Virtual Verse

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 120 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 128 razy

Virtual Verse

Postautor: Urszula » 13 marca 2019, 00:09

Virtual Verse.jpg

VirtuaVerse to dystopijna, cyberpunkowa przygodówka stworzona przez Theta Division Games. Rzecz się dzieje w niedalekiej przyszłości, gdzie zwyciężyła sztuczna inteligencja. Władza stała się przestarzała, i ludzkość migruje do świata rządzonego przez globalną sieć neuronową.
Gracz wciela się w buntownika, outsidera, który nie chce się podporządkować nowemu systemowi. Zarabiając na życie jako przemytnik pirackich gadżetów dowiaduje się, że jego dziewczyna zniknęła, pozostawiając na lustrze tajemnicze graffiti. Nathan, rozwiązując zagadkowe znikniecie swojej dziewczyny, niechcący rusza w nieoczekiwaną podróż z udziałem technomancerów, rebeliantów graffiti AR, archeologii cyfrowej, epickich cyberwarów i rozpusty rzeczywistości wirtualnej. Choć świat przedstawiony w grze jest bardzo futurystyczny, to jednak cała grafika w stule retro z modnymi tak ostatnio pikselami. Ma to być klasyczna gra wskaż i kliknij z łamigłówkami opartymi wyłącznie na fabule. Nie jest jeszcze znana data premiery.

Steam Strona domowa Facebook Twitter

Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=BONQxF4Gkj0
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Scoffer
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634#p1876
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 4 razy

Re: Virtual Verse

Postautor: Scoffer » 25 marca 2019, 10:54

Argh, znowu to samo. Jak już wychodzi gra w klimatach scifi, to pixel art siedzi jej na plecach :/
Wszystkie drogi przede mną!

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Przygodożerca
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Postautor: Sir_Kiełbasa » 25 marca 2019, 13:18

No i jeszcze kolorystyka, która ma chyba nawiązywać to kart typu CGA. Dużo tu różów, co mi do sf nie pasuje. Warto obejrzeć filmik w 144p. Bardzo się poprawia jakość ogólnie, choć jest problem z odczytaniem dialogów. Szkoda, że w grze nie da się tak zrobić. :)

Awatar użytkownika
Annica
Moderator
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy

Postautor: Annica » 25 marca 2019, 17:21

A mnie się podoba, nie lubię się doczekać :)
Kontakt w sprawach forum: annica(at)przygodomania(kropka)pl
Mój kanał na YT: KLIK

Wróć do „Gry na PC oraz inne platformy”