Gra ABZU

Awatar użytkownika
Emilio
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Gra ABZU

Postautor: Emilio » 02 lipca 2017, 16:15

Witam
Czy grał ktoś z Was w grę pt. ABZU? Wyczytałem o niej tutaj: http://www.ppe.pl/encyklopedia/6754/abz.html
Grafika widać niezła, soundtrack genialny ( https://www.youtube.com/watch?v=bpvHqAsNVH0 ) Ciekaw jestem Waszej opinii, czy ciekawa, czy warto zainwestować kilkadziesiąt złotych (około 45 zł). https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p ... 2307m831zg
Będę wdzięczny za info :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Emilio
Publicysta

Re: Gra ABZU

Postautor: Emilio » 02 lipca 2017, 16:24

Hahaha. Wystarczył jeden telefon do przyjaciela i.... on ma tą grę. Pożyczę, zainstaluję, zagram i postaram się opisać na forum. Ależ się cieszę :) :) :)

Awatar użytkownika
chris85
Obserwator
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: viewtopic.php?f=68&t=634&start=30#p3488

Postautor: chris85 » 02 lipca 2017, 21:00

Polecam zagrać, bo grafika przepiękna i do tego świetna oprawa audio. Zupełnie nieszablonowa gra, zupełnie coś odmiennego od istniejących na rynku tytułów. Gra nie jest zbyt długa, ale mnie wciągnęła na maxa :)
Perhaps the ending has not yet been written ...

Awatar użytkownika
Emilio
Publicysta

Postautor: Emilio » 29 sierpnia 2017, 22:24

Gram, gram i ....... z podziwu wyjść nie mogę!!!!!!!! Soundtrack powala, grafa również piękna. na chwilę obecną jedynym irytującym punktem było sterowanie (opanowałem i już jest oki. Początki były kiepskie). Obiecuję, że recka będzie na 100000%. Z solką będzie gorzej, bo..... po prostu się nie da :) Bardzo nie liniowa gra; robisz, co chcesz hihi. Oki, wracam do play'enia :)

Awatar użytkownika
Emilio
Publicysta

Postautor: Emilio » 31 sierpnia 2017, 23:23

A więc gram (?) niby gra a jednak nie do końca. Film interaktywny? Czort wie. to ....coś innego, może "zwiedzacz"? Chyba prędzej. Nawet nie jestem w stanie napisać, czy to połowa, końcówka czy co inne. Na chwilę obecną jest pięknie, kolorowo i chyba przede wszystkim baaaaaaardzo muzykalnie. Zero liniowości (solka nie ma raczej sensu). Grunt, że jest bosko, pięknie, kolorowo ... no i ta muza. POLECAM. Gdy skończę, obiecuję solidną reckę. Oj będzie się działo. I gitarrrra

Wróć do „A”