Strona fana o grze Książę i Tchórz

Awatar użytkownika
Galador
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 8 razy
Kontakt:

Strona fana o grze Książę i Tchórz

Postautor: Galador » 19 kwietnia 2012, 22:40

Witam! W ostatni weekend Neostrada zafundowała mi wolne od neta, dlatego w niedzielny wieczór posiedziałem sobie nad projektem strony internetowej o grze Książę i Tchórz. Zrobiłem na razie szablon i chciałbym dowiedzieć się jak to wygląda zdaniem innych. Jak według Was prezentuje się całość? Czy jest przejrzysta, czy treść jest łatwa do odczytania, czy należy coś dodać, zmienić, itd? Bardzo bym prosił o komentarze. Strona znajduje się pod adresem: http://ksiazeitchorz.mpkfa.net/ Może się jednak dłużej wczytywać, gdyż część grafik nie została jeszcze skompresowana.

Wcześniej stworzyłem stronę o grze Jack Orlando. Od miesiąca jest dostępna pod tym linkiem: http://jackorlando.mpkfa.net/

Pozdrawiam,
Przemo

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Re: Strona fana o grze Książę i Tchórz

Postautor: Urszula » 19 kwietnia 2012, 22:46

Przemo księga gości nie działa, bo bym Ci się wpisała. Natomiast nie wiem jak innym, ale mi źle się czyta ten biały tekst na ekwipunku gry. Nie wiem, czy sprawdzałeś czytelność czcionki w innym kolorze. Czekam na rozwój strony i gratuluję zacięcia do tworzenia stron. :oklaski:
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Galador
Publicysta
Kontakt:

Postautor: Galador » 19 kwietnia 2012, 22:54

Dzięki Ula. Z kolorem czcionki mam problem, bo nic mi nie pasuje. Chyba jednak jeszcze przyciemnię dno skrzyni, powinno pomóc.

To dopiero szablon, więc księgi gości jeszcze nie ma. Na razie chcę dopracować wygląd, tak aby później nie tracić czasu na grzebaniu w kodzie przy większej ilości podstron.

Awatar użytkownika
Emilio
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Postautor: Emilio » 19 kwietnia 2012, 23:01

Przemo, oprócz galerii, wszystko inne odsyła na FB o temacie jacka O. Cyz to ma tak być (narazie)?

Awatar użytkownika
Galador
Publicysta
Kontakt:

Postautor: Galador » 19 kwietnia 2012, 23:06

Tych wszystkich działów jeszcze nie ma. Na razie tylko strona główna i galeria, ale ustawiłem, by wszystkie linki przenosiły na stronę główną. Widocznie nie podmieniło mi pliku na serwerze. Sorki.

Awatar użytkownika
Emilio
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Postautor: Emilio » 19 kwietnia 2012, 23:07

Nic się nie stało. Pomysł fajny ;) Gratuluję . Brawo

Wróć do „Książę i tchórz”