XING – podróż pełna zagadek

Czy chcesz zagrać w ten tytuł?

Tak
3
75%
Nie
0
Brak głosów
Jeszcze nie wiem
1
25%

Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
jarecki83
Publicysta
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 11 razy

Re: XING – podróż pełna zagadek

Postautor: jarecki83 » 08 marca 2014, 21:09

Sir_Kiełbasa pisze:
Vicek pisze:Gra wygląda rewelacyjnie. To jeden z tytułów, na które czekam z niecierpliwością!

Jeszcze połowa nie minęła, a już chciałem toto zamknąć. Symulator jazdy wózkiem kopalnianym w przygodówce? :mysli:

A co, nie zdarzyło się to jeszcze w przygodówkach? A w tej wygląda to całkiem, całkiem :tak:

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Postautor: Gocciana » 08 marca 2014, 22:00

jarecki83 pisze:
Sir_Kiełbasa pisze:
Vicek pisze:Gra wygląda rewelacyjnie. To jeden z tytułów, na które czekam z niecierpliwością!

Jeszcze połowa nie minęła, a już chciałem toto zamknąć. Symulator jazdy wózkiem kopalnianym w przygodówce? :mysli:

A co, nie zdarzyło się to jeszcze w przygodówkach? A w tej wygląda to całkiem, całkiem :tak:

Właśnie, zdarzyło się w przygodówce :tak: A w tej wręcz się czeka co będzie, gdy jazda się skończy! Podobi mnie się :]
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
jarecki83
Publicysta

Postautor: jarecki83 » 08 marca 2014, 23:59

adventurka pisze:Demo jest na przykład tutaj.

Dzięki za link. Pograłem trochę. Na żywo nie wygląda to już tak super, ale nadal jest nieźle. Klimatem kojarzy mi się trochę z crpg-wym Gothickiem :mysli: Z tego co widzę, będzie też trochę elementów zręcznościowych w postaci skakania po platformach, ale niezbyt trudnych. Chciałem przejść całe demo, ale tak się rozpadało, że prawie nic przed sobą nie widziałem :) No, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Postautor: Sir_Kiełbasa » 09 marca 2014, 07:20

jarecki83 pisze:A co, nie zdarzyło się to jeszcze w przygodówkach?

Pamiętam z Draculi 1 i/lub 2, ale tam była prawdziwa jazda (że z jajem). I chyba jeszcze z jakiejś starszej.

A w tej wygląda to całkiem, całkiem :tak:

Nuda, panie, nic się nie dzieje...

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta

Postautor: Gocciana » 09 marca 2014, 13:30

Nuda, gdy ktoś jest maruda :D
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
jarecki83
Publicysta

Postautor: jarecki83 » 09 marca 2014, 14:09

Sir_Kiełbasa pisze:Pamiętam z Draculi 1 i/lub 2, ale tam była prawdziwa jazda (że z jajem). I chyba jeszcze z jakiejś starszej.

No i w Mystach było tego trochę.
Nuda, panie, nic się nie dzieje...

Jak to w przygodówkach. Chyba że wolałbyś żeby dodali celowniczek i strzelanie do nietoperzy :P

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate

Postautor: Sir_Kiełbasa » 09 marca 2014, 16:31

Gocciana pisze:Nuda, gdy ktoś jest maruda :D

Ha-ha-ha. Co jest ciekawego w przejażdżce po jaskiniach, gdy się jest bezwolnym widzem i nie jest to w realu? :)

jarecki83 pisze:Jak to w przygodówkach. Chyba że wolałbyś żeby dodali celowniczek i strzelanie do nietoperzy :P

O, dobrze kombinujesz. :) Coś mi kołacze, że była taka gra (a może pomyliłem z filmem), gdzie się jechało czymś w rodzaju wózka (?) i strzelało do jakichś przełączników. To chyba było w filmie jednak. Jakby można było wysiadać z tego wózka, popałętać się po okolicy itp. to by było lepiej. A może w grze się da, a tutaj mamy tylko taką przejażdżkę. Mogliby zrobić coś takiego jak w starej gierce Colorado, gdzie się pływało kajakiem. Można było dobijać do brzegu, ale chyba nie dało się cofnąć. Była też możliwość "stukania się" kajakiem z kajakami wrogów. :)

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 46 razy
Kontakt:

Postautor: Vicek » 09 marca 2014, 18:00

Tak, cofnąć można się było tylko lądem. Tyle że Colorado raczej trudno nazwać przygodówką.
Ja tam lubię oglądać cut scenki, więc jakoś bym zaakceptował rolę biernego obserwatora jazdy wózkiem. Oczywiście wszystko ma swoje granice - taka animacja nie mogłaby trwać w nieskończoność.
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty

Postautor: Sir_Kiełbasa » 09 marca 2014, 20:35

Vicek pisze:Tak, cofnąć można się było tylko lądem. Tyle że Colorado raczej trudno nazwać przygodówką.

Bardziej to przygodówka niż Alone in the Dark. ;)

Ja tam lubię oglądać cut scenki, więc jakoś bym zaakceptował rolę biernego obserwatora jazdy wózkiem. Oczywiście wszystko ma swoje granice - taka animacja nie mogłaby trwać w nieskończoność.

Tutaj trwa zbyt długo. Jeszcze jakby coś się działo... Żeby chociaż były rozjazdy i można było decydować, w która stronę się skręca. Oczywiście złe decyzje by kosztowały wpadnięcie w przepaść, wyskoczenie z jaskini do oceanu, przywalenie znienacka w skałę itp. Ostatecznie mógłby być jakiś labirynt bez śmierci, ale z zapętleniami. :tak: I żeby ten wózek pomykał aż iskry leciały, a nie toczył się jak chabeta...

Awatar użytkownika
UpartaZołza
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Postautor: UpartaZołza » 09 marca 2014, 21:01

Sir_Kiełbasa pisze:Tutaj trwa zbyt długo. Jeszcze jakby coś się działo... Żeby chociaż były rozjazdy i można było decydować, w która stronę się skręca. Oczywiście złe decyzje by kosztowały wpadnięcie w przepaść, wyskoczenie z jaskini do oceanu, przywalenie znienacka w skałę itp.

Takie coś to w Tomb Raider 3 było, w jednym z ostatnich poziomów chyba :E Tam trzeba było uderzać zwrotnicę, żeby zmienić tor jazdy wagonika, w odpowiednim momencie hamować/przyspieszać, żeby nie wypaść z zakrętu czy przeskoczyć przepaść :P O, i czasem trzeba było kucnąć w wagoniku, żeby Larze nie poobijać twarzy o niskie stropy czy wystające skały :E
Aut viam inveniam aut faciam.
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty

Postautor: Sir_Kiełbasa » 09 marca 2014, 21:07

Tylko że w TR to poza jazdą była pewnie non stop naparzanka, a tego byśmy nie chcieli. :)

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 46 razy
Kontakt:

Postautor: Vicek » 23 kwietnia 2014, 16:15

Obecnie trwają przenosiny na silnik Unreal Engine 4. Efekty można zobaczyć w najnowszym wpisie na blogu http://xingthegame.blogspot.com/

Obrazek
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
jarecki83
Publicysta

Postautor: jarecki83 » 23 kwietnia 2014, 16:23

To już prawie pewne, że będę potrzebował do tej gry nowego sprzętu. Ale to w sumie dobrze, w końcu jakaś przygodówka, która będzie porządnie wyglądać. A i może za sprawą oprawy audiowizualnej więcej osób nie znających tematu przygodówek po nią sięgnie :mysli:

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Postautor: Urszula » 23 kwietnia 2014, 16:26

Bardzo, bardzo bym chciała w nią zagrać, demo wyglądało ślicznie.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
jarecki83
Publicysta

Postautor: jarecki83 » 23 kwietnia 2014, 16:30

Mogliby wydać nowe demko, chętnie zobaczyłbym te efekty pogodowe w nowej odsłonie...

Awatar użytkownika
Scoffer
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634#p1876
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Postautor: Scoffer » 23 kwietnia 2014, 20:22

Szykuje się bardzo smacznie. Ale chyba będę musiała zaczekać, aż mój laptop się do końca rozpadnie ;P
Wszystkie drogi przede mną!

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 08 czerwca 2014, 21:49

Scoffer pisze: Ale chyba będę musiała zaczekać, aż mój laptop się do końca rozpadnie ;P

On się dwa razy rozpadnie, a gry nie będzie jeszcze. Coś im te prace wolno idą. :(
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta

Postautor: Gocciana » 10 czerwca 2014, 15:29

Więcej wiary Ulka :) Czasem to trudne, ale... działa :tak: Nie gadam 'po próżnicy', bo sama z tym od zawsze się zmagam. Ale chcieć i wierzyć, że się spełni, to móc, naprawdę to działa :tak: W końcu tak niewiele wiemy o naszym mózgu ;)

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 15 czerwca 2014, 01:04

Bardzo jestem ciekawa kiedy w końcu będzie premiera. Tym demem narobili mi takiego smaka, że teraz doczekać się nie mogę. Tyle razy sobie obiecuję, że w żadne demo nie zagram, a potem się skuszę i cierpię męki wielkie.
Moje gry

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta

Postautor: Gocciana » 15 czerwca 2014, 15:23

To masz tak jak i ja Ulka , i łączę się z Tobą... w oczekiwaniu :tak: Ale w demo nie zagram!! Przynajmniej teraz! Po prostu czeeeeekam, qcze, na więcej!!!!

Wróć do „XING: The Land Beyond”