Larry 7 - alternatywne zakończenia

Awatar użytkownika
Prymus
Poszukiwacz Przygód

Larry 7 - alternatywne zakończenia

Postautor: Prymus » 28 kwietnia 2012, 03:16

Od dłuższego czasu zastanawiałem się, jak to jest z tym alternatywnym zakończeniem. Ponoć po uzbieraniu 1000 punktów, 32 ogórów oraz 7 Easter Eggów miało się ono pojawiać. Jakoś udało mi się dokonać tego w wersji polskiej, jednak żadnego alternatywnego zakończenia nie ujrzałem. Kiedyś wysłałem save Yxamowi i także stwierdził jego brak. Jednak szukając trochę po internecie znalazłem na głównej stronie Sierry coś takiego:

http://www.sierrachest.com/index.php?a= ... d=1&pid=15

Widać, że to zakończenie jednak istnieje. Dlaczego więc nie było go w wersji polskiej?

A tak w ogóle nie jestem pewien, czy nie powinienem wspomnieć o braku cenzury ;).
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
yxam
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy
Kontakt:

Re: Larry 7 - alternatywne zakończenia

Postautor: yxam » 28 kwietnia 2012, 15:08

Może w polskiej wersji takie zakończenie po prostu zostało usunięte.

Awatar użytkownika
Prymus
Poszukiwacz Przygód

Postautor: Prymus » 28 kwietnia 2012, 16:33

Może, tylko jestem ciekawy, jaki był tego sens.
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
Zagadka
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 22 razy

Postautor: Zagadka » 09 lutego 2013, 00:54

W polskiej wersji gry nie zostały usunięte żadne dodatkowe sceny/alternatywne zakończenia.
Alternatywne zakończenie pojawi się po zebraniu wszystkich 1000 punktów, 32 ogórów i 7 Easter Eggs'ów - nie pomijaj napisów końcowych, a pojawi się dodatkowe zakończenie (po prostu trzeba cierpliwie poczekać).
"Przygodówka jest niczym innym, jak dobrą opowieścią, obleczoną w zajmujące zagadki, które gładko wpasowują się w historię i bohaterów, a do tego cieszącą wzrok i słuch" - Roberta Williams

Awatar użytkownika
Point_Click
Publicysta
Podziękował(a): 75 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy
Kontakt:

Postautor: Point_Click » 05 czerwca 2016, 12:27

Zakończenie jest dostępne w produkcji polskiej.

Można je obejrzeć na moim kanale - zdobyłam 1000 pkt, 32 ogóry i 7 easter eggów i odkryłam zakończenie. Jeśli macie ochotę obejrzeć to zapraszam do serii: "Zagrajmy w Larry 7: Miłość na Fali [1000 pkt]". Seria jest nagrana w całości. Rozpoczęłam dodawanie filmów od dziś: 05.05.2016 r., dodaję jeden film dziennie, więc ostatni odcinek z zakończeniem pojawi się 15.06.2016r.

https://www.youtube.com/watch?v=EPtDXYdh3So&list=PLTqk8vUdFYBzGxy6y9MCgCswx8RYZOJWI&index=1

Wróć do „Larry 7”