The Pillars of the Earth

Czy chcesz zagrać w ten tytuł?

Tak
5
83%
Nie
0
Brak głosów
Jeszcze nie wiem
1
17%

Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 103 razy

Re: The Pillars of the Earth

Postautor: Urszula » 17 lipca 2017, 14:50

Fragment najnowszej powieści Kena Folletta jednym z dodatków Edycji Kingsbridge gry Filary Ziemi

Wydawnictwo Techland ma przyjemność przedstawić zawartość Edycji Kingsbridge gry Filary Ziemi - przygodówki opartej o bestsellerową powieść Kena Folletta pod tym samym tytułem. Dzięki współpracy z Wydawnictwem Albatros w pudełku z grą znajdzie się m.in. fragment nadchodzącej książki autora Filarów Ziemi – "Słup Ognia". Gra w Edycji Kingsbridge dostępna będzie od 15 sierpnia za 79,90 zł.

Książka Folletta, na której bazuje gra, trafiła do rąk 26 milionów czytelników. W komputerowych Filarach Ziemi gracz wcieli się w jedną z trzech postaci: Jacka, Alienę oraz Philipa. Dzięki eksploracji, decyzjom oraz dialogom zmieni bieg wydarzeń z kart powieści.

"Powieść Filary Ziemi to światowy fenomen, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze wydanie było atrakcyjne zarówno dla fanów gier jak i fanów książek. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się dołączyć do niego fragment nowej powieści Folletta. To jedyna okazja w Polsce, by zapoznać się z początkiem książki przed jej wrześniową premierą
- MÓWI DYREKTOR MARKETINGU I PR WYDAWNICTWA TECHLAND, TOMASZ GAWLIKOWSKI."

large_FilaryZiemi_wizualizacja_Edycji_Kingsbridge.jpg

W skład Edycji Kingsbridge wejdą:
- gra Filary Ziemi
- fragment powieści "Słup Ognia"
- zakładka do książki z motywami z Filarów Ziemi
- cyfrowa ścieżka dźwiękowa z gry

Filary Ziemi we wzbogaconej dodatkami pudełkowej Edycji Kingsbridge dostępne będą od 15 sierpnia w cenie 79,90 zł.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Domino
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Postautor: Domino » 17 lipca 2017, 19:08

Cieszę się, że ta gra wychodzi u nas. Ale niestety edycja jest biedna i nie ma nic ciekawego :(

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator
Podziękował(a): 26 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 28 razy

Postautor: Adam_OK » 17 lipca 2017, 19:17

Domino pisze:Cieszę się, że ta gra wychodzi u nas. Ale niestety edycja jest biedna i nie ma nic ciekawego :(

Jak na edycję podstawową (nie kolekcjonerską) nie jest źle, choć nie da się ukryć, że zeszłoroczna Deponia Doomsday miała bogatsze wydanie za niższą cenę. Z drugiej strony porównując to wydanie z wydaniem Syberii 3, które premierowo kosztowało prawie drugie tyle, co ta gra, to naprawdę nie ma co narzekać.
Czasem trzeba się cofnąć, aby móc pójść dalej.
Moja lista gier ukończonych
W sprawach forum i www piszcie: adam_ok(at)przygodomania.pl

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 17 lipca 2017, 19:18

Syberia 3 - wydanie zwykłe 150 zł
Sherlock Holmes: The Devils Daughter - Wersja Cyfrowa - 122 zł.
Naprawdę uważasz, że to co proponuje Techland za 80 zł jest biedne, porównując wydania gier przez cdp.pl?
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

Awatar użytkownika
Domino
Publicysta

Postautor: Domino » 17 lipca 2017, 20:56

Porównuje do innych wydań premium technlandu : Everspace Big Bang Edition - w pudełku znajdują się: dwustronny plakat, pocztówki, artbook, płyta z soundtrackiem.
Serial Cleaner - Edycja Premium gra, soundtrack cyfrowy, pocztówki z miejsc zbrodni, wizytówka Cleanera, zestaw naklejek, plakat, zawieszka na drzwi, fan kit cyfrowy.
Beat Cop - Edycja Specjalna zawiera: grę Beat Cop, panoramę Brooklynu, cyfrowy soundtrack, cyfrowy fankit, drukowany plakat, drukowane akta sprawy - nawet ta lepiej wygląda.
Edycja Shogun Edition gry Shadow Tactics: Blades of Shogun zawiera: Grę Shadow Tactics: Blades of Shogun, CD z soundtrackiem, Mapę i plakat, Artbook i poradnik (ponad 100 stron), Pocztówki, Karty postaci, Rozpiskę klawiszy, Certyfikat ninja, Kolekcjonerskie pudełko.

I tylko tyle w porównaniu z tymi edycjami The Pillars of the Earth jest naprawdę biedna. A że są gorsi wydawcy to wiem, ale techland przyzwyczaił mnie do trochę wyższego standardu :)

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Postautor: Urszula » 17 lipca 2017, 21:04

Widocznie tym razem się nie udało.
Moje gry

Awatar użytkownika
Domino
Publicysta

Postautor: Domino » 17 lipca 2017, 21:06

Co nie zmienia faktu, że i tal kupię bo końcu do gra Daedalic, a mam do nich zaufanie.

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator
Podziękował(a): 26 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 28 razy

Postautor: Adam_OK » 17 lipca 2017, 21:21

Domino pisze:Porównuje do innych wydań premium technlandu : Everspace Big Bang Edition - w pudełku znajdują się: dwustronny plakat, pocztówki, artbook, płyta z soundtrackiem.
Serial Cleaner - Edycja Premium gra, soundtrack cyfrowy, pocztówki z miejsc zbrodni, wizytówka Cleanera, zestaw naklejek, plakat, zawieszka na drzwi, fan kit cyfrowy.
Beat Cop - Edycja Specjalna zawiera: grę Beat Cop, panoramę Brooklynu, cyfrowy soundtrack, cyfrowy fankit, drukowany plakat, drukowane akta sprawy - nawet ta lepiej wygląda.
Edycja Shogun Edition gry Shadow Tactics: Blades of Shogun zawiera: Grę Shadow Tactics: Blades of Shogun, CD z soundtrackiem, Mapę i plakat, Artbook i poradnik (ponad 100 stron), Pocztówki, Karty postaci, Rozpiskę klawiszy, Certyfikat ninja, Kolekcjonerskie pudełko.

I tylko tyle w porównaniu z tymi edycjami The Pillars of the Earth jest naprawdę biedna. A że są gorsi wydawcy to wiem, ale techland przyzwyczaił mnie do trochę wyższego standardu :)

A czy ty nie wymieniłeś przypadkiem edycji kolekcjonerskich i nie porównujesz ich z wydaniem standardowym?!
Czasem trzeba się cofnąć, aby móc pójść dalej.
Moja lista gier ukończonych
W sprawach forum i www piszcie: adam_ok(at)przygodomania.pl

Awatar użytkownika
Domino
Publicysta

Postautor: Domino » 17 lipca 2017, 22:45

Cóż patrząc na fb techlandu to oni wyróżniają przy grach na pc edycje standard czyli sama gra np. Beholder i edycje premium czyli takie, które mają dodatki np. Serial Cleaner. A ostania edycja kolekcjonerska od techlandu to Torment: Tides Of Numenera. Nie liczę dystrybucji kolecjonerk jak było to np. przy Personie 5.

Wróć do „Gry na PC oraz inne platformy”