Albedo: Eyes from Outer Space

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator
Podziękował(a): 32 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 31 razy

Albedo: Eyes from Outer Space

Postautor: Adam_OK » 13 maja 2015, 14:35

albedo1.jpg

Już wkrótce trzy premiery w serii Dobra Gra – Aarkash: Legacy, Albedo oraz Meridian: New World pojawią się na polskim rynku w dniu 20 maja 2015.

Albedo: Eyes From Outer Space to pierwszoosobowa gra przygodowa, inspirowana filmami science fiction z lat 60’. Gracz wciela się w nocnego stróża, pilnującego na wpół opuszczone laboratorium badawcze. Kompleksem wstrząsa eksplozja, a bohater po odzyskaniu przytomności próbuje wydostać się z walącego budynku. Eksplorując bazę natykasz się na dziwne organizmy, które nie przypominają niczego, co można spotkać na Ziemi. Czy to efekt nieudanego eksperymentu biologicznego? Walcz o przetrwanie, odkryj tajemnicę i pokonaj wszystkie przeszkody, jakie staną na twojej drodze i€“ przygotuj się na wymagające łamigłówki i liczne mini-gry.

albedo2.jpg

Wszystkie gry w serii Dobra Gra będą dostępne od 20 maja 2015 r. na PC w cenie 19,90 zł.

(informacja prasowa)

http://www.youtube.com/watch?v=D1X5hO9FhAM
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Czasem trzeba się cofnąć, aby móc pójść dalej.
Moja lista gier ukończonych
W sprawach forum i www piszcie: adam_ok(at)przygodomania.pl

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 109 razy

Re: Albedo: Eyes from Outer Space już za tydzień w sklepach!

Postautor: Urszula » 13 maja 2015, 16:08

Nie wiem ile ta gra będzie miała faktycznie coś z przygodówki, a ile to będzie akcja.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Adam_OK
Moderator
Podziękował(a): 32 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 31 razy

Postautor: Adam_OK » 13 maja 2015, 17:50

Urszula pisze:Nie wiem ile ta gra będzie miała faktycznie coś z przygodówki, a ile to będzie akcja.

Z tego, co wyczytałem o niej w necie (chciałem sprawdzić to zagadnienie, czy to faktycznie przygodówka, czy nie, ale wszędzie podają, że tak), to owszem ma być walka (bo po całym laboratorium pałętają się różne dziwne kreatury), ale ma być jej tak mało, jak to tylko możliwe. W tej recenzji autor napisał, że "Omawiany tytuł sporadycznie wymusza na nas przejście do ofensywy". Daje to nadzieję, że tego strzelania będzie faktycznie mało, a więcej będzie zabawy typowo przygodówkowej.
Czasem trzeba się cofnąć, aby móc pójść dalej.
Moja lista gier ukończonych
W sprawach forum i www piszcie: adam_ok(at)przygodomania.pl

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Z Przygodą na Ty
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 18 razy

Postautor: Sir_Kiełbasa » 13 maja 2015, 18:49

Ciekawe czy za te 20zł będzie takie wydanie. :) A sama gra to raczej na A-A wygląda.

Obrazek

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 10 razy

Postautor: Gocciana » 25 maja 2015, 18:33

Nie podoba mi się to co zobaczyłam, a i fabuła do mnie nie przemawia. Blee :nie:
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Wróć do „A”