Myst 3 - problem

martamix

Myst 3 - problem

Postautor: martamix » 08 czerwca 2015, 16:53

Witam :)

Kontynuuje moją zabawę z Mystami, choć powinnam powiedzieć walkę z Mystami. Obecnie, jak w temacie, gram w Myst 3 i przeszłam dopiero jeden wiek, czyli Edanne. Niestety po powrocie do obserwatorium i próbie wyjścia na zewnątrz gra wywala na pulpit i pokazuje się coś takiego : Error : Not a Bink file. Grę w tle słyszę, czyli działa, ale widzę tylko mój pulpit, a kursor jest niewidoczny. Wie ktoś może co to jest i co mam zrobić żeby działała. Szkoda mi jej przerwać w tym momencie. Dopiszę jeszcze, że zapisy, które są na forum nic nie dają, bo gdy próbuje wgrać save, wyskakuje ten sam błąd :zmeczony:

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Re: Myst 3 - problem

Postautor: Urszula » 08 czerwca 2015, 19:18

Myst III ma wsparcie ScummVM, może graj przez niego. Myst III Exile, bardzo nie lubi, gdy jest zrzucany na pasek zadań i jest najbardziej kapryśną ze wszystkich części Myst. Pobaw się ustawieniami, albo zagraj przez ScummVM.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
NajPhil
Publicysta
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 9 razy

Postautor: NajPhil » 08 czerwca 2015, 19:55

Bink to był jakiś kodek video. Tak na chłopski rozum informacja o błędzie wiąże się chyba z tym, że w tym miejscu powinna być wyświetlona sekwencja filmowa, ale brak odpowiedniego pliku. Może przeszukaj foldery z zainstalowaną grą i sprawdź, czy nie mam tam ponumerowanych plików z rozszerzeniem .bink albo .bik, może brakuje któregoś z numerków. ;)
Jakhudu?
~ to po elfiemu znaczy - "Co słychać?"
Vermallu cum festi dalbo!
~ To, tak dokładnie nie wiem co oznacza, ale jak facet tak powiedział w sklepie, to kupił bardzo ładne wiadro.

tekla

Postautor: tekla » 08 czerwca 2015, 19:59

Pomaga wyczyszczenie płyty środkiem z alkoholem.

Wróć do „Myst III: exile”