Kapia

Czy chcesz zagrać w ten tytuł?

Tak
0
Brak głosów
Nie
0
Brak głosów
Jeszcze nie wiem
1
100%
 
Liczba głosów: 1

Awatar użytkownika
ZenekZombie
Moderator
Posty: 2293
Rejestracja: 19 października 2014, 14:19
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=30700#p30700
Podziękował(a): 47 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 45 razy
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Kapia

Postautor: ZenekZombie » 16 stycznia 2018, 12:55

Zanurz się w wyjątkowym świecie KAPII, aby pomóc liderowi przegranych w rozszyfrowaniu wiadomości, które mogą zakończyć wojnę. Porozmawiaj z osobliwymi mieszkańcami kopuły, dołącz do śledztwa, znajdź wskazówki i świadectwa, by odkryć prawdę stojącą za brutalną tragedią, która podzieliła świat.

https://youtu.be/R3miy-4WE_I

PROLOGUE
Rys historyczny
Unia Narodów upadła. Ekonomicznie rozwinięte kraje zachodnie utworzyły koalicję "Zachód" i odłączyły się od "Uni". Zgodnie z pierwszym akapitem nowo napisanej "Zachodniej księgi prawa" stwierdzono, iż zachodnia koalicja nie zapewni żadnej pomocy krajom rozwijającym się. Sprowokowało to powstanie słabszej koalicji "Wschód". Rządy narzuciły segregację i propagandę. "Zachód" wprowadza w życie swój niezależny plan rozwojowy bez ekonomicznie niestabilnego wschodu. Tymczasem rząd wschodni narzuca "programy poprawy moralnej" w celu wyeliminowania oznak zachodnich wpływów. Propaganda podsycała nieufność, pogłębiła podział, położyła kres wolności prasy i słowa. Konflikt i nieufność przerodziły się w nienawiść: ci, którzy kiedyś byli dobrymi sąsiadami, stali się zaprzysięgłymi wrogami. "Wschód" zbudował bazę na Księżycu, aby zapewnić większe bezpieczeństwo, ale baza nie sprawdziła się, gdy wybuchła wojna.

https://youtu.be/VJZ-1Y57Uk8

GAMEPLAY
Nie martw się, będzie to zabawna postapokalipsa!
Odłożymy na bok zagmatwaną politykę. Dowcipne postacie kontrastują z ponurą postapokaliptyczną scenerią. Dzięki rozmowom poznasz ekscentrycznych i często zabawnych mieszkańców kopuły.

Masz już dość rozmawiania? Nie ma problemu!
Wszyscy uwielbiają brać sprawy w swoje ręce ... prawda? Ok, nawet jeśli nie jesteś tak przebiegły, wciąż możesz znaleźć się w KAPIA. Szukaj przydatnych przedmiotów, aby je naprawić, popsuć lub zhakować swoją drogę przez grę. Myśl nieszablonowo, a twoja kreatywność zostanie nagrodzona.

Pozwól się zaskoczyć!
Wszystko w KAPIA jest wyjątkowe: postacie, dialogi, środowisko i oczywiście ty - nasza publiczność. Spontaniczne spotkania i happeningi dają złudzenie przygodowej rzeczywistości. Ponieważ w KAPIA, jest tak jak w prawdziwym życiu, rezultaty są nieprzewidywalne.

Gra wyjść ma w 2018 roku i według informacji na Steamie zostanie ona spolszczona :)

STRONA DOMOWA / PRESS KIT - OBRAZKI / FACEBOOK / INDIE.DB
https://youtu.be/qLXLcWT9OGU
kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl
Filmy Youtube - link

Wróć do „Gry na PC oraz inne platformy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości