Atlantis: the lost tales - ocena użytkownika

Co myślisz o grze?

10. Idealna pod każdym względem
9
43%
9. Prawie doskonała
6
29%
8. Świetna z małymi niedociągnięciami
6
29%
7. Dobra, ale czegoś jej brakuje
0
Brak głosów
6. Mogłaby być troszkę lepsza
0
Brak głosów
5. Niczym specjalnym się nie wyróżnia
0
Brak głosów
4. Więcej wad niż zalet
0
Brak głosów
3. Mogło być jeszcze gorzej
0
Brak głosów
2. Kiepska, to mało powiedziane
0
Brak głosów
1. Szkoda pieniędzy i zachodu
0
Brak głosów

Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
SpokoWap
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy
Kontakt:

Re: Atlantis: the lost tales - ocena użytkownika

Postautor: SpokoWap » 17 października 2015, 10:57

Mnie też w przypadku pierwszej odsłony Atlantis nie wkurzała możliwość uśmiercenia Setha. Ba, wręcz przeciwnie, dzięki temu jeszcze bardziej emocjonalnie śledziłem fabułę i kolejne wydarzenia. Śmierć mogła czaić się za każdym rogiem, ale wszystko uzasadniała opowieść ;) Pod tym względem gra przebijała kolejne części serii. Muzyka przepiękna, choć nie tak porażająco jak w kontynuacji. Doskonały polski dubbing. Ciekawe, trudne zagadki. To jedna z tych przygodówek, dla których bez narzekania mógłbym raz do roku tracić pamięć - byle tylko móc znów zagrać ten "pierwszy raz" :D 10/10 w ankiecie.
Obecnie grane: Krater (PC), Alienation (PS3)
Stacja Sto Słów - moje miejsce w sieci

Awatar użytkownika
Pawuloniasty
Podziękował(a): 1 raz

Postautor: Pawuloniasty » 14 lipca 2016, 06:15

Do dziś pamiętam ten nieco siermiężny, polski dubbing, ale nie ma co się dziwić bo ta działalność była wówczas u nas w powijakach. Już wtedy Jarek Boberek pokazywał na co go stać :). Sterowanie, oprawa graficzna dziś nieco trąci myszką, ale nic to - w zamian dostajemy wspaniałą przygodę, bardzo ciekawą fabułę i ogromną dawkę klimatu. Możliwość (i to nierzadko) śmierci głównego bohatera mogła wydawać się irytująca, ale zapewniała też nieco adrenaliny, kazała być stale skupionym na własnych poczynaniach. Klasyka przez duże K, krótko mówiąc. 8/10.

Awatar użytkownika
PawelJasiak
Poszukiwacz Przygód
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Postautor: PawelJasiak » 30 lipca 2016, 20:27

10/10. Gra, na której się wychowałem jako przygodówkowicz. Rzadko się spotyka taką fabułę, a grafika jak na tamte czasy była wyborna. Natomiast muzyka nadal świetna.

Awatar użytkownika
Majkel47
Obserwator
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... &start=160
Podziękował(a): 5 razy

Postautor: Majkel47 » 10 sierpnia 2016, 14:18

Uff... Po wielu latach wreszcie zdobyłem i ukończyłem. Przygody Setha to jedna z najlepszych przygodówek w jakie grałem. Fabuła świetna, muzyka genialna a i mechanika i zagadki dopieszczone i ciekawe. Przyczepić się jedynie muszę do niskiej rozdzielczości teł podczas dialogów. Piksele można liczyć. Ale to tylko szczególik. Aa drugim minusem jest długość gry. Dla mnie, nieco przydługawa. Od Antarktydy już miałem powoli dość. Fragment w Antarktydzie i na Para Nua można było spokojnie wyciąć. Poza tym... Gra zdecydowanie waarta męki jaką jest jej uruchomienie. Daję śmiało 8/10

Wróć do „Atlantis: the lost tales”