Columnae: A Past Under Construction

Czy chcesz zagrać w ten tytuł?

Tak
1
25%
Nie
1
25%
Jeszcze nie wiem
2
50%
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
ZenekZombie
Moderator
Posty: 2293
Rejestracja: 19 października 2014, 14:19
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=30700#p30700
Podziękował(a): 47 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 45 razy
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Columnae: A Past Under Construction

Postautor: ZenekZombie » 13 stycznia 2018, 18:54

Obrazek
Columnae: A Past Under Construction to nieliniowy point&click osadzony w postapokaliptycznym, steampunkowym świecie. Jej premiera przewidziana jest na 2018 rok.

Columnae: A Past Under Construction rozgrywa się w świecie zrujnowanym przez katastrofę ekologiczną, która pozostawiła powierzchnię Ziemi nieprzystosowaną do zamieszkania. Historia koncentruje się na społeczeństwie wywodzącym się od ludzi, którzy nie mogli pozwolić sobie na zamieszkanie w "mieście w chmurach", zwanym Deus, kiedy zbliżała się katastrofa ekologiczna. Deus to zamknięte miasto zbudowane na gigantycznych metalowych filarach - Columnae. Pod nimi została zbudowana ogromna podziemna maszyna, zwana Machina, mająca na celu automatyczne wyodrębnianie i przetwarzanie zasobów oraz przesyłanie ich rurami Columnae do Deus. Społeczeństwo żyjące teraz wewnątrz kolumn osiadło tam, próbując uciec przed śmiercionośnym środowiskiem na powierzchni, po tym, jak Deus został zamknięty. Odtąd nie mieli kontaktu z mieszkańcami Deus i pasożytowali na zasobach przechodzących przez kolumny. Jednak żyjący tam ludzie nie są sami niewinni - walka o władzę, korupcja, kłamstwa, manipulacje polityczne i ubóstwo są obecne wśród mieszkańców Columnae.

Columnae wprowadza zabieg retrocausality, który wraz z nieliniową naturą rozgrywki pozwala graczowi wpływać nie tylko na przyszłość, ale także na przeszłość głównego bohatera i otaczającego go świata. Gra jest podzielona na osiem rozdziałów, ale kolejność grania nie jest chronologiczna. W zależności od akcji, które gracz wybierze w każdym rozdziale gry, rozdziały, które mają zostać rozegrane, zostaną umieszczone w odpowiedniej "wersji" przeszłości lub przyszłości.


STRONA INTERNETOWA / KICKSTARTER / FACEBOOK / TWITTER
PRESS KIT - OBRAZKI / DEMO / DEMO / INDIEDB


Obrazek

https://youtu.be/JIgjx0jnQHs
https://www.youtube.com/watch?v=x4AItrTgSNQ&
kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl
Filmy Youtube - link

Wróć do „Gry na PC oraz inne platformy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość