Poszukiwany Travis Williams

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 35 razy

Poszukiwany Travis Williams

Postautor: adventurka » 01 kwietnia 2017, 20:32

Szukam easter egga, którego bohaterem jest Travis Williams. Jeden z twórców gry pisze o nim w artykule zatytułowanym Postmortem: DreamForge's Sanitarium. Williams, współproducent z ramienia ASC Games, włożył wiele serca w projekt, więc w dowód wdzięczności twórcy umieszczają w grze jego podobiznę.

Travis Williams, Sanitarium's executive producer, put a lot of heart into the project - not to mention all the cool prerelease games and toys he sent us. We were so grateful, we put his head in the game.

Z dyskusji w sieci wynika, że żarcik jest w drugim rozdziale (Innocent Abandoned), jednak nigdy na niego nie trafiłam i nie mam pojecia, jak się do tego zabrać.

Czy ktoś wie coś na ten temat?
Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
earwig11
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 43 razy

Re: Poszukiwany Travis Williams

Postautor: earwig11 » 02 kwietnia 2017, 00:08

Tutaj coś piszą na ten temat. Szczegóły w komentarzach po kliknięciu na miniaturkę obrazka.

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 81 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 35 razy

Postautor: adventurka » 02 kwietnia 2017, 12:14

Znam ten wątek, bo od niego zaczęły się moje poszukiwania. Niestety, autor nie pisze, jak dokładnie wpadł na easter egga. Ja próbowałam już wielokrotnie i nic z tego nie wychodzi. Właściwie oprócz artykułu (link w pierwszym poście) i tego obrazka nic nie potwierdza jego istnienia.

Z żarcikiem był chyba jakiś problem już od początku, od 1998. Możliwe, że został zablokowany w fazie produkcji. Przy wprowadzaniu gry na Steam być może manipulowano kodem gry i przez krótki czas można go było obejrzeć. Potem znów zniknął przy aktualizacji, bo wywoływał błąd w grze?

W tym właśnie rzecz, że to tylko gdybania, bo i obrazek ze Steama też może być jakąś manipulacją. Gdyby ktoś się jeszcze na to natknął, wiedziałabym, że watro szukać, a tak chyba zrezygnuję, bo nie mam już pomysłów, co mogłabym jeszcze zrobić w tym miasteczku.
Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
earwig11
Przyjaciel forum

Postautor: earwig11 » 02 kwietnia 2017, 14:18

Chyba masz rację. Podejrzanie to wygląda, że tylko jedna osoba napotkała ten żarcik.

Awatar użytkownika
MrPepka
Przyjaciel forum
Otrzymał(a) podziękowania: 13 razy

Postautor: MrPepka » 02 kwietnia 2017, 14:30

Dlaczego podejrzanie? Tu wstawiłem easter egg z larrego o którym chyba mało kto wie (chociaż).

Awatar użytkownika
earwig11
Przyjaciel forum

Postautor: earwig11 » 02 kwietnia 2017, 18:17

Podejrzane bo nikomu innemu nie udało się odtworzyć tego easter egga. Nie musi to być od razu photoshop, być może jakaś specyficzna wersja gry lub coś innego.

Wróć do „Sanitarium”