The Council

Czy chcesz zagrać w ten tytuł?

Tak
1
100%
Nie
0
Brak głosów
Jeszcze nie wiem
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 1

Awatar użytkownika
ZenekZombie
Moderator
Posty: 2094
Rejestracja: 19 października 2014, 14:19
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=30700#p30700
Lokalizacja: Częstochowa/Lublin
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 42 razy
Płeć: Kobieta
Kontakt:

The Council

Postautor: ZenekZombie » 22 grudnia 2017, 15:11

Obrazek
Akcja The Council rozpoczyna się w 1793 roku, gracz wcieli się w Louisa de Richeta, członka sekretnego stowarzyszenia, który został zaproszony na prywatną wyspę gdzieś nad brzegiem Anglii przez enigmatycznego Lorda Mortimera. Zebrana tam śmietanka towarzyska składa się m.in z samego Napoleona Bonaparte i prezydenta dopiero co utworzonych Stanów Zjednoczonych - George'a Washingtona. Niestety, nie wszystko jest takie kolorowe, jakby się wydawało, matka głównego bohatera nie tak dawno zaginęła na rzeczonej wyspie, a każdy ze znamienitych gości ma własne sekrety i cele.

Głównym elementem gameplayu The Council będzie tzw. Social Influence system, który polega na manipulowaniu i manewrowaniu napotkanymi bohaterami. Podczas konfrontacji wykorzystując umiejętności i ograniczone zasoby, będzie można zdobyć przewagę i osiągnąć pożądany rezultat. Gracze zostaną nagrodzeni za wiedzę na temat słabości i mocnych stron każdej z postaci, a także za dokładność wcześniejszych poszukiwań i śledztwa. W trakcie rozgrywki, każde zadanie będzie można rozwiązywać na wieloraki sposób, pomoże nam w tym zestaw 15 różnych cech - użyj dyplomacji, zgłęb wiedzę okultystyczną, lub przeprowadź detektywistyczne śledztwo - to tylko niektóre z dostępnych możliwości. Niepowodzenie wcale nie oznaczać będzie końca gry, każda akcja będzie mieć swoje konsekwencje, te krótkotrwałe, jak i długotrwałe, żadnej akcji nie będzie można cofnąć. Rezultat działań jest trwały i może skutkować oszpeceniem bohatera lub rozwojem cech, które pomagają lub przeszkadzają w reszcie przygód gracza.

Twórcy planują zamknąć przygodę w 5 epizodach, z czego pierwszy pojawi się w lutym 2018 i będzie nosić tytuł THE MAD ONES. Gra wyjdzie na PC, Playstation 4 i Xbox One.


STRONA INTERNETOWA / FACEBOOK / TWITTER / PRESS KIT - OBRAZKI

Obrazek Obrazek Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=ACrUp0cd5OA
kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl
Filmy Youtube - link

Wróć do „Gry na PC oraz inne platformy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości