Szukam pewnej gry

Chcesz zagrać w przygodówkę podobną do.... lub nie pamiętasz tytułu - to pisz
kamaelek

Szukam pewnej gry

Postautor: kamaelek » 22 sierpnia 2019, 21:36

Cześć,

szukam pewnej gry point'n click FPP z roku 2000-2010 bo niestety nie jestem w stanie określić dokładnego roku, grałem w nią jakoś 2009-2012. Jak dobrze zapamiętałem, gra zaczynała się w mieszkaniu w którym były żółte ściany, w jednym pokoju był wieszak z płaszczem. Ogólnie w tym mieszkaniu kontrastowały jasne, żółte barwy. Lokacje wyglądały jak zdjęcia zrobione niezbyt dobrym aparatem. W połowie lub na końcu gry można było wyjść na podwórko (pamiętam że był tam taki ceglany murek z różnymi graffiti). W pewnym momencie gry mogliśmy chyba wejść do jakiegoś starego budynku, meliny w którym nasz bohater dostawał "wizji" w którym widział obraz jakby na czerwono i słyszał różne przerażające dźwięki. Pamiętam że był jeszcze jakiś motyw z rozbitymi porcelanowymi lalkami ale nie pamiętam dokładnie o co z nimi chodziło xD (być może tutaj zmyśliłem, serio nie pamiętam dobrze tej gry) gra CHYBA była po Polsku razem z Polskim dubbingiem(prawdopodobnie Polska gra). Może jeszcze taki nieistotny szczegół - wiem że nagrywał ją jeden polski youtuber i seria miała jakieś 3-4 odcinki niestety nie jestem w stanie sobie przypomnieć jak ten kanał sie nazywał :/ A i podczas rozgrywki chyba mogliśmy wyciągnąć telefon (starą nokie czy coś) i nim operować.

gra prawdopodobnie miała litere A w nazwie choć nie jestem tego aż tak pewien. Jak jeszcze mi sie coś przypomni to dopisze

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 57 razy
Kontakt:

Re: Szukam pewnej gry

Postautor: Vicek » 23 sierpnia 2019, 08:44

A tę serię na YouTube też widziałeś w latach 2009-2012? Wtedy większość przygodówek na YouTube nagrywałem ja, ale nic mi nie pasuje do Twojego opisu.
Część szczegółów mogłaby pasować do Dark Fall 3: zagubione dusze, ale nie jestem przekonany, czy chodzi Ci o tę grę.

Może być to jeszcze Darkness Within.
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
Scoffer
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634#p1876
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 4 razy

Postautor: Scoffer » 24 sierpnia 2019, 21:38

Nie wiem czemu, ale opis kojarzy mi się z Sublustrum.
Wszystkie drogi przede mną!

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Przygodożerca
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 19 razy

Postautor: Sir_Kiełbasa » 26 sierpnia 2019, 13:12

Może chodzi o nieco starszą A.D. 2044.

Wróć do „Szukam gry przygodowej”