Filary ziemi

Awatar użytkownika
Domino
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 4 razy

Re: The Pillars of the Earth

Postautor: Domino » 17 lipca 2017, 20:56

Porównuje do innych wydań premium technlandu : Everspace Big Bang Edition - w pudełku znajdują się: dwustronny plakat, pocztówki, artbook, płyta z soundtrackiem.
Serial Cleaner - Edycja Premium gra, soundtrack cyfrowy, pocztówki z miejsc zbrodni, wizytówka Cleanera, zestaw naklejek, plakat, zawieszka na drzwi, fan kit cyfrowy.
Beat Cop - Edycja Specjalna zawiera: grę Beat Cop, panoramę Brooklynu, cyfrowy soundtrack, cyfrowy fankit, drukowany plakat, drukowane akta sprawy - nawet ta lepiej wygląda.
Edycja Shogun Edition gry Shadow Tactics: Blades of Shogun zawiera: Grę Shadow Tactics: Blades of Shogun, CD z soundtrackiem, Mapę i plakat, Artbook i poradnik (ponad 100 stron), Pocztówki, Karty postaci, Rozpiskę klawiszy, Certyfikat ninja, Kolekcjonerskie pudełko.

I tylko tyle w porównaniu z tymi edycjami The Pillars of the Earth jest naprawdę biedna. A że są gorsi wydawcy to wiem, ale techland przyzwyczaił mnie do trochę wyższego standardu :)

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 99 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 119 razy

Postautor: Urszula » 17 lipca 2017, 21:04

Widocznie tym razem się nie udało.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Domino
Publicysta

Postautor: Domino » 17 lipca 2017, 21:06

Co nie zmienia faktu, że i tal kupię bo końcu do gra Daedalic, a mam do nich zaufanie.

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 32 razy

Postautor: Adam_OK » 17 lipca 2017, 21:21

Domino pisze:Porównuje do innych wydań premium technlandu : Everspace Big Bang Edition - w pudełku znajdują się: dwustronny plakat, pocztówki, artbook, płyta z soundtrackiem.
Serial Cleaner - Edycja Premium gra, soundtrack cyfrowy, pocztówki z miejsc zbrodni, wizytówka Cleanera, zestaw naklejek, plakat, zawieszka na drzwi, fan kit cyfrowy.
Beat Cop - Edycja Specjalna zawiera: grę Beat Cop, panoramę Brooklynu, cyfrowy soundtrack, cyfrowy fankit, drukowany plakat, drukowane akta sprawy - nawet ta lepiej wygląda.
Edycja Shogun Edition gry Shadow Tactics: Blades of Shogun zawiera: Grę Shadow Tactics: Blades of Shogun, CD z soundtrackiem, Mapę i plakat, Artbook i poradnik (ponad 100 stron), Pocztówki, Karty postaci, Rozpiskę klawiszy, Certyfikat ninja, Kolekcjonerskie pudełko.

I tylko tyle w porównaniu z tymi edycjami The Pillars of the Earth jest naprawdę biedna. A że są gorsi wydawcy to wiem, ale techland przyzwyczaił mnie do trochę wyższego standardu :)

A czy ty nie wymieniłeś przypadkiem edycji kolekcjonerskich i nie porównujesz ich z wydaniem standardowym?!
Czasem trzeba się cofnąć, aby móc pójść dalej.
Moja lista gier ukończonych
W sprawach forum i www piszcie: adam_ok(at)przygodomania.pl

Awatar użytkownika
Domino
Publicysta

Postautor: Domino » 17 lipca 2017, 22:45

Cóż patrząc na fb techlandu to oni wyróżniają przy grach na pc edycje standard czyli sama gra np. Beholder i edycje premium czyli takie, które mają dodatki np. Serial Cleaner. A ostania edycja kolekcjonerska od techlandu to Torment: Tides Of Numenera. Nie liczę dystrybucji kolecjonerk jak było to np. przy Personie 5.

Awatar użytkownika
pi_kor
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 16 razy
Kontakt:

Re: Filary ziemi

Postautor: pi_kor » 16 grudnia 2017, 13:57

Przyglądał się ktoś między tymi wyborami? Zmienia się coś konkretnie czy tylko pierdółki ostatecznie idą do tego samego?
Patch do The Longest Journey na Windows 7/10 KLIK

kamilpikora.pl

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 99 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 119 razy

Postautor: Urszula » 31 marca 2018, 17:57

Premiera trzeciej księgi już za nami. Nikt kompletnie nikt nie pisał o tym. Nawet Techland, który jest wydawcą gry w wersji pl. :(
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Wiesiek Iwaniec
Poszukiwacz Przygód
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Postautor: Wiesiek Iwaniec » 05 kwietnia 2018, 19:08

Mam problem z uruchomieniem filarów ziemi po ostatniej aktualizacji.
Parę razy udało Mi się włączyć grę , ale avast grę Mi zablokował, przenosząc jakiś plik do kwarantanny,a steam próbuje ją bezskutecznie w kółko naprawić i nie da się jej uruchomić.
Czy ktoś miał podobny problem?
Gra jest jest legalna, a problemy pojawiły się po premierze ostatniej części.
Obecnie instaluję ją od początku.
Czy to problem avasta czy jakiś inny szkopuł.

Awatar użytkownika
MrPepka
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 6 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 17 razy

Postautor: MrPepka » 05 kwietnia 2018, 19:11

Wyłącz Avasta. Proste

Awatar użytkownika
Wiesiek Iwaniec
Poszukiwacz Przygód
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Postautor: Wiesiek Iwaniec » 05 kwietnia 2018, 19:14

Dzięki spróbuję.
Pomogło, w avascie wykluczyłem Filary Ziemi ze skanowania i na razie spokój.
Ostatnio zmieniony 08 kwietnia 2018, 20:28 przez Wiesiek Iwaniec, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 92 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 31 razy

Postautor: kassiopestka » 07 kwietnia 2018, 02:36

pi_kor pisze:Przyglądał się ktoś między tymi wyborami? Zmienia się coś konkretnie czy tylko pierdółki ostatecznie idą do tego samego?

Niektóre rzeczy zmienia dość konkretnie, łącznie z tym, że w efekcie naszych wyborów, pewne postacie mają szansę przeżyć lub nie.

Awatar użytkownika
stfns
Podziękował(a): 2 razy

Postautor: stfns » 26 maja 2018, 11:57

Filary są w czerwcowej paczce Humble Monthly. Gdyby ktoś nie był zaznajomiony to w skrócie jest to paczka, z której odsłaniają 1-3 gry i na początku następnego miesiąca otrzymuje się całą paczkę, która zawiera około 8-9 gier w cenie 12$. Więc w tym przypadku za około 40zł dostajemy m.in. Filary i Destiny 2 plus kilka innych gier, które zostaną odsłonięte na początku czerwca. Link do Humble Monthly (to reflink, przyznaję się od razu) gdyby ktoś był zainteresowany. Plus działa to na zasadzie miesięcznej subskrypcji, więc warto kupić i od razu anulować.

Wróć do „Ken Follett: filary ziemi”