Revolution: the 25th Anniversary Collection Box Set

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Re: Revolution: the 25th Anniversary Collection Box Set

Postautor: Sir_Kiełbasa » 19 marca 2016, 07:59

Unboxing. Jednak poczekam na obniżkę. :)

https://www.youtube.com/watch?v=hD2NGcO75GM

Awatar użytkownika
Domino
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Postautor: Domino » 19 marca 2016, 09:55

Ładne wydanie, pudełko jest śliczne, komiksy wyglądają nieźle ale trudno ocenić z tak daleka. Ogólnie szału nie ma i rzeczywiście można poczekać aż edycja stanieje.

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate

Postautor: Sir_Kiełbasa » 19 marca 2016, 10:32

Z tym ślicznym pudełkiem to zdecydowana przesada. :) Zwykłe pudełko wielkości dvd, tylko grubsze (zgodnie z obawami). Muzyka w mp3 jest dla mnie niedopuszczalnym pójściem na łatwiznę (oczekuję jakości, a nie jakiegoś mp3 - chyba, że dali flaca, ale to i tak nie to samo co osobna płyta). Plakaty poskładane na cztery. Kiedyś jarałem się każdym plakatem na zasadzie "o, plakat, hura!", ale teraz patrzeć na takie łamańce nie mogę. Jakby dali większe pudełko to by mogli je pozwijać (niektórzy dają radę). Ale kogo to w firmie obchodzi. Byle wypchnąć na rynek i zgarnąć kasę. Dlatego nie zamierzam za to płacić więcej jak 50-60zł. Nie cierpię partactwa.

Awatar użytkownika
SpokoWap
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy
Kontakt:

Postautor: SpokoWap » 19 marca 2016, 11:13

Kolekcjonerki potrafią kosztować dziś grubo ponad 100 euro (przykłady można by wymieniać długo), tak że jakoś ogromnie nie dziwi mnie ten soundtrack w formie plików i byle jakość pozostałych elementów. Fanatycy serii kupią tak czy siak, pozostali wzruszą ramionami.
Obecnie grane: Krater (PC), Alienation (PS3)
Stacja Sto Słów - moje miejsce w sieci

Awatar użytkownika
Nfsfan83
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=29309#p29309
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 66 razy
Kontakt:

Postautor: Nfsfan83 » 19 marca 2016, 12:30

Obejrzałem filmik i jako ktoś kto robi swoje wersje kolekcjonerskie mówię stanowcze NIE :) Pudełko strasznie małe na odwal, dobra kolekcjonerka to choć duże pudło jak ja robię, plakaty pogiętę za bardzo, w większym pudle można złożyć na 2. Soundtrack na pendrive... wolę prawdziwy na CD. Dla kogoś kto nie ma żadnego tytuły pozycja warta uwagi, dla innych poczekać aż stanieje do 59.99 zł i brać :) Plakat 300x420mm mam za 5 zł na 170g niepogięty :D

Plakaty fajna, rzecz jak masz np ramkę taką:

http://allegro.pl/ramka-rama-aluminiowa ... 79981.html i wtedy jak masz ładny nie pogięty robisz sobie w pokoju mały kącik fanowski np taki:

http://s548.photobucket.com/user/joshan ... M.jpg.html :)
Fan klasycznych 2D point 'n' click przygodówek. Monkey Island 1-3, Broken Sword 1-2 oraz Indiana Jones Fate Of Atlantis.
Poradnik - box https://picasaweb.google.com/1152212250 ... AdaniaPudA
Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/superbravo666/featured

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty

Postautor: Sir_Kiełbasa » 19 marca 2016, 13:17

SpokoWap pisze:Kolekcjonerki potrafią kosztować dziś grubo ponad 100 euro (przykłady można by wymieniać długo), tak że jakoś ogromnie nie dziwi mnie ten soundtrack w formie plików i byle jakość pozostałych elementów.

Ale za to wołają 30 funtów! Już nie będę tu wypisywał, za jakie wydania płaciłem mniej.

Fanatycy serii kupią tak czy siak

Gdy potanieje. A przy słabej sprzedaży jest to bardzo prawdopodobne. :)

Nfsfan83 pisze:Obejrzałem filmik i jako ktoś kto robi swoje wersje kolekcjonerskie mówię stanowcze NIE :)

:oklaski:
Przed pojawieniem się Might & Magic X Legacy reklamowali to wydanie jako "w starym stylu". I generalnie było ok, bo i muzyka na CD i mapa na płótnie, ale wszystko wrypali do pudełka jeszcze mniejszego niż to od Revolution.

Pudełko strasznie małe na odwal, dobra kolekcjonerka to choć duże pudło jak ja robię,

Otóż to. I mam tu pomysł. Zrób swoją wersję pudełka, swoje plakaty, nalepki na soundtrack/-i. Jakoś to zaaranżuj w pudełku i zrób anglojęzyczny unboxing. Możesz też wysłać tym partaczom wraz z kosztorysem. :D

Awatar użytkownika
Nfsfan83
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=29309#p29309
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 66 razy
Kontakt:

Postautor: Nfsfan83 » 19 marca 2016, 14:26

Sir_Kiełbasa pisze:Otóż to. I mam tu pomysł. Zrób swoją wersję pudełka, swoje plakaty, nalepki na soundtrack/-i. Jakoś to zaaranżuj w pudełku i zrób anglojęzyczny unboxing. Możesz też wysłać tym partaczom wraz z kosztorysem. :D

:rotfl: genialne i będzie najlepszy fake unboxing
Fan klasycznych 2D point 'n' click przygodówek. Monkey Island 1-3, Broken Sword 1-2 oraz Indiana Jones Fate Of Atlantis.
Poradnik - box https://picasaweb.google.com/1152212250 ... AdaniaPudA
Mój kanał na YT: https://www.youtube.com/user/superbravo666/featured

Awatar użytkownika
twig
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 17 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 25 razy

Postautor: twig » 19 marca 2016, 16:13

Sir_Kiełbasa pisze: Możesz też wysłać tym partaczom wraz z kosztorysem. :D

Oni wiedzą, ile kosztowałaby produkcja takiego zestawu - i dlatego zrobili taki jak na filmiku.
Hurra i wciąż szukasz dziur
Gram: ---
Niedawno ukończyłem: Anna's Quest
W sprawach PrzygodoManii piszcie na twig(małpa)przygodomania(kropka)pl
Przygodomania - z miłości do przygodówek. Wszystko o przygodówkach: solucje, recenzje, galerie, łatki, zapisy z gier

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty

Postautor: Sir_Kiełbasa » 19 marca 2016, 16:48

Nfsfan83 pisze: :rotfl: genialne i będzie najlepszy fake unboxing

Do dzieła, trzymam kciuki. :)

twig pisze:Oni wiedzą, ile kosztowałaby produkcja takiego zestawu - i dlatego zrobili taki jak na filmiku.

Zgadzam się - minimalizacja kosztu przy maksymalizacji zysku. Ale pewnie myślą, że gracze nie wiedzą. Chodzi o to, że samemu można zrobić lepiej za mniejsze pieniądze.

Awatar użytkownika
SpokoWap
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy
Kontakt:

Postautor: SpokoWap » 19 marca 2016, 18:16

Ale pendrive jest droższy niż płyta CD :P
Obecnie grane: Krater (PC), Alienation (PS3)
Stacja Sto Słów - moje miejsce w sieci

Awatar użytkownika
twig
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 17 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 25 razy

Postautor: twig » 19 marca 2016, 19:39

SpokoWap pisze:Ale pendrive jest droższy niż płyta CD :P

Tania chińszczyzna - przy dużych nakładach koszt jest niski. Sugerowana cena tego zestawu to 40 funtów - z czego ten pendrive to pewnie coś koło 2 funtów (albo i mniej). I tak wychodzi taniej niże duże pudło, a robi za "gwóźdź programu".
Hurra i wciąż szukasz dziur
Gram: ---
Niedawno ukończyłem: Anna's Quest
W sprawach PrzygodoManii piszcie na twig(małpa)przygodomania(kropka)pl
Przygodomania - z miłości do przygodówek. Wszystko o przygodówkach: solucje, recenzje, galerie, łatki, zapisy z gier

Wróć do „R”