Hidden agenda: ukryty plan - kooperacyjna gra przygodowa

ODPOWIEDZ

Czy chcesz zagrać w ten tytuł?

Tak
1
50%
Nie
0
Brak głosów
Jeszcze nie wiem
1
50%
 
Liczba głosów: 2

Awatar użytkownika
ZenekZombie
Administrator
Posty: 2427
Rejestracja: 19 października 2014, 14:19
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=30700#p30700
Podziękował(a): 54 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 49 razy
Płeć:
Kontakt:

Hidden agenda: ukryty plan - kooperacyjna gra przygodowa

Post autor: ZenekZombie » 13 listopada 2017, 23:17

Hidden Agenda to gra z serii PlayLink na PlayStation 4, która wraz z pięciorgiem znajomych pozwala ci przeprowadzić śledztwo i namierzyć niesławnego zabójcę, tzw. „trapera”. Podejmuj trudne wybory i decyduj o losie ludzi, których poznasz po drodze. Czy możesz zaufać osobom, siedzącym obok, na kanapie?

Czy utrzymasz nerwy na wodzy w polowaniu na niesławnego zabójcę - trapera? Użyj urządzenia mobilnego, aby przeprowadzać śledztwa, gromadzić dowody i otrzymywać prywatne wiadomości oraz sekretne cele, które pomogą ci rozwiązać tajemnicę lub przeszkodzić rywalom. Podejmuj trudne decyzje i wpływaj na wielokierunkową fabułę w thrillerze kryminalnym z serii PlayLink, dostępnym wyłącznie na PS4. Grę stworzyli producenci Until Dawn, studio Supermassive Games, a więc nigdy nie wiesz, kto czyha na ciebie w mrocznych zakamarkach.

Od samego początku możesz spodziewać się nieoczekiwanych zwrotów akcji - zaproś do gry maksymalnie pięcioro znajomych, z których każdy będzie miał jakiś cel do osiągnięcia. Czy będziesz dążyć do realizacji wspólnego zadania czy rywalizować z innymi? Wpływ to władza, a każdy wybór może zmienić rozwijającą się historię. Jak daleko się posuniesz, aby zrealizować własny ukryty cel?
Premiera: 22 Listopada 2017
opis producenta
kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl
Filmy Youtube - link

Awatar użytkownika
UpartaZołza
Przyjaciel forum
Posty: 593
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:28
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Re: Hidden Agenda - kooperacyjna gra przygodowa

Post autor: UpartaZołza » 14 listopada 2017, 19:37

Wygląda to ciekawie, podoba mi się :okok: Po raz kolejny żałuję, że nie posiadam PS4. Cóż, pozostaje mi tylko namówić chłopaka na wspólne granie na jego konsoli :E
Aut viam inveniam aut faciam.
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Posty: 4851
Rejestracja: 04 stycznia 2012, 21:04
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 332 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 82 razy
Płeć:

Re: Hidden Agenda - kooperacyjna gra przygodowa

Post autor: kassiopestka » 15 listopada 2017, 14:29

Bardzo fajny pomysł. A ja się pewnie w końcu złamię i kupię. Aczkolwiek nieprędko.
Moja kolekcja przygodówek
Ostatnio ukończone: Justin Wack and the Big Time Hack
Gram: Crowns and Pawns Kingdom of Deceit
W kolejce: Champy the Useless Vampire, BROK the InvestiGator
Czaję się na: The Season of the Warlock, PRIM, The Adventures of Bryan Scott, A Little Less Desperation, A Twisted Tale

Awatar użytkownika
ZenekZombie
Administrator
Posty: 2427
Rejestracja: 19 października 2014, 14:19
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=30700#p30700
Podziękował(a): 54 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 49 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Hidden Agenda - kooperacyjna gra przygodowa

Post autor: ZenekZombie » 15 listopada 2017, 14:31

Ja chętnie pogram, Until Dawn mi się podobało, więc pewnie i ta gra mi się spodoba. Muszę tylko znaleźć parę osób chętnych do zabawy...
kassiopestka pisze:A ja się pewnie w końcu złamię i kupię. Aczkolwiek nieprędko.
Kup! Kup! Kup! :diabel:
kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl
Filmy Youtube - link

Awatar użytkownika
UpartaZołza
Przyjaciel forum
Posty: 593
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:28
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Re: Hidden Agenda - kooperacyjna gra przygodowa

Post autor: UpartaZołza » 15 listopada 2017, 15:06

kassiopestka pisze:Bardzo fajny pomysł. A ja się pewnie w końcu złamię i kupię. Aczkolwiek nieprędko.
Ja się nie będę łamać i kupię, mam to w planach od bardzo dawna, ale ciągle brak funduszy :(
[Chociaż może po prostu poczekam aż mój chłopak się do mnie wprowadzi z konsolą :rotfl2: ]

A tak wracając do tematu gier - ooj, jak bardzo chciałabym pograć w Until Dawn :D
Aut viam inveniam aut faciam.
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Posty: 4851
Rejestracja: 04 stycznia 2012, 21:04
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 332 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 82 razy
Płeć:

Re: Hidden Agenda - kooperacyjna gra przygodowa

Post autor: kassiopestka » 15 listopada 2017, 18:49

Może zbiórkę ogłoszę na Kickstarterze. "Jedna taka, kompletnie szurnięta, kocha przygodówki i tak by sobie pograła na PS4. W ramach podziękowania za sypnięcie groszem nagra filmik z dowolnej gry i przysięga, że będzie siedzieć przed ekranem w samym tylko... kostiumie płetwonurka". :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Moja kolekcja przygodówek
Ostatnio ukończone: Justin Wack and the Big Time Hack
Gram: Crowns and Pawns Kingdom of Deceit
W kolejce: Champy the Useless Vampire, BROK the InvestiGator
Czaję się na: The Season of the Warlock, PRIM, The Adventures of Bryan Scott, A Little Less Desperation, A Twisted Tale

Awatar użytkownika
ZenekZombie
Administrator
Posty: 2427
Rejestracja: 19 października 2014, 14:19
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&p=30700#p30700
Podziękował(a): 54 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 49 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Hidden Agenda - kooperacyjna gra przygodowa

Post autor: ZenekZombie » 15 listopada 2017, 19:42

Jak ludzie płacą za oglądanie innych jak jedzą, to nie zdziwiłabym się, gdyby ktoś się dorzucił. Może jakiś miłośnik kostiumów płetwonurka xd
UpartaZołza pisze:A tak wracając do tematu gier - ooj, jak bardzo chciałabym pograć w Until Dawn :D
Zagraj! Zagraj! Zagraj... :diabel:
A tak serio, to jest naprawdę niezła gra. Trzyma w napięciu i każe zastanawiać się nad kolejnym ruchem i jego konsekwencjami. I nawet nieźle straszy :strach:
kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl
Filmy Youtube - link

Awatar użytkownika
UpartaZołza
Przyjaciel forum
Posty: 593
Rejestracja: 23 czerwca 2013, 21:28
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Re: Hidden Agenda [PL: Ukryty Plan] - kooperacyjna gra przygodowa

Post autor: UpartaZołza » 13 grudnia 2017, 15:51

Jestem po ukończeniu tego interaktywnego filmu w trybie współpracy - sama historia fajna, lubię takie kryminalne historie. Szkoda tylko, że zakończenie przyszło tak szybko (niecałe 3h rozgrywki) i niczym mnie nie zaskoczyło, bo dość szybko domyśliłam się kto za tym wszystkim stoi. Niemniej - na pewno będę chciała jeszcze przetestować tryb rywalizacji, ciekawi mnie jak się gra realizując "ukryty motyw" - cokolwiek to jest :P I wgl chcę sprawdzić, jak będzie wyglądała sama historia, kiedy podczas gry będziemy dokonywać innych wyborów :okok:
Muszę przyznać, że granie z PlayLink było dla mnie miłym i ciekawym doświadczeniem :)
Aut viam inveniam aut faciam.
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hidden agenda: ukryty plan”