Hidden Agenda - kooperacyjna gra przygodowa

Czy chcesz zagrać w ten tytuł?

Tak
1
50%
Nie
0
Brak głosów
Jeszcze nie wiem
1
50%

Liczba głosów: 2

Awatar użytkownika
ZenekZombie
Moderator
Podziękował(a): 43 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 38 razy

Hidden Agenda - kooperacyjna gra przygodowa

Postautor: ZenekZombie » 13 listopada 2017, 23:17

Hidden Agenda to gra z serii PlayLink na PlayStation 4, która wraz z pięciorgiem znajomych pozwala ci przeprowadzić śledztwo i namierzyć niesławnego zabójcę, tzw. „trapera”. Podejmuj trudne wybory i decyduj o losie ludzi, których poznasz po drodze. Czy możesz zaufać osobom, siedzącym obok, na kanapie?

Czy utrzymasz nerwy na wodzy w polowaniu na niesławnego zabójcę - trapera? Użyj urządzenia mobilnego, aby przeprowadzać śledztwa, gromadzić dowody i otrzymywać prywatne wiadomości oraz sekretne cele, które pomogą ci rozwiązać tajemnicę lub przeszkodzić rywalom. Podejmuj trudne decyzje i wpływaj na wielokierunkową fabułę w thrillerze kryminalnym z serii PlayLink, dostępnym wyłącznie na PS4. Grę stworzyli producenci Until Dawn, studio Supermassive Games, a więc nigdy nie wiesz, kto czyha na ciebie w mrocznych zakamarkach.

Od samego początku możesz spodziewać się nieoczekiwanych zwrotów akcji - zaproś do gry maksymalnie pięcioro znajomych, z których każdy będzie miał jakiś cel do osiągnięcia. Czy będziesz dążyć do realizacji wspólnego zadania czy rywalizować z innymi? Wpływ to władza, a każdy wybór może zmienić rozwijającą się historię. Jak daleko się posuniesz, aby zrealizować własny ukryty cel?
Premiera: 22 Listopada 2017
opis producenta

PLAYSTATION 4

https://youtu.be/8Qau-6RTc8A
https://youtu.be/YJL7PmWWlQI
kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
UpartaZołza
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Re: Hidden Agenda - kooperacyjna gra przygodowa

Postautor: UpartaZołza » 14 listopada 2017, 19:37

Wygląda to ciekawie, podoba mi się :okok: Po raz kolejny żałuję, że nie posiadam PS4. Cóż, pozostaje mi tylko namówić chłopaka na wspólne granie na jego konsoli :E
Aut viam inveniam aut faciam.
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 28 razy

Postautor: kassiopestka » 15 listopada 2017, 14:29

Bardzo fajny pomysł. A ja się pewnie w końcu złamię i kupię. Aczkolwiek nieprędko.

Awatar użytkownika
ZenekZombie
Moderator

Postautor: ZenekZombie » 15 listopada 2017, 14:31

Ja chętnie pogram, Until Dawn mi się podobało, więc pewnie i ta gra mi się spodoba. Muszę tylko znaleźć parę osób chętnych do zabawy...

kassiopestka pisze:A ja się pewnie w końcu złamię i kupię. Aczkolwiek nieprędko.

Kup! Kup! Kup! :diabel:

Awatar użytkownika
UpartaZołza
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Postautor: UpartaZołza » 15 listopada 2017, 15:06

kassiopestka pisze:Bardzo fajny pomysł. A ja się pewnie w końcu złamię i kupię. Aczkolwiek nieprędko.

Ja się nie będę łamać i kupię, mam to w planach od bardzo dawna, ale ciągle brak funduszy :(
[Chociaż może po prostu poczekam aż mój chłopak się do mnie wprowadzi z konsolą :rotfl2: ]

A tak wracając do tematu gier - ooj, jak bardzo chciałabym pograć w Until Dawn :D
Aut viam inveniam aut faciam.
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 28 razy

Postautor: kassiopestka » 15 listopada 2017, 18:49

Może zbiórkę ogłoszę na Kickstarterze. "Jedna taka, kompletnie szurnięta, kocha przygodówki i tak by sobie pograła na PS4. W ramach podziękowania za sypnięcie groszem nagra filmik z dowolnej gry i przysięga, że będzie siedzieć przed ekranem w samym tylko... kostiumie płetwonurka". :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Awatar użytkownika
ZenekZombie
Moderator

Postautor: ZenekZombie » 15 listopada 2017, 19:42

Jak ludzie płacą za oglądanie innych jak jedzą, to nie zdziwiłabym się, gdyby ktoś się dorzucił. Może jakiś miłośnik kostiumów płetwonurka xd

UpartaZołza pisze:A tak wracając do tematu gier - ooj, jak bardzo chciałabym pograć w Until Dawn :D

Zagraj! Zagraj! Zagraj... :diabel:
A tak serio, to jest naprawdę niezła gra. Trzyma w napięciu i każe zastanawiać się nad kolejnym ruchem i jego konsekwencjami. I nawet nieźle straszy :strach:

Wróć do „Gry na PC oraz inne platformy”