Larry 7: miłość na fali - wideosolucja

Awatar użytkownika
Point_Click
Publicysta
Podziękował(a): 75 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy
Kontakt:

Larry 7: miłość na fali - wideosolucja

Postautor: Point_Click » 05 czerwca 2016, 07:53

Zapraszam do obejrzenia Larry 7: Miłość na Fali. Filmy z tej serii uwzględniają zdobycie wszystkich możliwych punktów (1000), wszystkich ogórów (32), odkrycie wszystkich easter egg'ów (7) oraz odblokowanie alternatywnego zakończenia serii.

https://youtu.be/EPtDXYdh3So?list=PLTqk8vUdFYBzGxy6y9MCgCswx8RYZOJWI

Pozdrawiam,
Point & Click

Awatar użytkownika
porfirion
Publicysta
Podziękował(a): 28 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy

Re: Larry 7: miłość na fali - wideosolucja

Postautor: porfirion » 16 czerwca 2016, 15:12

Podziękowania za tę serię filmików - bardzo fajnie mi się je oglądało. Masz bardzo miły dla ucha głos :)

Co do żartów Willy'ego, na które bardzo się nastawiałem - może nie było rewelacyjnie, ale było trochę żarcików naprawdę fajnych, których nie znałem (lub zupełnie nie pamiętałem).

Wiem, że bywam nieznośny z moim czepianiem się drobiazgów przy wymowie, ale pozwolę sobie zwrócić uwagę na dwie kwestie, może też innym się przydadzą:
- CD Projekt mimo nazwy kojarzącej się z językiem angielskim jest wybitnie polską firmą (nawet ma "k" w nazwie, a nie "c"), dlatego raczej czyta się tę nazwę "cede projekt" a nie "sidi projekt" czy "sidi prodżekt" ;) Na pewno sami założyciele wymawiali w tej pierwszej wersji w różnych wywiadach itp.
- nie mam 100% pewności, ale wydaje mi się, że nazwisko twórcy Larry'ego, Ala Lowe, czyta się "loł" a nie "low" (tj. zazwyczaj "w" czyta się jako "ł", a musiałoby być "v" do wymowy "w" - ale z nazwiskami nigdy nie wiadomo na pewno ;)).

Aha, a co do kolejnej części Larry'ego w kosmosie, to obawiam się, że się raczej nie doczekasz (chyba że Alowi jednak strzeli jakiś szalony pomysł :P) - bo tytuł niby-kolejnej części, który dali to też część easter-egga: "Leisure Suit Larry explores Uranus". Chodzi o niewybredną (w sam raz pasującą do takiej serii jak Larry) grę słów - podobieństwo w wymowie: "Uranus" oraz "your anus" ;)
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element

Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu

Awatar użytkownika
Point_Click
Publicysta
Podziękował(a): 75 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy
Kontakt:

Re: Larry 7: miłość na fali - wideosolucja

Postautor: Point_Click » 16 czerwca 2016, 18:56

Czepianie się jest jak najbardziej na miejscu, konstruktywna krytyka zmobilizuje mnie do większej skrupulatności :)

co do Larrego 8 to podobno były plany wydania tej części właśnie w kosmicznej odsłonie, tyle że miało niby nie dojść do porozumienia między pomysłodawcą (A. Lowe'm) i (szeroko rozumianą) Sierrą. Jednak podobne plotki słyszałam odnośnie zaniechania wydania 4 części (pośród wielu innych, równie tajemniczych), więc ciężko stwierdzić ile w tym prawdy. Aczkolwiek tytuł faktycznie brzmi dość zabawnie, kiedy spojrzy się na to "z tej strony" :).

Pozdrawiam :)

Wróć do „Larry 7”