Może coś o sobie?

Tutaj rozmawiamy o tym, co nam w duszy gra, a nie jest związane z tematyką forum.
Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Re: Może coś o sobie?

Postautor: Sir_Kiełbasa » 09 września 2014, 20:56

Gocciana pisze:A czy ja jestem Alicja? Choć nie powiem imię mi się podobi :tak:

Nie dowiesz się, gdy nie spróbujesz. Do dzieła!

I tyle nie myśl, bo Ci się mózg zagotuje :rotfl:

Trzeba trenować przed Sherlockiem. :) Choć obawiam się, że będzie zbyt łatwo i szlag trafi frajdę.

Widzę, że rzeczywiście masz mnie za totalną zołzę (sorki [b]Zołza) :|

Może nie za aż taką totalną. ;)

Awatar użytkownika
SpokoWap
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy
Kontakt:

Postautor: SpokoWap » 10 września 2014, 12:10

Siedzę tu już trochę czasu, wypadałoby więc napisać kilka zdań o sobie. Ekhem, ekhem - Piotrek, lat 28 (chlip, dobijam trzydziestki...), Warszawiak. Miłośnikiem gier jestem od momentu, kiedy to pewnego poranka do naszego domu trafiły ruskie jajka i jakieś wyścigi, które nazywaliśmy rajdówkami ;-) Miałem wówczas pięć lat. Potem przyszły czasy Atari, Pegasusa, a w końcu PeCeta. Przygodówkami za dobre zainteresowałem się dopiero w roku 2000, gram w nie zatem już czternaście lat :D Poza tym dużo czytam, dużo oglądam (filmy, seriale, sport), słucham trochę muzyki. Z natury jestem samotnikiem, unikającym bezpośredniego kontaktu z ludźmi (fobia społeczna), co odbijam sobie z nawiązką w sieci ;-) Kropka.
Obecnie grane: Krater (PC), Alienation (PS3)
Stacja Sto Słów - moje miejsce w sieci

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Postautor: Gocciana » 11 września 2014, 18:09

SpokoWap pisze: Z natury jestem samotnikiem, unikającym bezpośredniego kontaktu z ludźmi (fobia społeczna), co odbijam sobie z nawiązką w sieci ;-) Kropka.

To się leczy Piotrku - skutecznie :tak: A ta 'nawiązka' w sieci, bywa... niebezpieczna! Ok, bez moralizowania :milczek: Na początek wyjdź do nas i daj fotkę :prosi:
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
Rola
Publicysta
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy
Kontakt:

Postautor: Rola » 11 września 2014, 19:42

Skutecznie to mogłaś co najwyżej takimi tekstami zniechęcić Piotra. Nie zachowuj się jak Amerykanka. Badania (najlepszych na świecie naukowców radzieckich :P ) wykazują, że introwertyków jest tyle samo na świecie co ekstrawertyków, tyle że wszędobylscy przereklamowani sangwinicy zakrzykują tych skromnisiów siedzących w kąciku.

Przygodówki są chyba właśnie dla introwertyków, ekstrawertycy w tej chwili fragują się (i wyzywają wzajemnie) multiplayer w Quake'u.

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta

Postautor: Gocciana » 11 września 2014, 20:00

No toś wypalił i trafił... jak kulą w płot! Ja i Amerykanka? :rotfl2: I nie szermuj tu hasłami z Wikipedii, czy tp. bo Google nie gryzą :P Cokolwiek się po prostuw tym temacie orientuję, więc się do wypowiedzi Piotra odniosłam! I absolutnie nie miałam na myśli Go do czegokolwiek znięchęcać.
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
Rola
Publicysta
Kontakt:

Postautor: Rola » 11 września 2014, 20:07

Gocciana pisze:Cokolwiek się po prostuw tym temacie orientuję

Och, spodziewam się. Każda kobieta dźwiga w torebce składaną kozetkę psychologa, nieprawdaż?

Szkoda że z gadulstwa nie leczą skutecznie.

Awatar użytkownika
vaapku
Administrator
Podziękował(a): 17 razy

Postautor: vaapku » 12 września 2014, 17:41

Witąj w klubie, SpokoWap. Ja jestem aspoleczna i źle sie czuję w czteroosobowym tlumie, nawet jeśli to są bliskie mi osoby. Potrafię wtedy dzielnie przemilczeć całe spotkanie. I mam w poważniu opinie domorosłych psychologów, bo jak dotąd żyje mi się z tym całkiem dobrze.
Tego jeszcze nie grali.
vaapku(at)przygodomania(kropa)pl

Awatar użytkownika
Rola
Publicysta
Kontakt:

Postautor: Rola » 12 września 2014, 21:32

Powiadają, że nawet osoby na co dzień stroniące od towarzystwa mogą po sieci brylować w towarzystwie, a później spotkać się na realnym zlocie. Wspólne zainteresowania jednak dużo znaczą.

Awatar użytkownika
vaapku
Administrator
Podziękował(a): 17 razy

Postautor: vaapku » 12 września 2014, 21:36

Na jednym małym zlocie byłam i wspominam to nawet przyjemnie, ale odzywałam się jeno pod przymusem :D
Tego jeszcze nie grali.
vaapku(at)przygodomania(kropa)pl

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 103 razy

Postautor: Urszula » 12 września 2014, 21:43

vaapku pisze:Na jednym małym zlocie byłam i wspominam to nawet przyjemnie, ale odzywałam się jeno pod przymusem :D

Przystawiali ci do głowy pistolet? Jesteście świetnymi ludźmi, a każdy z nas jest inny i to jest najfajniejsze. :)
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Rola
Publicysta
Kontakt:

Postautor: Rola » 12 września 2014, 23:07

A ja kiedyś kolegom z forum lotniczego czastuszki śpiewałem... o dziwo: zupełnie na trzeźwo :D

Awatar użytkownika
overemotional
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Postautor: overemotional » 12 września 2014, 23:41

tynieczka pisze:Overku podobasz mi się :D , dobrze ci z oczków patrzy, fajna z Ciebie laska :> ;)

Dziękuję, Tynieczko, wzajemnie :D A oczka to potrafię mieć mniej przyjazne, kiedy budzi się we mnie choleryczka :|

SpokoWap pisze:Z natury jestem samotnikiem

vaapku pisze:Witąj w klubie, SpokoWap. Ja jestem aspoleczna i źle sie czuję w czteroosobowym tlumie, nawet jeśli to są bliskie mi osoby. (...) I mam w poważaniu opinie domorosłych psychologów, bo jak dotąd żyje mi się z tym całkiem dobrze.

To jest nas więcej. Dla mnie czasami dwie osoby to już tłok, o większych zgromadzeniach nie wspomnę. Unikam ich, jeśli mogę, ale najczęściej nie jest to możliwe. I zawsze najlepiej wypoczywam w samotności.

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta

Postautor: Gocciana » 13 września 2014, 15:30

vaapku pisze: I mam w poważniu opinie domorosłych psychologów, bo jak dotąd żyje mi się z tym całkiem dobrze.

Wyobraź sobie vaapku, że nie miałam zamiaru 'robić', ani za tego domorosłego, ani też psychologa z Bożej łaski! Bo choć zaliczyłam 3 lata psychologii (potem ukończyłam socjologię), to opierałam się na własnych doświadczeniach! Introwersja i ekstrawersja, to skrajności, a każda skrajność może prowadzić do... ? Nie zamierzam się wymądrzać i żałuję, że działając impulsywnie cokolwiek napisałam. Na tym forum raczej lepiej zmilczeć, bo 'rozdziobią nas... ' ;)

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 13 września 2014, 15:53

Gocciana pisze: Nie zamierzam się wymądrzać i żałuję, że działając impulsywnie cokolwiek napisałam. Na tym forum raczej lepiej zmilczeć, bo 'rozdziobią nas... ' ;)

Na tym forum i na każdym innym, czasem jedno słowo za dużo, choćby nieświadomie i bez złej woli napisane, może zaboleć.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta

Postautor: Gocciana » 13 września 2014, 15:57

Źle odczytane intencje też mogą zaboleć i to bardzo!

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 13 września 2014, 16:04

Gocciana pisze:Źle odczytane intencje też mogą zaboleć i to bardzo!

Dlatego warto czasem zmilczeć, by nie urazić. :)
Moje gry

Awatar użytkownika
Scoffer
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634#p1876
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Postautor: Scoffer » 14 września 2014, 09:45

W sumie taki mały zlocik to byłoby fajne...
Wszystkie drogi przede mną!

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate

Postautor: Sir_Kiełbasa » 14 września 2014, 09:51

Scoffer pisze:W sumie taki mały zlocik to byłoby fajne...

Vicek mógłby zrobić jakiś unboxing na żywo. :tak:

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 33 razy
Kontakt:

Postautor: Vicek » 17 września 2014, 19:03

Oczywiście! O niczym innym nie marzę. Poza tym obawiam się, że musiałbym pobierać opłatę, bo inaczej zlecieliby się wszyscy okoliczni mieszkańcy. Kto by nie chciał zobaczyć takiego widowiska.
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty

Postautor: Sir_Kiełbasa » 17 września 2014, 21:19

Vicek pisze:Oczywiście! O niczym innym nie marzę.

To jesteśmy wstępnie umówieni. Kamerka też się znajdzie. A co do reszty to już nie będzie pitolenia, że lustro zaparowało, albo światła nie było, ani zasłaniania się padami czy innymi rzeczami. :tak:

Poza tym obawiam się, że musiałbym pobierać opłatę, bo inaczej zlecieliby się wszyscy okoliczni mieszkańcy. Kto by nie chciał zobaczyć takiego widowiska.

Jakby to dobrze zorganizować to jeszcze sporo by się zarobiło. Może na jakimś stadionie z telebimem? Vicek z mikrofonem przy małym stoliku we fraku i lakierkach robi godzinny unboxing bijąc przy okazji rekord Guinnessa... :mysli: Ach, rozmarzyłem się.

Wróć do „Miejsce na pogaduszki o wszystkim”