odłożył na później. :tak:

Awatar użytkownika
Nfsfan83
Publicysta
Kontakt:

Postautor: Nfsfan83 » 19 maja 2015, 17:58

Nie ułożył, bo nie było solucji :) Ułoży za parę dni, potem napisze wypasioną solucję i zrobi gameplay-a :rotfl:

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 34 razy
Kontakt:

Postautor: Vicek » 19 maja 2015, 19:37

Niestety, wokół mnie zbierał się tłum gapiów, którzy śledzili moje rozpaczliwe zmagania ze sliderem i wywierali na mnie presję. Nie sprostałem jej i pozwoliłem dokończyć układankę komu innemu :(
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Postautor: Sir_Kiełbasa » 20 maja 2015, 14:38

Vicek pisze:Niestety, wokół mnie zbierał się tłum gapiów, którzy śledzili moje rozpaczliwe zmagania ze sliderem i wywierali na mnie presję.

Jakbyś ich dłużej przycisnął to może by poprzynosili krzesełka, stoliki i by się jakiś "hepening" z tego zrobił. Zołza powinna nagrać filmik, a nie robić fotki. :mysli:

Nie sprostałem jej i pozwoliłem dokończyć układankę komu innemu :(

Toć miałeś zgapówę? :)

Wróć do „Miejsce na pogaduszki o wszystkim”