Atlantis: the lost talet - problem z uruchomieniem gry

Awatar użytkownika
wolfman
Poszukiwacz Przygód
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Atlantis: the lost talet - problem z uruchomieniem gry

Postautor: wolfman » 21 stycznia 2016, 23:24

Ja to bym pograł w Atlantis z Cryo Zaginione opowieści. Pobrałem już nawet wersję dvd
Niestety wciąż komunikat i na oryginalnych cd, wersji przerobionych - Uruchom ponownie po włożeniu płyty nr 1 do napędu
Po instalacji zawsze użyłem tego patcha. Ma ktoś jakiś pomysł odnośnie win 10?

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Re: Atlantis: the lost talet - problem z uruchomieniem gry

Postautor: Urszula » 22 stycznia 2016, 07:35

Sprawdź wszystkie patche na naszej stronie - klik
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
wolfman
Poszukiwacz Przygód
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Re: Atlantis: the lost talet - problem z uruchomieniem gry

Postautor: wolfman » 22 stycznia 2016, 09:15

Nic mi to kompletnie dało. Musiałem posłużyć się torrentem i pobrać Atlantis wersja gog. Pożyczyłem sobie pliki startowe , łącznie z exe. Gra jest po polsku. Postacie mają adhd, muzyka czasami gubi nutki, ale to normalne na nowych systemach.
Posiadam trzy oryginały więc, nie miałem wyrzutów sumienia. Zapewne te łatki działają na win7, ale na 10 już nie.
Zapomniałem też dodać, ze jest w necie kopia, która łączy 4cd w jedną całość. Też jej użyłem i do niej wgrałem pliki z wersji Gog.
Nie wiem czy w ten sposób coś kradnę, bo posiadam kilka kopii oryginału, ale na pewno czuję rozczarowanie, że tyle musiałem się nakombinować.
Kompletnie nie zrozumiałe jest dla mnie dlaczego Cryo nie wznowi, bądź inna firma , która ma prawa do tej trylogii. Tyle gier remasterują i odświeżają, a taki hicior znany na całym świecie nie jest kompatybilny z nowymi systemami.

Wróć do „Atlantis: the lost tales”