Odyseja - problem z przejściem między lokacjami zaświatów

Awatar użytkownika
porfirion
Publicysta
Podziękował(a): 28 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy

Odyseja - problem z przejściem między lokacjami zaświatów

Postautor: porfirion » 12 lipca 2014, 11:27

Z tego, co wiem, w każdej lokacji zaświatów (Pola Elizejskie, Pola Asfodelu, Tartar) trzeba pozbierać składniki do ofiary, by przywołać Tejrezjasza. No i nie wiem, czy ja jestem jakiś ciemny, czy gra jest taka schrzaniona, ale za nic nie mogę znaleźć sposobu na przejście pomiędzy tymi lokacjami (aktualnie tkwię w Tartarze, zrobiłem tam wszystko, co się da i nie mogę ruszyć dalej). Muszę udać się do jakiegoś konkretnego miejsca? Czy z kimś porozmawiać, albo użyć jakiegoś przedmiotu (jakiego)? Niestety w solucji nie zostało to jasno opisane... (niemniej bardzo za nią dziękuję, bo bez niej pewnie bym już wcześniej utknął na dobre).

Z góry dzięki za pomoc :)
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element

Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu

Awatar użytkownika
porfirion
Publicysta
Podziękował(a): 28 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy

Re: Odyseja - problem z przejściem między lokacjami zaświatów

Postautor: porfirion » 13 lipca 2014, 12:21

No i kończy się na tym, że sam sobie odpowiadam ;) Może się przyda dla kogoś innego, kto będzie miał w sobie tyle samozaparcia, by grać w tę grę i dotrzeć aż do tego miejsca...

Poszperałem w necie i się okazało, że trzeba zagrać na fleciku w odpowiednim miejscu każdej lokacji (nieopodal rzeki), a pojawi się Charon na łodzi i zabierze bohatera do innej lokacji zaświatów.
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element

Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu

Awatar użytkownika
Scoffer
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634#p1876
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Re: Odyseja - problem z przejściem między lokacjami zaświatów

Postautor: Scoffer » 28 lipca 2014, 14:30

W solucji w ogóle nie zostało to opisane, więc wielkie dzięki za zwrócenie uwagi na problem :)
Wszystkie drogi przede mną!

Wróć do „Odyseja: w poszukiwaniu Ulissesa”